Sponsoring i zloty

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Anonymous

Sponsoring i zloty

Post autor: Anonymous » 10 mar 2006, 2:17

Witam wszystkich!!

Jako ze siedze w turystyce juz od jakiegos czasu (glownie z turystami zagranicznymi) wiem jak oni sobie organizuja wyjazdy np. do Krkowa. Zastanawiam sie czy nie dalo by sie tego wprowadzic na nasze Lanciowskie podworko. mam kilka pomyslow ktorymi chetnie sie podziele o ile nie zostaly wczesniej poruszone!!

Po pierwsze. Wiele firm chetnie wspolpracuje zagranica z klubami milosnikow roznych marek. Mam kuzyna ktory preznie dziala w Klubie Renault Alpine (sam posiadal renault alpine GTA V6 - najbardziej znana to mimo wszystko A110) i oni mieli malutkie naklejki sponsora w dolych partiach drzwi, na szybach itd. w zamian za to sponsor pokrywal im koszty zlotow np.. Zawsze jakis bannerek byl, ulotka sie pojawila a czasmami jesli to byla firma z branzy motoryzacyjnej to klubowicze kupowali np. olej, smary czy czesci firm ktore byly akurat zainteresowane sposnoringiem - wydaje mi sie ze moze byc to nie glupie

Jesli chodzi o zloty to bardzo mi sie podobal pomysl kilku klubow ktore zorganizowaly sobie spotkania na torze pod kielcami. Miejsce chyba niezle pod wzgledem lokalizacji. Ja jeszcze dziecka nie mam!! ale sam nim bylem wiec wiem ze cos dla pociech musi byc - tam sa gokarty, podobno jakis plac zabaw tez, bary, no a dla nas.... tor :D:D:D ja sie tym interesowalem kiedys i cena dla mnie, czlowieka z nikad byla porazajaca, ale jakbysmy razem sie postarali to juz nie bedzie zle a dla klubu moze nawet jakies znizki...

Poki co tyle a pomyslow mam jeszcze troche wiec bede stopniowo bombardowal nasz szacowny klub informacjami!! Zdaje sobie sprawe ze najwiekszym problemem moze byc czas zeby za tym gonic. Ja jeszcze popytam kuzyna jakie myki taktyczne oni stosowali i sie podziele!!

Pozdrawiam

Bartek

Angela
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 128
Rejestracja: 16 lut 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Sponsoring i zloty

Post autor: Angela » 10 mar 2006, 9:27

Dla mnie bomba !!! :groupjump:
Thema 2.0 16v 94r

Awatar użytkownika
Savi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 185
Rejestracja: 07 gru 2005, 0:00
Imię: Sławek
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Sponsoring i zloty

Post autor: Savi » 10 mar 2006, 9:39

Dobry pomysł. Trzeba byłoby spróbować pomyśleć o takich poczynaniach.
-----------Savi---------------
Lancia Kappa SW LE 2.0 20V VIS 155KM 97r + LPG Prins VSI

Awatar użytkownika
mario09
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 947
Rejestracja: 12 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom - Wierzbica woj. mazowieckie

Sponsoring i zloty

Post autor: mario09 » 10 mar 2006, 9:44

Pod Kielcami to konkretnie Miedziana Gora. I oczywiscie jest tam tor. W niedziele odbywaja sie tam gieldy samochodowe(wiem bo sam handlowalem tam autami). Ode mnie jest to jakies 75km przy trasie Kielce-Lodz. Dawno tam nie bylem (jakies 3 miesiace), ale tam sie nigdy nic nie zmienia :wink:
Lancia Thema III 2.0 i.e.+gaz II gen. (zestaw Lovato LovU2)
Lancia Thema III 2.5 turbo ds LS

Angela
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 128
Rejestracja: 16 lut 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Sponsoring i zloty

Post autor: Angela » 10 mar 2006, 10:14

Ja to bym najbardziej chciała żebyśmy mieli tanie wejsciówki na fajowański tor gokardowy :)
To jest to co tygryski lubią najbardziej : rotfl : :zjezdzam: : dance :
Thema 2.0 16v 94r

Awatar użytkownika
Swiety
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 881
Rejestracja: 27 lut 2006, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Sponsoring i zloty

Post autor: Swiety » 10 mar 2006, 10:16

ja zaczynam robic w turystyce :P ale pomysł jest super.
Lancia Delta HF Turbo

Kursy pierwszej pomocy
http://www.erhaplus.pl

Awatar użytkownika
EWCIA
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 497
Rejestracja: 07 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Sponsoring i zloty

Post autor: EWCIA » 10 mar 2006, 10:43

"Angela" pisze:Dla mnie bomba !!! :groupjump:
dla mnie też...
pozdroofki.. :lol:
kiedyś Kappa Blue Lady - obecnie Coupe 20VT ;-)

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Sponsoring i zloty

Post autor: Nat » 10 mar 2006, 10:44

"Bartolo" pisze:Ja jeszcze dziecka nie mam!! ale sam nim bylem wiec wiem ze cos dla pociech musi byc - tam sa gokarty, podobno jakis plac zabaw tez, bary, no a dla nas.... tor :D:D:D
Hmmm... może byc problem... bo junior(ka) jeszcze w okresie inkubacji, :D :D :D :D :D więc na gokartach nie pojeździ. Nawet jesli zlot byłby w sierpniu (czyli po planowanej dacie...)
Ale tatuś moze godnie zastapic młodzież :D
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Angela
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 128
Rejestracja: 16 lut 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Sponsoring i zloty

Post autor: Angela » 10 mar 2006, 11:02

wow...gratulacje, na pewno potomek lub potomkini będzie miał (a) zaszepionego "bakcyla samochodowego".

Moje dziecię już zaczyna się rwać do kierownicy :) I musze się pochwalić jako dumna mama że potrafi uruchomić samochód : rotfl :

Propopnuje założyć wątek: Mali klubowicze ;)
Thema 2.0 16v 94r

Awatar użytkownika
EWCIA
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 497
Rejestracja: 07 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Sponsoring i zloty

Post autor: EWCIA » 10 mar 2006, 11:15

"Angela" pisze:wow...gratulacje, na pewno potomek lub potomkini będzie miał (a) zaszepionego "bakcyla samochodowego".
oj..ja też sie przyłączam do gratulacji... : brawo : : brawo : : brawo :
pozdrawiam
kiedyś Kappa Blue Lady - obecnie Coupe 20VT ;-)

lancia1969
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2058
Rejestracja: 22 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: ????-???

Sponsoring i zloty

Post autor: lancia1969 » 10 mar 2006, 22:26

Pomysł z spotkaniem na torze to bomba !!! :D
Chociaż przypuszczam,że pomimo posiadania samochodów z długa historią sportowa niewielu obecnych Włascicieli odważyło by się na "sportowe kółko po torze"
Kłopot polega tylko na tym ,że zazwyczaj soboty i niedziele tory są wykorzystywane ( giełdy, zawody sportowe, szkoły jazdy itp) czyli spotkanie w tygodniu a to znowu zdecydowaie zmniejszy frekwencje :cry:

A może jakaś szkoła doskonalająca technikę jazdy ?

Pozdrawiam
Grzesiek
Grzegorz

GG 13364997

Awatar użytkownika
Swiety
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 881
Rejestracja: 27 lut 2006, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Sponsoring i zloty

Post autor: Swiety » 10 mar 2006, 23:54

Chociaż przypuszczam,że pomimo posiadania samochodów z długa historią sportowa niewielu obecnych Włascicieli odważyło by się na "sportowe kółko po torze"
to cos dla mnie :D w sumie i tak jade do kielc na ten tor w wakacje :) zobaczyc nareszcie co to auto potrafi
Lancia Delta HF Turbo

Kursy pierwszej pomocy
http://www.erhaplus.pl

Awatar użytkownika
EVAN CORTEZ
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 287
Rejestracja: 13 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Sponsoring i zloty

Post autor: EVAN CORTEZ » 11 mar 2006, 14:50

Super pomysł.
Jeśli tylko dopuścicie jednoślada (-dy) na tor :wink:
Wcale nie trzeba na nim szaleć ani palić gum.Ale jakieś próby sprawnościowe jak najbardziej.No i gokarty :D
Jestem za
moja historia
BMW E38 735iA 1998 236KM V8

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

Odp: Sponsoring i zloty

Post autor: Makgajwer » 23 mar 2006, 0:06

"Nat" pisze: Hmmm... może byc problem... bo junior(ka) jeszcze w okresie inkubacji, :D :D :D :D :D więc na gokartach nie pojeździ. Nawet jesli zlot byłby w sierpniu (czyli po planowanej dacie...)
Ale tatuś moze godnie zastapic młodzież :D
fajnie..u mnie to samo :) tyle że wykluje sie planowo w połowie maja, no i kurcze znów dziewczynka :) :)
jak u Ciebie chłopak to może jakiś cyrograf podpiszemy, ....wiesz...zawsze lepiej móc wypić z teściem córki :):):):) :pifko:
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”