Kiwajka 2012 - Opolskie

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Alan

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: Alan » 19 maja 2012, 22:47

O fotki prosimy :) Ja z racji żem obrał stanowisko kuchty...fotek zrobiłem kilka :(

Radosne mordki :)

Obrazek

Romek od samego przyjazdu dopominał się o smażone :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
grodek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: 03 mar 2010, 22:49
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rybnik

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: grodek » 19 maja 2012, 23:18

Obrazek

Alan

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: Alan » 20 maja 2012, 0:01

Tak więc moi mili...kilka słów na podsumowanie :)

Przede wszystkim chciałbym Wam wszystkim podziękować za przybycie i za miłą atmosferę :) Mam nadzieje że wszyscy byli mniej lub bardziej ale zadowoleni :) I że nie wspominacie tego czasu jako straconego. Dziękuję Mirowi za przywiezienie gadżetów,co ciekawe cześć koszulek kupiły osobniki nie mające Lancii :)

Jak Wam smakowało piwo? ..dla mnie bajka :)

Świeżonka pana Heńka,dosłownie wypas :) Szkoda że tak mało :)

Pogoda dopisała wyśmienicie,troszkę podwiewało ale chyba nikt się nie przeziębił :)

Mam nadzieję że osoby odwiedzające Moszną po raz pierwszy,będą chciały tam wrócić :)

Spotkanie było pod szyldem LKP jednak mieliśmy spore grono gości i sympatyków :)

I tak....

Łącznie przez cały dzień mieliśmy 26 samochodów :)

2 Kappy
1 Thesisa
6 Lybr
1 Y
1 Delta
1 Prisma
1 Evasion (prawie jak Lancia)
1 Audi
1 BMW
1 Passat
1 Iveco ( :) )
1 Peugeot
3 Astry
1 Vectra
1 sharan
1 Felicja
1 Volvo
1 Uno

Myślę i mam nadzieje że Wy też,że piknik możemy uznać za udany :)

Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję :)

PS..grillem będę śmierdział jeszcze przez tydzień :)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 8:30 przez Alan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bartek wroclaw
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 431
Rejestracja: 12 mar 2012, 18:13
Imię: ???
Lokalizacja: Twierdza Wrocław

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: bartek wroclaw » 20 maja 2012, 0:29

Szkoda że nie udało mi się dojechać ... były by dwa thesisy :(
THESIS 03' 2.4 JTD EMBLEMA 150 kucyków + CHiP
DMD>>>DieselMusiDymić
JEST DYM >>> JEST MOC
Tel.662035652
Myjnia Stary Browar Zakrzów . Zapraszam

Awatar użytkownika
MiroMiglia
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1552
Rejestracja: 06 sie 2007, 0:00
Imię: Mirek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: MiroMiglia » 20 maja 2012, 8:17

Ja ze swojej strony również chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie .
Alanowi należą się wielkie słowa uznania za wkład i zaangażowanie w ten projekt.
Przypomnę że wraz z grupą entuzjastów przygotowywali ten tor kolejowy już dobrych kilka miesięcy ,
żeby wydobyć go z czeluści zapomnienia !
W ogóle Alan ma magiczną rękę do tego typu imprez : zawsze jest pogoda , duża frekwencja
i wspaniała atmosfera .
A przede wszystkim propaguje naszą markę wśród innych , nieświadomych użytkowników aut :D
Wielkie brawa !

Myślę że na małą pochwałę zasługuje moja Grażka , mimo iż musiała iść na 6:00 do pracy to
zaraz po tym wsiadła w Peugeotkę 106 i przejechała 130 km żeby być z nami chociaż po południu buziak
I jeszcze nasza cicha bohaterka Aneta , żona Gawlicka która przyjechała do nas prosto od lekarza po rozcięciu ręki : ok2 :
No i kolega Krzysiu z Brzegu , który przyjechał z dwoma laskami ... pod pachą :D

Tak , tak dla dla prawdziwych fanów nie ma przeszkód nie do pokonania !

Do zobaczenia wkrótce , teraz czas na Morawy

Pozdrawiam Miro .

Delta II HPE 2.0T 16V swap - I miejsce Miss 2011 , II miejsce Miss 2014
Beta Coupe 2.0 76' - dla znajomych -Feniks :-)
Zeta 02' 2.0T 8V
Fiat Coupe 96' 2.0T 16V
tel. 501 077 356

Alan

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: Alan » 20 maja 2012, 9:36

Mirku najlepsza organizacja jest niczym,jeśli nie będzie dobrej ekipy :)

A takową wczoraj mieliśmy :) To Wasza zasługa.

Awatar użytkownika
facio
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 02 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: facio » 20 maja 2012, 9:55

: beczy : Alan nie bajeruj ,to tylko w dużej mierze twoja zasługa i pana Henia ,a reszta to otoczka .Było zaj...ście : buziak od całej paki
We Wroclawiu utworzylem mały klub kappy można poznać nas po rejestracjach wszystkie zaczynaja sie DW 222 mam tez duzo czesci lanci... Tel.691-771-549 A teraz do stadka dołączy Thesis 2.4 jtd mojej żonki DW 898

Awatar użytkownika
Bunkier
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 153
Rejestracja: 01 paź 2011, 23:41
Imię: Bartłomiej
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: Bunkier » 20 maja 2012, 10:37

i śląska reprezentacja była :D hehe ;) Silesian Lancia Team :D:D
Obrazek

Alan

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: Alan » 20 maja 2012, 13:50

Kilka moich zdjęć :link:


Facio,dzięki za piękne grawerki :)

Krzysiek82
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 963
Rejestracja: 16 lip 2009, 7:30
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Brzeg

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: Krzysiek82 » 20 maja 2012, 14:18

Cieszę się, że poznałem nowe osoby i pomimo, że widzieliśmy się pierwszy raz w życiu, całkiem dobrze się rozmawiało i przebywało we wspólnym towarzystwie. Mimo mojego utrudnionego przy takich imprezach przemieszczaniu się było całkiem sympatycznie i wesoło :D Kuśtyk Wam to mówi :lol:

Awatar użytkownika
Misieeek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 184
Rejestracja: 31 paź 2011, 21:23
Skype: marcin.wiacek3
Imię: Marcin
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: Misieeek » 20 maja 2012, 14:23

Dzięki za organizację no i w ogóle za wszystko. Pozdrawiamy. Kilka fotek z zamku.
Była Lybra Emblema '03 pseudonim "Lusia"
Jest mój Mitsubishi Pajero Long Dakar '05 pseudonim "Padżerak"
Jest Nissan Leaf Tekna '19 Psełdo "Liściu"

Będzie Kappa Coupe 3.0 bądź Thesis 3.2. Zależy co pierwsze w zadowalającym stanie się znajdzie.

Awatar użytkownika
Gawlick
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 707
Rejestracja: 02 maja 2007, 0:00
Imię: Barney
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: Gawlick » 20 maja 2012, 14:45

Kilka naszych dorzucam :) Po przyjeździe i podłaczeniu karty powitała mnie wiadomośc ze nic na niej nie ma 8-O ale programik Digital Image Recovery sprytnie działa i jak coś jeszcze odzyska wrzucę na pewno :) (na razie troche bez ładu i składu są :x )
Mimo na razie nie wielu zdjęć, myśle że da się zauważyć które dwa autka najbardziej przypadły do gustu Anecie :lol:

KIWAJKA2012

Grawerki genialne, również bardzo dziekuje :)

Awatar użytkownika
faraon
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 7280
Rejestracja: 09 gru 2009, 21:50
Skype: nie używam
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: faraon » 20 maja 2012, 14:59

Alan pisze:Kilka moich zdjęć
Mi się podobają dwa: 61 i 57 :lol: W takiej a nie innej kolejności :!: :!: :!:
Samochodem kieruje głowa. Ręce i nogi to tylko robole ...
Niewidomy może jeździć samochodem ..... - jako pasażer ....

ZAPRASZAM DO SKLEPIKU KLUBOWEGO - TAKICH GADŻETÓW NIE KUPISZ NIGDZIE :!: :!: :!: <<<- klik

Kappa Coupe 3.0 24v automat nr 191 - 1997 - KLIK
FIAT Croma II; 2.4 M-Jet automat - 2008 - KLIK
była =>Kappa SW 2.0 20v + LPG - 1997 - KLIK
była =>Delta HPE 1,6 + LPG Vialle - 1999 - KLIK
Były: Syrena 105 (1974, 1979); PF 125p (1980, 1987); Polonez (1989); MB W123 (1983); Palio weekend (1998); IVECO TD (1998)

Awatar użytkownika
kecajgo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 643
Rejestracja: 28 gru 2009, 17:26
Lokalizacja: Brzeg

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: kecajgo » 20 maja 2012, 17:02

My również z opóźnieniem meldujemy iż cało i zdrowo zajechaliśmy do domu. A teraz już z przed komputera chce podziękować całej ekipie "rządzącej" imprezą za świetną organizacje, a uczestnikom za przybycie, za tworzenie przesympatycznej atmosfery oraz wymianę doświadczeń i poglądów :) Specjalne dzięki dla facia który udostępnił do naszej rodzince do testów swoją thesis przez co w głowach straszny mętlik i kto wie czy miłość nie zostanie odwzajemniona, ale póki co nic już nie mówie więcej bo sie kapusia zazdrosna zrobi :P Poniżej garstka zdjęć od nas :

Moszna 2012

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Re: Kiwajka 2012 - Opolskie

Post autor: romlen » 20 maja 2012, 20:53

Pora żebym i ja się wpisał z wrażeniami po spotkaniu.

Przyjechałem na miejsce pierwszy. Oczywiście pierwszy z uczestników, bo drezyny już były podstawione. Od razu rzuciło się w oczy że miejsce na imprezę wybrane perfekcyjnie. Miejsce na samochody, wspólne zdjęcia, grill i rozładunek z przyczep drezyn. Nie spodziewałem się aż tyle miejsca.

Zaraz po nas pojawiali się kolejni uczestnicy. Aż do południa stanąć sporą grupką na trawie. Jako że ja w zamku byłem już kilka razy, to nie byłem zbytnio z żoną zainteresowany wyjściem na zwiedzanie. Ale za to grillkiem to już tak :) Stąd petycja o szybsze rozpalenie. Apetyty dopisywały.

Największą atrakcją była oczywiście tytułowa "kiwajka" czyli drezyna o napędzie mięśni. Aż do mojego odjazdu z tego co widziałem nie stała bezpańsko, cały czas w ruchu. Nawet moja córa nie dała za wygraną i mimo zmęczenia chciała jeździć i jeździć. Ale niestety musieliśmy szybciej jechać i siły rezerwujemy na inne, już nieoficjalne spotkania.

Bardzo dziękuję za świetną imprezę, świetny pomysł i nakład pracy jaki nam Alan z kolegami "po fachu" zaprezentowali. Na zdjęciach moich (specjalnie wybrałem tylko kilka) widać szlak który nagle urywa się, widać krzaki, drzewa, pomyślcie ile pracy to wymaga aby doprowadzić go do użytku. Oczywiście nie odbywało się to na tydzień przed zlotem, prace trwały już długo, i jeszcze tyle samo potrwają aby cała linia 306 była przejezdna.

Alan, jak możesz (i jeśli to nie tajemnica zawodowa) opisz nam czemu trwa rewitalizacja szlaku, gdzie będą pomykać i jakie składy.

Na koniec prośba do uczestników. Czy mogę prosić zdjęcia mnie i mojej rodziny na maila? Wiem że trochę zdjęć się dzieciakom robiło a przydadzą się w kolekcji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”