Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
edym
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:51
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: edym » 28 lut 2012, 17:38

argenta67 pisze:
edym pisze:
argenta67 pisze:N :hmmm: ie wiem dlaczego wybrano sierpień jako miesiąc na spotkanie jeśli to czerwiec i lipiec są cieplejszymi miesiącami i dni maja dłuższe, w sierpniu już wieczory są chłodne i czas szybciej leci więc może jakiś inny termin jeśli już miejsce ma być takie uzgodnione.
Argenta jeśli patrząc na dłuższe dni to chyba jakoś koło 21 marca mamy równonoc :lol:
Oj chyba nie przemyślałeś tego wpisu bo to nie noc tylko dzień nas interesuje a równonoc to nie jest długi dzień i druga sprawa to temperatura a ta jest najwyższa w czerwcu i lipcu no chyba, że komuś klima padła :lol:
Argenta, przemyślałem.
1. w ramach żartu było to pisane
2. Jest wzmianka o temperaturze
3. Definicja równonocy:
Równonoc, ekwinokcjum - występuje dwa razy w ciągu okresu pełnego obiegu danej planety po orbicie wokół Słońca. Dla Ziemi jest to dwa razy w roku - 20/21 marca (równonoc wiosenna - Słońce przecina równik w gwiazdozbiorze Barana) i 22/23 września (równonoc jesienna - Słońce przecina równik w gwiazdozbiorze Wagi). Jest to czas obejmujący jedną dobę ziemską, w którym to centrum tarczy słonecznej obecne jest tyle samo czasu pod i nad horyzontem, a promienie słoneczne padają na równik pod kątem 90?. W tych dniach Słońce wschodzi dokładnie na wschodzie, a zachodzi na zachodzie. Ponieważ słońce widziane jest jako tarcza, a dzień zaczyna się lub kończy, gdy padają pierwsze lub ostatnie promienie ze skraju tarczy, kiedy centrum tarczy jest pod horyzontem, to w czasie równonocy dzień jest dłuższy od nocy o około 14 minut. Prawdziwa równonoc występuje kilka dni bliżej zimy.
Były: Lancia Delta II 2.0 '94, Lancia Delta GT i.e '92, Fiat Bravo 1.6 '97
Jest: Thesis 3.2 Emblema '03 oraz Astra II 1.8 kombi '00

argenta67

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: argenta67 » 28 lut 2012, 17:58

Znaczenia równonocy to ja dobrze znam i wiem o co w tym chodzi ale było to zupełnie nie na temat do mojego zwrotu o najdłuższym dniu bo tak jakby to dni nas interesują nie noce :-?

Abramov
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 111
Rejestracja: 20 sty 2012, 18:20
Imię: Janek
Lokalizacja: Turek

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: Abramov » 29 lut 2012, 8:19

Cześć, jak ktoś chce się spotkać to na takie "pierdoły" uwagi nie zwraca, przypomiona to duskusję PiS z PO

Awatar użytkownika
edym
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:51
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: edym » 29 lut 2012, 8:24

:lol:
Abramov pisze:Cześć, jak ktoś chce się spotkać to na takie "pierdoły" uwagi nie zwraca, przypomiona to duskusję PiS z PO

:lol:
Były: Lancia Delta II 2.0 '94, Lancia Delta GT i.e '92, Fiat Bravo 1.6 '97
Jest: Thesis 3.2 Emblema '03 oraz Astra II 1.8 kombi '00

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: wujekp » 29 lut 2012, 22:40

edym pisze:Z doświadczenia przy organizowaniu różnych imprez dokonałem założyłem, że jeśli się nie zbierzemy i nie zdecydujemy wszyscy wcześniej tylko będziemy debatować nad miejscem, terminem, atrakcjami itp i każdy będzie miał swoje propozycje to, niestety, na końcu okaże się że nic nie wyjdzie albo będą 2-3 samochody.
No niestety taka jest rzeczywistość. Gdzie dwóch Polaków, tam trzy różne zdania :lol: Najgorsze, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że "wydziwiając" zniechęcają tych nielicznych którym się chce coś organizować. A to ośrodek nie taki, a to atrakcje nie takie, a to nie w tym miejscu, a to ...
W ten sposób faktycznie nic z tego nie będzie.
Osobiście wolałbym żebyście przyjechali na Zlot Ogólnopolski : gafa : . Ale oczywiście jedno nie wyklucza drugiego i jak Edym się do mnie odezwał to mimo, że nie jestem entuzjastą imprez tylko dla wybranych powiedziałem - organizuj. I chciałbym, żeby ten zlot się udał. Dlatego Edym musisz arbitralnie zdecydować - musi być odważny, który ze świadomością, że zawsze się znajdą tacy którym coś nie będzie pasowało weźmie to na klatę. Kto ma przyjechać to przyjedzie, a jak ktoś ma nie przyjechać to choćbyś mu pod domem zorganizował to i tak się nie pojawi bo woda w basenie za mokra :lol:
Dlatego masz moje błogosławieństwo, żeby w tym zakresie wprowadzić "dyktaturę". Ustal że ma to być tak i tak i komu pasuje to niech przybywa. A komu nie pasuje to niech ogląda w domu 78625 odcinek mody na sukces :D

A tych, którzy wiedzą lepiej jak to wszystko zorganizować zachęcam do organizacji lepszej imprezy w innym terminie. Może dla szerszego grona ...
Oczywiście jeśli chcecie możecie zmienić miejsce itp ja nie mam ciśnienia żeby koniecznie organizować zamiast się relaksować ;)
No właśnie. Tylko, że Ci którzy nic nie zorganizowali nie mają tej świadomości ... :D
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
edym
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:51
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: edym » 29 lut 2012, 23:26

wujekp pisze: Dlatego Edym musisz arbitralnie zdecydować - musi być odważny, który ze świadomością, że zawsze się znajdą tacy którym coś nie będzie pasowało weźmie to na klatę. Kto ma przyjechać to przyjedzie, a jak ktoś ma nie przyjechać to choćbyś mu pod domem zorganizował to i tak się nie pojawi bo woda w basenie za mokra :lol:
Dlatego masz moje błogosławieństwo, żeby w tym zakresie wprowadzić "dyktaturę". Ustal że ma to być tak i tak i komu pasuje to niech przybywa. A komu nie pasuje to niech ogląda w domu 78625 odcinek mody na sukces :D

A tych, którzy wiedzą lepiej jak to wszystko zorganizować zachęcam do organizacji lepszej imprezy w innym terminie. Może dla szerszego grona ...
Dziękuję za wsparcie, faktycznie ciężko jest wszystkim dogodzić i dlatego zdam się na poradę starszego i bardziej doświadczonego Prezesa naszego klubu i nieodwracalnie ogłaszam, że:

Tak jak było ustalone na początku zlot odbędzie się w dniach 18-19.08.2012 w przepięknie położonym ośrodku przy zalewie porajskim.

Jak do tej pory wpłynęły wpłaty od Faziego i Lukiego. Oczywiście liczą na większą ilość uczestników, więc zachęcam do dokonywania wpłat.

Ja cały czas mam zarezerwowany termin na zlot ogólnokrajowy ale ponieważ jeszcze nie jestem w 100% pewien czy nie będę musiał pracować to wolę nie zapeszać.
Byłoby dobrze żeby Thesisowa ekipa z porajskiego zlotu stawiła się w komplecie na ogólnopolskim : yesyes :
Były: Lancia Delta II 2.0 '94, Lancia Delta GT i.e '92, Fiat Bravo 1.6 '97
Jest: Thesis 3.2 Emblema '03 oraz Astra II 1.8 kombi '00

Abramov
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 111
Rejestracja: 20 sty 2012, 18:20
Imię: Janek
Lokalizacja: Turek

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: Abramov » 01 mar 2012, 23:03

Dobry wieczór, "co tak ciichutko, tak spokojnie", nie do wiary, a jednak porozumienie, hurrrrrra!! pozdrawiam

Abramov
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 111
Rejestracja: 20 sty 2012, 18:20
Imię: Janek
Lokalizacja: Turek

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: Abramov » 02 mar 2012, 14:02

Cześć Edym, wpłaciłem zaliczkę, pozdrawiam.......

Awatar użytkownika
edym
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:51
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: edym » 02 mar 2012, 16:13

Abramov, pieniądze już są na koncie :)


Póki co lista wygląda tak:
1. Fazi + os
2. Luki + os (żonka) + córcia dwulatka
3. Edym + os
4. Abramov + os
5. ?
Ostatnio zmieniony 02 mar 2012, 16:36 przez edym, łącznie zmieniany 1 raz.
Były: Lancia Delta II 2.0 '94, Lancia Delta GT i.e '92, Fiat Bravo 1.6 '97
Jest: Thesis 3.2 Emblema '03 oraz Astra II 1.8 kombi '00

Abramov
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 111
Rejestracja: 20 sty 2012, 18:20
Imię: Janek
Lokalizacja: Turek

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: Abramov » 02 mar 2012, 16:27

Dodaję, Abramov+ osoba towarzysząca..............

Awatar użytkownika
bartek wroclaw
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 431
Rejestracja: 12 mar 2012, 18:13
Imię: ???
Lokalizacja: Twierdza Wrocław

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: bartek wroclaw » 13 mar 2012, 14:08

Po rozmowie z żoną zostało postanowione .... Będziemy :-)
THESIS 03' 2.4 JTD EMBLEMA 150 kucyków + CHiP
DMD>>>DieselMusiDymić
JEST DYM >>> JEST MOC
Tel.662035652
Myjnia Stary Browar Zakrzów . Zapraszam

LUKI82

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: LUKI82 » 13 mar 2012, 15:07

No to czadowo Bartek. Grupa rośnie w siłę ;)

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: wujekp » 13 mar 2012, 20:27

LUKI82 pisze:No to czadowo Bartek. Grupa rośnie w siłę ;)
Pamiętajcie, że dwa tygodnie później grupa stawia się w komplecie na ogólnopolskim. :D Będę sprawdzał listę :D
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
edym
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:51
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: edym » 14 mar 2012, 9:12

Czyli Bartek wpłaca zaliczkę i zaraz dopiszemy do listy :-)

Prezes niech się nie martwi, delegacja na pewno się pojawi na ogólnopolskim ;-)
Były: Lancia Delta II 2.0 '94, Lancia Delta GT i.e '92, Fiat Bravo 1.6 '97
Jest: Thesis 3.2 Emblema '03 oraz Astra II 1.8 kombi '00

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zlot Właścicieli Lancii Thesis - 18-19 sierpnia 2012

Post autor: fazi » 15 mar 2012, 23:32

wujekp pisze:
LUKI82 pisze:No to czadowo Bartek. Grupa rośnie w siłę ;)
Pamiętajcie, że dwa tygodnie później grupa stawia się w komplecie na ogólnopolskim. :D Będę sprawdzał listę :D
Ja mam taki zamiar Prezesie :D
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”