Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Post autor: Kubek » 10 mar 2006, 22:28

Witam

Jest to Narazie takie pytanie ile osob by bylo Chetnych z Rzeszowa i okolic na spotkanie sie w ten dzien: to jest 26 marzec ( niedziela ) o godzinie "??" na tzw "podpromiu" czyli pod Nasza Wielka Hala widowsikowo Sportowa. :)

Prosze o chetnych sie o wpisywanie , wiem ze bedzie ciezko bo narazie z Zaba i Mna zauwazylismy ze jestesmy praktycznie jedynymi klubowiczami z tego miasta, wiec chcemy w ogle sprawdzic kogo mamy w klubie z tych okolic i sie lepiej poznac :)

Pozdrawiam
Jaqob
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Awatar użytkownika
zaba156
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 135
Rejestracja: 12 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów

Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Post autor: zaba156 » 10 mar 2006, 22:34

ja jestem chetny jako wspolautor pomyslu :D zapraszamy bardzo serdecznie szczegoly do dogadania na forum 8)
Nuova Delta 1.6 8V LPG

Awatar użytkownika
GRZECHUU
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 307
Rejestracja: 08 paź 2003, 0:00
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: SANOK woj.podkarpackie

Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Post autor: GRZECHUU » 11 mar 2006, 12:37

Ja bym sie łapał tylko jest taka sprawa że pracuje też w niedziele i nie wiem czy akurat tą niedziele bende miał wolną.No i nie przyjade Lancią tylko punciakiem :?
P.S.
Bardzo fajny pomysł z tym Rzeszowem :D
Kiedyś delta LX1500 i delta integrale. Teraz prywatnie Laguna I lpg i 206 2.0 hdi.
Służbowo Magnum 480.

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Post autor: Kubek » 11 mar 2006, 12:41

Ok moze Byc Punciak Tez kiedys mialem Punciaka :), To daj znac czy bedziesz mial ta niedziele wolna, to najwyzej mozemy wtedy jeszcze cos zmienic, na sobote albo jakos tak :)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Post autor: Kubek » 13 mar 2006, 22:22

No ludzie co z wami ? Tak malo mamy klubowiczow z Podkarpacia ???

Z Nieokreslonych zrodel wiadomo mi ze mozliwe ze nawet Nomads do nas z Tych zawita na zlot a z podkarpcia nikt ? Pod Podrpomiem jest bardzo fajny duzy parking, na ktorym mozemy troche poszalec, itp. :)

Zapowiadane Atrakcje to :

1. Ogladanie Lanci i Punt-a ;)
2. Ewentualne sprawdzanie wygodnosci siedzen w przybytych samochodach ;)
3. Podziwianie cudownej budowli Architektonicznej HWS-Podpromie ( >http://www.hala.rzeszow.pl/ ) ;)
4. Wspanialy widok z parkingu na Most i niezkazitelnie brudny Wislok !
5. Mozliwosc Wylania Wisolka i zalanie Parkingu :)
6. Butelka 0,5 na wstep dla kazdego ( Pepsi ) ;)
7. Mozliwosc zobaczenie 300 metrow odcinku tzw. Rajdu Rzeszowskiego :)
8. Prezentacja naglosnienia w samochodzie Zaby ;)
9. Prezentacja sytemu GPS z Automapa i Tom-Tomem ;)
10. Mozliwosc obejrzenia i doradzenia na temat usterek w samochodach innych klubowiczow ;)
11. Przy okazji tego dnia na tej właśnie hasli będą odbywać się Targi Ogrodniczne :lol: ( >http://www.hala.rzeszow.pl/20060308/notatka.htm ) nie powinno to budzić zainteresowania ludzi więc dolny parking powinien być pusty a jak nie to się przeniesiemy na odludzony Tor Ćwiczeniowy tez nad wislokiem ale kolo murów Fabryki WSK ;)


No normalnie po takiej reklamie to nawet z Tych do nas przyjada chyba ;) a zeby nie byc goloslownym zalaczam zdjecia jak moga wygladac poszczegolne atrakcje :) :

Ad. 3
Obrazek

Ad. 4 i 5
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ad. 7
Obrazek

No a więc czekam na kolejne zgłoszenia :)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Awatar użytkownika
Qba
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 276
Rejestracja: 07 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa/Jarosław

Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Post autor: Qba » 14 mar 2006, 9:00

Byłem tam ostatnio ale na wystawie psów i nie było miejsca do parkowania, musiałem pod filharmonia zaparkowac. :)
Lancia Thema 2.0 16v LE VIS - sprzedana
Yamaha FZS600 Fazer 98r - sprowadzony z włoch, więc też makaron

Awatar użytkownika
zaba156
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 135
Rejestracja: 12 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów

Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Post autor: zaba156 » 14 mar 2006, 10:40

Jaqob to by zachecil do kupna lodow na antarktydzie :D
a powaznie to pojawia sie drobny problem z tym parkingiem w zwiazku z targami roslinek ale spokojnie my miejscowi sie zatroszczymy o jakas dogodna i godna miejscowke 8)
ewentualnie sluszalem ze Jaqob ma duzo miejsca przed domem wiec mozna u niego, grilla sie zapali pepsi wysaczy itp :P
Nuova Delta 1.6 8V LPG

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Post autor: Kubek » 14 mar 2006, 10:58

Widzialem rok temu te targi ogrodnictwa i bylo duzo ludzi ale wiekszosc na piechte i parkingi byly wolne, ale to nie ma znaczenia najwyzej sie spotkamy pod Podpromiem a podjedziemy sobie na ten plac pod WSK, tam czasmi "L"-ki cwicza a tak to pustki jest to blizej nawet niz filharmonia chyba ;) No A niestety pod domem to mam tyle miejsca ze moja stoi ostatnio ciagle na ulicy ale z tym grillem to dobry pomysl :) zobaczymy jaka pogoda bedzie :)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Anonymous

Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Post autor: Anonymous » 15 mar 2006, 23:57

jestem za jak najbardziej sam postaram sie pojawić ale niestety nie bede mógł dotrzec lancią bo niestety zgineła ona smiercia tragiczną :x
fajnie by było gdyby na tym spociku było pare lancii wiem ze w rzeszowie na pewno jest ze 3 themy jedna dedra i delta a poza tym jakby sie udało zebrać ze 20 lucynek to byłby juz sukces
aha jezeli chodzi o podpromie to podczas takich zlocików dość często pojawiają sie psy więc raczej nie bedzie mozna poszaleć zbytnio ale zawsze mozna sie spotkac i pogadać o naszych skarbach wymienić sie doświadczeniami ale też i pokazać piękno tych autek innym niech im troszke szczena opadnie :twisted:
pozdrawiam i do rychłego zobaczonka

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Post autor: Kubek » 17 mar 2006, 14:02

No to super, wpadaj na zlot, jak nic ! tylko Czekamy na Grzecha jeszcze zby ustalic czy sobota czy niedziela :) i musimy jeszcze godzine wybrac :)

niestety po rzeszowie jezdzi calkiem sporo Lanci ale nikt do anszego klubu prawie nie nalezy :) Dam wam na zlocie kalendarzyki to bedziecie mogli wsadzac jakims lancia za szybe :

Szkoda ze na forum nie mozna wszyskuiwac uzytkownikow wedlug wojewodztwa :)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Anonymous

Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Post autor: Anonymous » 17 mar 2006, 14:17

Chetnie się wybiorę tylko mam obawy czy moim złomkiem dojadę, jestem z okolic Mielca, 85km do Rzeszowa. Chętnie odwiedzę Rzeszów bo czuję do tego miasta sentyment z czasów studiowania :)

Wogóle to świetnie że jakiś zlocik się szykuje, tak blisko :) Bedzie to mój debiut na zlocie samochodowym. :)

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Post autor: Kubek » 17 mar 2006, 14:26

Delta II, 2.0 bys nie dojechal ?? Taka Machina musi byc na zlocie :)

Obserwuj temat, do dwoch dni powinnismy ustalic godzinie spotkania ;)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Anonymous

Rzeszów - Zlot 26 Marzec

Post autor: Anonymous » 17 mar 2006, 15:00

przeguby mi zdychają i nie tylko :(. I wiele innych rzeczy jeszcze jest przy moim autku do zrobienia :evil: Zresztą zobaczycie, auto nie prezentuje się na razie najlepiej. Ale jakoś się dotoczę. :)

Anonymous

zlot

Post autor: Anonymous » 17 mar 2006, 15:50

wstepnie jestem za - jesli tylko uda mi sie zamienic w pracy - w niedziele pracuje....

Anonymous

Kapiszon na zlocie

Post autor: Anonymous » 17 mar 2006, 19:29

Witam
Jestem za zlotem i będę na nim, a nawet powiem więcej, zrobię video i wszyscy zainteresowani dostaną na płytkach.
Pozdrawiam, do zlotu.... :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”