Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
Maniek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 156
Rejestracja: 21 gru 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: Maniek » 25 kwie 2006, 19:39

Makgajwer. Spokojnie. Jeszcze na nie jednym zlocie będziesz. A tak przy okazji to gratuluje tylko jeszcze nie wiem chłopiec czy dziewczynka :D
Pozdrawiam.
Pozdrawiam

Mariusz z Warszawy.
Lancia Kappa 2.4 LX 98r (LPG)

502-535-995

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: romlen » 25 kwie 2006, 20:14

"Makgajwer" pisze:: cenzura : : cenzura : : cenzura : : cenzura : : cenzura : : cenzura :
....k... : cenzura :
nie jade !!!!
prawdopodobnie rodze !!!
tzn. tak nie dokońca ja :) raczej szanowna małżonka, ale nie zmienia to faktu że z wyjazdu nici.
...A kur....termin był na drugą połowe maja, ...ale sie pospieszyło !!!!!
...a tak chciałem pojechać.... : beczy :
Narodziny - ważna rzecz, ważniejsza niż tuzin zlotów. Trzymam kciuki aby wszystko przebiegło bez problemów aczkolwiek w chwili gdy to piszę, to uważam że już po wszystkim i właśnie siedzicie i podziwiacie swoją nową dzidzię. Pozdrawiam całą szczęśliwą rodzinkę!
"JacekK" pisze:Witam wszystkich. Przeczytalem w pierwszym poscie, ze teren zlotu bedzie zamkniety tylko dla uczestnikow - czy to oznacza, ze osoby z zewnatrz nie beda mialy zupelnie prawa wstepu?
Wprawdzie do Klubu Lanci nie naleze, co wiecej moje auto to nie Lancia :wink: , ale mimo to chcialbym poogladac sobie autka, moze jakies fotki porobic, itp., tym bardziej, ze to rzut beretem ode mnie :)
Ośrodek jest faktycznie zamknięty. Zamknięty dla nas, abyśmy mieli noclegi i nikt nie siedział z obcych ponocach przy naszych grillach :) W dzień zlotu (oficjalny dzień to sobota) to teren jest otwarty dla chętnych miłośników marki i entuzjastów, w końcu reklama dźwigną handlu jak to mawiają i im nas więcej tym lepiej. Oczywiście w granicach rozsądku.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: Radicz » 25 kwie 2006, 21:34

"Makgajwer" pisze:: cenzura : : cenzura : : cenzura : : cenzura : : cenzura : : cenzura :
....k... : cenzura :
nie jade !!!!
prawdopodobnie rodze !!!
tzn. tak nie dokońca ja :) raczej szanowna małżonka, ale nie zmienia to faktu że z wyjazdu nici.
...A kur....termin był na drugą połowe maja, ...ale sie pospieszyło !!!!!
...a tak chciałem pojechać.... : beczy :
Ale po co te nerwy??? Ja akurat Ci serdecznie gratuluję!!! : yesyes : : yesyes : : yesyes :

Tylko nie wiem, jak Wy to robicie- zlot trwa raptem 2- 3 dni, a tu proszę... Makgajwer... Nat... Paweł... Każdy z tego samego powodu, hi hi... Umówiliście się jakoś, czy jak? :wink: :wink: :wink:

Pozdrawiam i wierz mi, że na zlocie wypijemy zdrowie Twoje i Twojej rodzinki, no a pępkowe będzie huczne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , Radicz.

Anonymous

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: Anonymous » 26 kwie 2006, 19:21

"romlen" pisze:Ośrodek jest faktycznie zamknięty. Zamknięty dla nas, abyśmy mieli noclegi i nikt nie siedział z obcych ponocach przy naszych grillach :) W dzień zlotu (oficjalny dzień to sobota) to teren jest otwarty dla chętnych miłośników marki i entuzjastów, w końcu reklama dźwigną handlu jak to mawiają i im nas więcej tym lepiej. Oczywiście w granicach rozsądku.
Spoko, wiec jak tylko znajde troche czasu to nie omieszkam zajrzec w sobote :)

Awatar użytkownika
prezesjm
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2062
Rejestracja: 03 lip 2005, 0:00
Imię: Janusz
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: prezesjm » 26 kwie 2006, 21:52

"Radicz" pisze:
"Makgajwer" pisze:: cenzura : : cenzura : : cenzura : : cenzura : : cenzura : : cenzura :
....k... : cenzura :
nie jade !!!!
prawdopodobnie rodze !!!
tzn. tak nie dokońca ja :) raczej szanowna małżonka, ale nie zmienia to faktu że z wyjazdu nici.
...A kur....termin był na drugą połowe maja, ...ale sie pospieszyło !!!!!
...a tak chciałem pojechać.... : beczy :
Ale po co te nerwy??? Ja akurat Ci serdecznie gratuluję!!! : yesyes : : yesyes : : yesyes :

Tylko nie wiem, jak Wy to robicie- zlot trwa raptem 2- 3 dni, a tu proszę... Makgajwer... Nat... Paweł... Każdy z tego samego powodu, hi hi... Umówiliście się jakoś, czy jak? :wink: :wink: :wink:

Pozdrawiam i wierz mi, że na zlocie wypijemy zdrowie Twoje i Twojej rodzinki, no a pępkowe będzie huczne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , Radicz.
He he , na zlot jest porezerwowane wiele pokoi dwuosobowych może warto zapamiętać datę i za 9 miesięcy sprawdzić czy jaki lancista nie przybył :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: Radicz » 26 kwie 2006, 21:56

"prezesjm" pisze:He he , na zlot jest porezerwowane wiele pokoi dwuosobowych może warto zapamiętać datę i za 9 miesięcy sprawdzić czy jaki lancista nie przybył :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dobre... : brawa : :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam, Radicz.

Anonymous

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: Anonymous » 29 kwie 2006, 23:56

Dzwoniłem dzisiaj do ośrodka, osoby które mają rezerwację na kampingi nie muszą zabierać nic do spania, pokoje i kampingi są wyposażone tak samo, pozdrawiam

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: pew » 02 maja 2006, 11:23

no i d*** blada - nie naprawią mi samochodu na piątek - nie przyjadę :'-( : beczy : : sciana : : czerwona : : ban : : thumbdown :
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: Radicz » 02 maja 2006, 11:46

"pew" pisze:no i d*** blada - nie naprawią mi samochodu na piątek - nie przyjadę :'-( : beczy : : sciana : : czerwona : : ban : : thumbdown :
No to zabieraj się z kimś :idea: :idea: :idea:

Pozdrawiam, Radicz.

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: pew » 02 maja 2006, 13:14

i wracaj w sobotę rano też z kimś? :-) poza tym miałem wziąć namiot i spiwór w bagażnik. eh kurdelebele - zresztą może i się z kimś zabiorę, czasem mi wystarczająco odbija żeby wejść w taką opcję :twisted:
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

Anonymous

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: Anonymous » 02 maja 2006, 18:29

Jeszcze jedna mała prosba do klubowiczów, jeżeli ktos posiada jakiekolwiek programy na DVD lub Cd to proszę zabierzcie je na zlocik, tam juz cos znajdziemy do przegrania, oczywiście u Romlena w plecaku, lub moze ktoś inny zabierze przy okazji jakiegos laptopa itp. z góry dziekujemy :wink:

Awatar użytkownika
EVAN CORTEZ
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 287
Rejestracja: 13 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: EVAN CORTEZ » 03 maja 2006, 20:59

Czy jest już ustalony program Zlotu?Ja bede w sobote od rana (koło 10) do godzinki 15 .Niestety tylko na tyle czas mi pozwala.
Więc jstem ciekaw czy na jakieś atrakcje trafie :wink:
Aha i czy jedzie ktoś z okolic Bielska lub Katowic w sobote?Tak z rana?Chętnie się przyłącze.
Pozdr
moja historia
BMW E38 735iA 1998 236KM V8

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: Luckyy » 04 maja 2006, 20:02

"EVAN CORTEZ" pisze:...Aha i czy jedzie ktoś z okolic Bielska lub Katowic w sobote?Tak z rana?Chętnie się przyłącze.
Pozdr
ja bede jechal z Krakowa przez Olkusz, Cz-we w sobote rano - ok 8.00 z Krakowa (z tego co czytalem to o 11.00 cos ma sie dziac), staram sie ustalic wyjazd TU ale jakos CIEZKO w KRAKOWIE z KIMS cos ustalic :evil: :evil:
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Anonymous

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: Anonymous » 04 maja 2006, 20:47

Jeszcze jedna mała prośba co do programów czy instrukcji, wiem ze pare osób z naszej włoskiej rodzinki bedzie miało w/w programy w kilku kopiach, jeżeli ktos jest zainteresowany, to prosze dodatkowo wziąść ze soba kilka płytek CD lub DVD, na zlocie będzie na czym wypalać, więc nie ma oproblemu, bo czasami może zabraknąć dla chetnych :wink:

Anonymous

Ogólnopolski zlot 2006 - dyskusja

Post autor: Anonymous » 04 maja 2006, 21:46

Witam :)

W sobote bedzie takze mozliwosc zdiagnozowania elektroniki pokladowej samochodow, jak i pokasowania bledow. Zabieram niezbedne do tego zabawki 8)

Wybieram sie niestety tylko na sobote :oops:

Do zobaczenia :lol:

P.S.
Gdyby ktos mial sprawny silownik do VIS'a i zechcial go odstapic, to chetnie na zlocie przygarne :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”