Jura Park w Krasiejowie 10 października 2010

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Potwierdzenie uczestnictwa w wspólnym obiedzie

1. 1 osoba
0
Brak głosów
2. 2 osoby
7
39%
3. 3 osoby
7
39%
4. 4 osoby
3
17%
5. jeszcze nie wiem i zaznaczę (mogę zmienić zaznaczenie) najpóźniej do piątku
1
6%
 
Liczba głosów: 18

Alan

Re: Jura Park w Krasiejowie 10 października 2010

Post autor: Alan » 11 paź 2010, 13:41

o tak...zdjęcia zabrakło a w Danielce była wyśmienita okazja,następnym razem nie zapomnimy o "wisience" :)

mrs.raketa oczywiście że z Bartkiem sobie to wyjaśniliśmy dlatego przy moich słowach jest odpowiednia emotikona informująca że są to słowa żartobliwe :)

Awatar użytkownika
Sopel
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 364
Rejestracja: 24 maja 2010, 13:25
Lokalizacja: Będzin

Re: Jura Park w Krasiejowie 10 października 2010

Post autor: Sopel » 11 paź 2010, 19:28

... kilka fotek od Sopla
Lancia Delta II 1.6 PB/LPG
Fiat Tempra 1.6 PB IRL
Fiat Marea Weekend 2.4 TD
Fiat UNO 1.2 ABARTH

Krzysiek82
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 963
Rejestracja: 16 lip 2009, 7:30
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Brzeg

Re: Jura Park w Krasiejowie 10 października 2010

Post autor: Krzysiek82 » 12 paź 2010, 10:47

miro-miglia pisze:
Krzysiek82 pisze:
PS. Dzięki miro-miglia za wpuszczenie mnie przy zwężeniu na autostradzie - niestety większość Polaków nadal nie umie jeździć na zamek błyskawiczny...
Nie ma sprawy , niestety z tą kulturą za kierownicą to jeszcze długo u nas będzie "dziki kraj".
Miło było podróżować za Twoim JTD-kiem ,całkiem żwawa bestia. :D
Nawzajem :D , żwawa, ale tylko 136 KM, nie to co Twoja ;)
Irek&ania pisze:Alan :-)
wielkie dzieki za super organizacje. Dinusie okazały sie całkiem "ludzkie" jedzonko smaczne. Zabawa super, Lucynki jak zawsze piekne. Nic dodac nic ująć :-)

Wielke dzieki na wspólną podróż Ekiepie Oławsko -Brzeskiej mamy nadzieje ,że jeszcze kiedyś sie spotkamy . Może wspólne kręgle ???????????

Ania Irek i Daria
Czemu nie, ja tam nie widzę przeszkód. No może jedna - na pewno nie w tym miesiącu. Mam za dużo na głowie i wszystkie weekendy teraz mam do nadrabiania roboty. Ale w przyszłym pomyślimy ;)

Alan

Re: Jura Park w Krasiejowie 10 października 2010

Post autor: Alan » 12 paź 2010, 15:31

romlen pisze: Duże gratulacje za organizację dla Alana. Po raz kolejny udowodnił, że nadaje się na PR i skłaniam się do tego, aby powstał nowy region który na razie jest oficjalną białą plamą na mapie LKP - Opolski.
cóż prezesie od mojej prośby minęło wiele czasu, i wiem że zdaniem niektórych ani ja ani region na to nie zasługujemy.Trudno nie będziemy się upominać :) Nie pchamy się tam gdzie nas nie chcą,jeśli bycie przedstawicielem regionalnym to taka "wyższa szkoła jazdy dla szczególnie wtajemniczonych" niech zostanie jak jest :)

Dziękuję wszystkim Wam za tak liczne przybycie,miłą zabawę w doborowym towarzystwie.Za pokazanie się w tak licznej grupie w jednym miejscu w zagłębiu niemieckiej motoryzacji :)

Przepraszam za wtopę z foto wspólnym,miało być po obiedzie ale z wiadomych powodów czar chwilowo prysł i zamiast wisienki na torcie ktoś nań zrobił kupę....następnym razem będzie lepiej. :) Mam nadzieję : buja w oblokach :

Cieszę się że poznałem kolejnych miłośników naszej marki,i mam nadzieję że Opolskie się Wam spodoba

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Jura Park w Krasiejowie 10 października 2010

Post autor: mr.kura » 12 paź 2010, 16:27

Alan pisze:cóż prezesie od mojej prośby minęło wiele czasu, i wiem że zdaniem niektórych ani ja ani region na to nie zasługujemy.Trudno nie będziemy się upominać Nie pchamy się tam gdzie nas nie chcą,jeśli bycie przedstawicielem regionalnym to taka "wyższa szkoła jazdy dla szczególnie wtajemniczonych" niech zostanie jak jest
czyżby foch ;) :?:

Za nie długo będzie "walne" na którym zapewne wyłonią się nowe perspektywy, przedstawiciele i regiony. Więc troszkę cierpliwości :D .

Zrobiłeś super zlot i to jest najważniejsze... : ok2 :, a o swoje racje możesz się ubiegać właśnie na walnym.

Alan

Re: Jura Park w Krasiejowie 10 października 2010

Post autor: Alan » 12 paź 2010, 16:36

Makura w żadnym wypadku :) wysłałem prośbę, została odrzucona i OK :) bez żalu :)


w końcu miałem okazję pomacać Lybrę na live, szkoda że nie było żadnego thesisa :) może następnym razem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”