Byliśmy na zlocie przyszłych Lancii :)

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Byliśmy na zlocie przyszłych Lancii :)

Post autor: wujekp » 29 cze 2011, 20:12

Jako prezes tak szacownego grona muszę się troszczyć nie tylko o teraźniejszość, ale także sięgać myślami w przyszłość (szczególnie, że po uporaniu się z problemami Klubu sprzed kilku miesięcy możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość). A zatem wybiegając w przyszłość wybraliśmy się na zlot przyszłych Lancii ;) - Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich. Dla niepoznaki zdjęliśmy oznakowania Lancii z naszego pojazdu :lol: i dzięki temu mogliśmy niezauważenie wmieszać się w tłum (ciotka coś tam mruczała, że aby nie być rozpoznanym nie powinienem paradować w koszulce i polarze LKP :lol: )

O ile faktycznie stylem samochody te różnią się od tego do czego przyzwyczaiła nas Lancia, to jednak nie można im odmówić swojego uroku. Szczególnie niektórym:
Obrazek

Nie muszę chyba pisać, że moja pojemność (1.0 ... galona :D ) nikomu nie zaimponowała : zawstydzony : . Prym wiodła ekipa HEMI - trzy samochody miały w sumie pojemność ponad 20 litrów :!:
Niestety obawiam się, że ekoterroryści nie dopuszczą do sprzedaży w Europie Lancii Themy z takim pięknie brzmiącym silnikiem 6.1 HEMI : beczy :

Oczywiście to nie do końca prawda, że to dwa różne światy. Oprócz nas na Zlocie Świętojańskim był jeszcze jeden członek społeczności LKP (Rysiekxx - pozdrawiamy : ok2 : ), kilka osób przyznawało się, że w przeszłości ujeżdżało Themy lub Kappy, a ekipa telewizyjna przyjechała Lancią Lybrą :D i jak się okazało również należy do LKP : yesyes : : ok2 : (również pozdrawiamy)

Tu kilka naszych zdjęć

A tu film nakręcony przez "ekipę z Lybry" (ten czerwony "czołg" występujący na połowie filmu to Lancia Voyager prezesa LKP :lol: )
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
rysiekxx
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:14
Lokalizacja: Małopolskie

Re: Byliśmy na zlocie przyszłych Lancii :)

Post autor: rysiekxx » 29 cze 2011, 20:39

Powiem tak...byłem widziałem HEMI...
Lecz do Lanci nie pasuje
HEMI to HEMI musi swoje opakowanie miec.
:D

Awatar użytkownika
SEBAkappa
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 931
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Byliśmy na zlocie przyszłych Lancii :)

Post autor: SEBAkappa » 29 cze 2011, 20:51

A mnie tam nie było ale amerykańskie wozidełka zawsze mi się podobały tylko ten ich środek, plastyk plastyk i jeszcze raz plastyk, jednak to tez motoryzacja i tez nietuzinkowa:)
Lancia Kappa Coupe 2.0 16V Turbo : yesyes :

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Byliśmy na zlocie przyszłych Lancii :)

Post autor: wujekp » 29 cze 2011, 21:04

SEBAkappa pisze:a mnie tam nie było ale amerykańskie wozidełka zawsze mi się podobały tylko ten ich środek,plastyk plastyk i jeszcze raz plastyk,jednak to tez motoryzacja i tez nietuzinkowa:)
Może i plastikowe, ale ta przestrzeń : yesyes :
No i tam nie wkłada się do samochodów silników od kosiarek ;)

PS. Co najciekawsze i tam i tu opowiada się te same dowcipy, jak facet kupił Matiza :lol:
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Re: Byliśmy na zlocie przyszłych Lancii :)

Post autor: bufi » 29 cze 2011, 23:03

Iście Meksykańskie klimaty :D

Awatar użytkownika
hanuś
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 1889
Rejestracja: 11 lut 2011, 22:59
Imię: Anna
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Byliśmy na zlocie przyszłych Lancii :)

Post autor: hanuś » 29 cze 2011, 23:16

: buja w oblokach : ... i te cudowne, kolorowe lampiony... : buja w oblokach :

Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5389
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Re: Byliśmy na zlocie przyszłych Lancii :)

Post autor: Tomzik » 30 cze 2011, 12:59

wujekp pisze:Niestety obawiam się, że ekoterroryści nie dopuszczą do sprzedaży w Europie Lancii Themy z takim pięknie brzmiącym silnikiem 6.1 HEMI : beczy :
A ja tam bym ich poparł w tym pomyśle, pod warunkiem, że zezwolą na sprzedaż "Themy" z ugrzecznionym V8 z Quattroporte, który pewno i tak miałby lepszego kopa ;)
Są: Lancia Delta 2,0 Multijet; Lancia Phedra 2,2 Multijet; Yamaha XJ 900S Diversion; SHL M11W
Były: Lancia Delta HPE 1,8 16V GT; Lancia Kappa 2,0 20V Turbo; Fiat Croma 2,0 T i.e., SFM Junak M10, Romet Ogar 205

Awatar użytkownika
SEBAkappa
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 931
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Byliśmy na zlocie przyszłych Lancii :)

Post autor: SEBAkappa » 01 lip 2011, 19:27

wujekp pisze:
SEBAkappa pisze:a mnie tam nie było ale amerykańskie wozidełka zawsze mi się podobały tylko ten ich środek,plastyk plastyk i jeszcze raz plastyk,jednak to tez motoryzacja i tez nietuzinkowa:)
Może i plastikowe, ale ta przestrzeń : yesyes :
No i tam nie wkłada się do samochodów silników od kosiarek ;)

PS. Co najciekawsze i tam i tu opowiada się te same dowcipy, jak facet kupił Matiza :lol:
Z tymi silnikami i przestrzenią to prawda i dlatego "amerykańce" acz nie wszystkie, mnie rajcują.
Lancia Kappa Coupe 2.0 16V Turbo : yesyes :

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”