II Wyścig na 1/4 mili o Puchar Komendanta Miejskiego Policji

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

II Wyścig na 1/4 mili o Puchar Komendanta Miejskiego Policji

Post autor: Pablo » 05 cze 2006, 22:29

"Luckyy" pisze:a masz moze to gdzies na HDD ??
Niesety nie, ale mogę mieć :wink:
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

II Wyścig na 1/4 mili o Puchar Komendanta Miejskiego Policji

Post autor: Luckyy » 06 cze 2006, 8:50

"Adolf" pisze: eee.. gratulacje pełne się należą..

Delta Integrale niepozorne auto?.. hehe.. dobry żart.. :D
TY to auto znasz wiesz jak wygada i co potrafi ale pewnie 90% ludzi w polsce nigdy nie widzialo i nie slyszalo o takim. Nawet osoby interesujace sie motoryzacja (bo chyba tylko takie przychodza na wyscigi) nie do konca wiedza "CO" to - mozesz to przeczytac w tym co napisal Prezes
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

II Wyścig na 1/4 mili o Puchar Komendanta Miejskiego Policji

Post autor: Nat » 06 cze 2006, 10:33

"Luckyy" pisze: TY to auto znasz wiesz jak wygada i co potrafi ale pewnie 90% ludzi w polsce nigdy nie widzialo i nie slyszalo o takim. Nawet osoby interesujace sie motoryzacja (bo chyba tylko takie przychodza na wyscigi) nie do konca wiedza "CO" to - mozesz to przeczytac w tym co napisal Prezes
to chyba nie tak- osoby interesujce sie motoryzacja- o ile nie są bardzo młode- słyszały o delcie. Młodziaki moze nie :D W kazdym razie ja pamiętam, że jako dziecko, wyscigówki dowolnej marki nazywałem Lanczja Delta Integrale! ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Anonymous

II Wyścig na 1/4 mili o Puchar Komendanta Miejskiego Policji

Post autor: Anonymous » 06 cze 2006, 12:28

"Nat" pisze:to chyba nie tak- osoby interesujce sie motoryzacja- o ile nie są bardzo młode- słyszały o delcie. Młodziaki moze nie :D W kazdym razie ja pamiętam, że jako dziecko, wyscigówki dowolnej marki nazywałem Lanczja Delta Integrale! ;)
no więc właśnie.. Integrale to legenda i na pewno
nie jest to niepozorne auto.. :wink:

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

II Wyścig na 1/4 mili o Puchar Komendanta Miejskiego Policji

Post autor: grzole » 06 cze 2006, 12:35

"Nat" pisze: W kazdym razie ja pamiętam, że jako dziecko, wyscigówki dowolnej marki nazywałem Lanczja Delta Integrale! ;)
Jak sam byłem przedszkolakiem to każdą markę rozpoznawałem (z tych spotykanych na ulicach oraz znanych z TV i gazet) ale tylko Lancia Stratos rządziła :!:
Pamiętacie wczesne odcinki "07 zgłoś się"? To były czasy... Prostytutka (zwana podówczas zwyczajnie ***) ma ksywę "Lola Mirafiori" od szpanerskiego modelu wozu jakim jeździła jako pierwsza w "branży", Fiat 128 3p jest istnym demonem szalejącym na ul. Słonimskiego na zjeździe w Konwiktorską (tuż za międzyparkową) a Lancia Fulvia jest po kradzieży zastosowana przez bandytę do wyrywania lachonów w futerkach...
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Anonymous

II Wyścig na 1/4 mili o Puchar Komendanta Miejskiego Policji

Post autor: Anonymous » 06 cze 2006, 12:57

"Adolf" pisze:
"Nat" pisze:to chyba nie tak- osoby interesujce sie motoryzacja- o ile nie są bardzo młode- słyszały o delcie. Młodziaki moze nie :D W kazdym razie ja pamiętam, że jako dziecko, wyscigówki dowolnej marki nazywałem Lanczja Delta Integrale! ;)
no więc właśnie.. Integrale to legenda i na pewno
nie jest to niepozorne auto.. :wink:
okreslenie "niepozorne auto" bardziej pasuje do dedry integrale :wink:

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

II Wyścig na 1/4 mili o Puchar Komendanta Miejskiego Policji

Post autor: Luckyy » 06 cze 2006, 13:42

"Adolf" pisze:
"Nat" pisze:to chyba nie tak- osoby interesujce sie motoryzacja- o ile nie są bardzo młode- słyszały o delcie. Młodziaki moze nie :D W kazdym razie ja pamiętam, że jako dziecko, wyscigówki dowolnej marki nazywałem Lanczja Delta Integrale! ;)
no więc właśnie.. Integrale to legenda i na pewno
nie jest to niepozorne auto.. :wink:
jesli masz kogos znajomego na socjologii to moze zaproponuj zrobienie ankiety (np na zaliczenie) nt lanci/delty/integrale - uwazam ze wiele sie nie pomylilem twierdzac ze 90% nie bedzie wiedzialo to co takiego.

Jak zapytasz o Golfa czy Quatro to bedzie duzo lepiej.

Z tego co slyszalem to nawet 'zimne lokcie' scigajacy sie w nocy po miescie nie wiedzac co to za auto widzac DELTE integrale.

A to co napisal Prezes jest potwierdzeniem
Znajomi wspominali , ze po pierwszym starcie Delty wśród zgromadzonych widzów pojawiły sie pytania :
"A co to jest to małe czarne które tak zapier........"
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Anonymous

II Wyścig na 1/4 mili o Puchar Komendanta Miejskiego Policji

Post autor: Anonymous » 06 cze 2006, 14:58

"Luckyy" pisze:jesli masz kogos znajomego na socjologii to moze zaproponuj zrobienie ankiety (np na zaliczenie) nt lanci/delty/integrale - uwazam ze wiele sie nie pomylilem twierdzac ze 90% nie bedzie wiedzialo to co takiego.

Jak zapytasz o Golfa czy Quatro to bedzie duzo lepiej.

Z tego co slyszalem to nawet 'zimne lokcie' scigajacy sie w nocy po miescie nie wiedzac co to za auto widzac DELTE integrale.

A to co napisal Prezes jest potwierdzeniem
Znajomi wspominali , ze po pierwszym starcie Delty wśród zgromadzonych widzów pojawiły sie pytania :
"A co to jest to małe czarne które tak zapier........"
to jeszcze zapytaj o rocznik pytających..

w moim roczniku (78) każdy dla którego auto nie było tylko
służącym się do przemieszczania wie co to jest Delta Integrale..
może nie zna osiągów etc. ale jak słyszy Integrale to wie że to Lancia
i wie że to coś szybkiego..

ja nie zamierzam się kłócić..

widocznie mamy inne towarzystwo.. 8)

a poza tym chyba nie chcesz mi wmówić,
że wygląd Integrale nie zwiastuje mocy.. :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”