Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
bomal23
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 238
Rejestracja: 30 lip 2005, 0:00
Skype: bomal23
Lokalizacja: Lublin/Rzeszów

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: bomal23 » 01 wrz 2010, 20:38

Ja oczywiście przyłączam się do akcji, podobnie jak w zeszłym roku. Oczywiście paczka będzie dla dzieciaczków.

Krechu
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 128
Rejestracja: 30 cze 2010, 9:24
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: Krechu » 02 wrz 2010, 19:44

Klubowiczem co prawda nie jestem i do Krzywańca raczej nie dojadę. Taki lajf, ale faktycznie napisz konkretnie o co chodzi z tym sterylizatorem bo nie za bardzo wiem co znaczy "profesjonalny" może coś się wymyśli. Ewentualnie się do kogoś dorzucę. Inicjatywa zacna - zawsze takie popieram.

Pozdrawiam
Krechu
Lancia Kappa 2.0 20v + LPG
AR 166 2.5 V6

Awatar użytkownika
Krzysztof_G
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2009, 22:05
Skype: invent_service
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: Krzysztof_G » 05 wrz 2010, 16:57

Ja także dokładam się do sterylizatora jak to jakiś wielki koszt, oprócz tego materiały dla dzieci typu bloki i inne również zakupię w jakieś ilości i przeslę, pozdrawiam

Awatar użytkownika
Watazka
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 1525
Rejestracja: 06 wrz 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: Watazka » 06 wrz 2010, 15:26

Pytanie mam odnośnie tego skrzata,bo w jasełkach dotychczas nie miałem okazji.Mój wygląd uważam za wystarczająco debilny,ale czy aby jakieś dodatkowe atrybuty wskazane?
Zbieram Michał zbieram,jest już to i owo.Jak obiecałem rok temu,jeszcze tu wrócę.

Rafako

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: Rafako » 06 wrz 2010, 17:02

My też, jak w zeszłym roku się włączamy do akcji. Lista szczegółowa (jak poprzednio) byłaby wskazana, to zaczęlibyśmy się zbroić na potęgę. ;)
Mam też taki pomysł, żeby jakąś kwotę ze sprzedaży przemytnika, przeznaczyć dodatkowo na zakupy na rzecz akcji Mikołaj ale muszę Oli spytać o zdanie, w końcu to jej samochód :D
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: Nat » 07 wrz 2010, 9:39

Nie sprzedawaj przemytnika, w zamian za to, przyjedź nim do Krzywańca, będziesz Rudolfem!
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
miszax
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1262
Rejestracja: 09 gru 2007, 0:00
Skype: miszax123
Lokalizacja: Lubsko woj. Lubuskie

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: miszax » 18 wrz 2010, 15:15

Nowe info w pierwszym poście tematu. Zapraszam do zapoznania
Były Ford Taunus 2,0 x2, PF125p, VW Golf MK2, Dedra 2,0 Turbo, Kappa 2,0 VIS, BMW E34 2,5, Laguna 1,6 kombi
Są Audi A4 B5 BENZYNA:-)
Obrazek
Obrazek
DeltaIntegrale.pl - właściwy adres w sieci

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: bufi » 18 wrz 2010, 16:12

Nasuwa mi się taka myśl , zastanówmy się jak rozwiązać dostarczenie przedmiotów wielkogabarytowych tj. łóżeczka materace , wanienki itp. Myślę aby obniżyć koszty , bo jeśli znajdzie się kilkanaście osób które kupią łóżeczko , wanienkę i każda z nich zapłaci za przesyłkę ( koszty!) , wyślę to do ciebie ( składowanie !!) , może to być problematyczne . Czy nie lepiej np. zebrać kaskę . Ja ze swojej strony mogę np. wyszukać czegoś po pieniądzach , zakupić , spakować to wszystko na paletę i wysłać na swój koszt kurierem na adres zakładu .. co wy na to ? koszty przesyłki oczywiście biorę na siebie taki mój wkład dla dzieciaków .

Awatar użytkownika
miszax
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1262
Rejestracja: 09 gru 2007, 0:00
Skype: miszax123
Lokalizacja: Lubsko woj. Lubuskie

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: miszax » 18 wrz 2010, 16:27

Pomysł wart rozważenia moim zdaniem - oczywiście jest możliwość podesłani a tego do mnie a ZK wygospodaruje pomieszczenie na składowanie "gabarytów" do czasu naszego przybycia. Taka propozycja była już w ubiegłym roku.
Były Ford Taunus 2,0 x2, PF125p, VW Golf MK2, Dedra 2,0 Turbo, Kappa 2,0 VIS, BMW E34 2,5, Laguna 1,6 kombi
Są Audi A4 B5 BENZYNA:-)
Obrazek
Obrazek
DeltaIntegrale.pl - właściwy adres w sieci

Krechu
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 128
Rejestracja: 30 cze 2010, 9:24
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: Krechu » 18 wrz 2010, 23:47

Yes Yes Yes! inicjatywa zacna. Dajcie namiary na konto i listę potrzeb. Z pewnością będzie więcej ludzi takich jak ja, którzy nie są w stanie dotrzeć na miejsce ale z rozkosz wesprą taką inicjatywę.

Pozdrawiam
Krechu
Lancia Kappa 2.0 20v + LPG
AR 166 2.5 V6

Awatar użytkownika
miszax
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1262
Rejestracja: 09 gru 2007, 0:00
Skype: miszax123
Lokalizacja: Lubsko woj. Lubuskie

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: miszax » 19 wrz 2010, 16:59

Zmywarko - wyparzarka :link: Ceny są zabójcze choć na allegro można znaleźć trochę taniej, ważne aby miała możliwość wyparzania butelek
Były Ford Taunus 2,0 x2, PF125p, VW Golf MK2, Dedra 2,0 Turbo, Kappa 2,0 VIS, BMW E34 2,5, Laguna 1,6 kombi
Są Audi A4 B5 BENZYNA:-)
Obrazek
Obrazek
DeltaIntegrale.pl - właściwy adres w sieci

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: wujekp » 19 wrz 2010, 18:10

miszax pisze:Zmywarko - wyparzarka :link: Ceny są zabójcze choć na allegro można znaleźć trochę taniej, ważne aby miała możliwość wyparzania butelek
My oczywiście też się dołączymy w tym roku do akcji i mogę koordynować zbiórkę na terenie Małopolski, ale ...
... właśnie małe ale, to co napiszę może będzie odrobinę kontrowersyjne, ale czy te prezenty mają być dla dzieciaków czy dla ich mam? Bo taka zmywarka to chyba prezent dla tych mam, którym czego, jak czego, ale czasu chyba nie brakuje i mogą pofatygować swoje rączki do zmywania? Jestem zwolennikiem resocjalizacji przez pracę i kupowanie zmywarki kłóci mi się z ideą tej akcji. Nie bardzo widzę jakikolwiek powód fundowania przez nas wygód, na które nie wszyscy mogą sobie w domach pozwolić. Jeśli mógłbyś więc uzasadnić dlaczego zmywarka jest takim artykułem pierwszej potrzeby, może byłoby mi prościej przełamać obiekcje.
Mam też dziwne wrażenie, patrząc na listę potrzeb, że akcja z takiej, która miała przede wszystkim wywołać uśmiech na twarzach dzieci, przerodziła się w taką, która w pierwszej kolejności wywoła uśmiech na twarzy dyrekcji, wyręczając ją z obowiązku zapewnienia wyposażenia ośrodka, a prezenty faktycznie dla dzieci są gdzieś na szarym końcu.

Natomiast jeśli chodzi o prezenty dla dzieci to my się dołączymy, jeśli ktoś z Krakowa i okolic chciałby też się dołączyć to może mi prezenty dostarczyć podczas jakiegoś spotkania i albo je zawiozę osobiście, podrzucę Bufiemu, albo wyślę jedną paczką.
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: Sebastian » 19 wrz 2010, 20:51

W podobnym tonie miałem zadać pytanie - małżonka moja przewertowała informacje dotyczące tegorocznej akcji mikołajkowomiszaksowej i się zapytała komu w tym roku 'robimy dobrze' - dzieciakom, czy dorosłym. Po zastanowieniu nie potrafiłem odpowiedzieć.
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: Nat » 19 wrz 2010, 21:03

Zmywarka to chyba dla ZK (na stan), a nie dla mam.
Na gorąco, my bierzemy stućce dla dzieciaków i pościel. Dorzucamy też jakieś zabawki edukacyjne. Proszę o rezerwację :D
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
miszax
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1262
Rejestracja: 09 gru 2007, 0:00
Skype: miszax123
Lokalizacja: Lubsko woj. Lubuskie

Re: Lancia Klub Polska Świętym Mikołajem 2010

Post autor: miszax » 19 wrz 2010, 21:11

Sebastian pisze:W podobnym tonie miałem zadać pytanie - małżonka moja przewertowała informacje dotyczące tegorocznej akcji mikołajkowomiszaksowej i się zapytała komu w tym roku 'robimy dobrze' - dzieciakom, czy dorosłym. Po zastanowieniu nie potrafiłem odpowiedzieć.
To co jest na tej liście są to potrzeby wyposażeniowe DMiDz, natomiast my ze swojej strony robimy akcję dla dzieciaków więc lista do niczego nie zobowiązuje. :!: :!: :!:
Były Ford Taunus 2,0 x2, PF125p, VW Golf MK2, Dedra 2,0 Turbo, Kappa 2,0 VIS, BMW E34 2,5, Laguna 1,6 kombi
Są Audi A4 B5 BENZYNA:-)
Obrazek
Obrazek
DeltaIntegrale.pl - właściwy adres w sieci

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”