Zlot Pszczyna - 15 maja

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Codee

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: Codee » 16 maja 2010, 15:46

LybraSW pisze:
Myślę że dało by się jeszcze coś "urwać" z tego czasu :P
Myślę jednak że nie :D
Mieliśmy tak sprzyjające warunki że prawdopodobieństwo kolejnych takich jest jak szóstka w totolotka
- mały ruch z parkingu do DK86
- mały ruch na samej DK86 do samych Katowic
- tylko jeden masz foto ustawiony w naszą stronę
- zero policji
- żadne czerwone nas nie zatrzymało
- tylko srebra może być strzała : yesyes : : yesyes : : yesyes : a tu były DWIE

Awatar użytkownika
artjas
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 366
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: artjas » 16 maja 2010, 16:29

i jeszcze kilka moich fotek
LKP Pszczyna
byłe włoszki: Lybra SW 1.9 JTD, Croma 1.9JTD 16V Aut.

Awatar użytkownika
bargaw3181
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4067
Rejestracja: 24 maja 2009, 9:06
Imię: Bartłomiej
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: bargaw3181 » 16 maja 2010, 16:34

artjas pisze:i jeszcze kilka moich fotek
LKP Pszczyna
Podziękować :D
514449239 Bartek (Bartłomiej, nie Bartosz ! ) vel modo ;)
Obrazek
Jestem odpowiedzialny za to co powiedziałem, nie za to co zrozumiałeś !

Awatar użytkownika
LybraSW
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 647
Rejestracja: 24 lut 2008, 0:00
Imię: Michal
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: LybraSW » 16 maja 2010, 16:46

Dało by się :

- W Tychach spowolniły nas czerwone światła koło straży pożarnej
- Na podjeździe na Murcki ciebie zablokował dostawczak i tam ci odskoczyłem , doszedłeś mnie dopiero na węźle murckowskim a ja tam już jechałem przepisowo wiec jak byśmy utrzymali dobre tempo to sporo udało by się "urwać'.

Ale ale :

- Jazda z prędkością 140-170 km/h po dziurawej DK86 jest jazdą na granicy utraty kontroli nad pojazdem.
- Złamaliśmy przepisy czym chwalić się zbytnio nie powinniśmy : czerwona :
- Wieźliśmy na fotelach pasażera najdroższe nam kobiety co wiąże się z odpowiedzialnością nie tylko za nas ale i za nie same ( naraziliśmy je na mały stresik )
- Mogli byśmy wpaść na Vecterkę lub Mondeo z telewizornią a wtedy kumulacja lepsza niż w Lotto i budżet na modyfikacje Lyberek mocno by się uszczuplił.

Wniosek:

Było "po włosku" - Szybko i z klasą : yesyes :
Jednak czując mały niedosyt, można zebrać klubowiczów z zacięciem sportowym i pomyśleć o jakimś rozwiązaniu problemu braku adrenaliny. Np wypad na tor do Wyrazowa
albo Kielc ?? Możliwe jest też zorganizowanie czegoś na jakimś lotnisku lub dużym parkingu. Temat pod dyskusję :)
Była - Lancia Lybra SW 2.4 JTD Bicolore - lll miejsce w konkursie piękności na zlocie LKP w Sielpii
Ford Focus II FL 1.6 TDCI 2010r
Cannondale F800 Lefty
Cięższa połówka MonikiSW

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: romlen » 16 maja 2010, 16:49

No muszę przyznać, że się wam to udało :) Mnie niestety zabrakło ale będą kolejne okazje do spotkania. Patrząc na zdjęcia to chyba Śląsk rządzi! Bo gdzie jeszcze tak liczebne zloty się odbywają jak nie u nas? I liczebne z marszu, po zlocie w Raciborzu. Tak trzymać.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
bargaw3181
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4067
Rejestracja: 24 maja 2009, 9:06
Imię: Bartłomiej
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: bargaw3181 » 16 maja 2010, 16:56

romlen pisze:No muszę przyznać, że się wam to udało :) Mnie niestety zabrakło ale będą kolejne okazje do spotkania. Patrząc na zdjęcia to chyba Śląsk rządzi! Bo gdzie jeszcze tak liczebne zloty się odbywają jak nie u nas? I liczebne z marszu, po zlocie w Raciborzu. Tak trzymać.

Śląsk i Małopolska górą !! : yesyes :

Miejmy nadzieje że Nasze sukcesy dodadzą skrzydeł pozostałym okręgom i takich spotkań będzie więcej :D
514449239 Bartek (Bartłomiej, nie Bartosz ! ) vel modo ;)
Obrazek
Jestem odpowiedzialny za to co powiedziałem, nie za to co zrozumiałeś !

Codee

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: Codee » 16 maja 2010, 16:59

LybraSW pisze: - Wieźliśmy na fotelach pasażera najdroższe nam kobiety co wiąże się z odpowiedzialnością nie tylko za nas ale i za nie same ( naraziliśmy je na mały stresik )
Czyli miałeś to samo gadanie co ja :?: :?: :D :D :D : yesyes : : yesyes : : yesyes :
Nawet radio nie pomogło : gafa :

ale racja - należy się : czerwona : i : biczowanie :

Codee

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: Codee » 16 maja 2010, 17:06

Następna impreza może być w Wiśle a w niej może być:
- wjazd na Czantorię w Ustroniu
- basen z grotami w Gołębiewskim
- ognisko lub dobre jedzonko w którejś z knajpek

Awatar użytkownika
LybraSW
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 647
Rejestracja: 24 lut 2008, 0:00
Imię: Michal
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: LybraSW » 16 maja 2010, 17:09

Musze cię zmartwić, moja kobieta jeździ szybciej niż ja. Do tego ma większy samochód czasem wykorzystuje jego gabaryty na drodze :P

Nie musiałem wiec słuchać jej wywodów na temat mojej jazdy, ale miała stresa że jak źle skoordynujemy manewr to dwie Lyberki spotkają się u jednego lakiernika : beczy :
Była - Lancia Lybra SW 2.4 JTD Bicolore - lll miejsce w konkursie piękności na zlocie LKP w Sielpii
Ford Focus II FL 1.6 TDCI 2010r
Cannondale F800 Lefty
Cięższa połówka MonikiSW

Codee

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: Codee » 16 maja 2010, 17:11

Nie u lakiernika tylko blacharza :lol: kolor ten sam tylko wyklepać trzeba by było : gafa :

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: romlen » 16 maja 2010, 17:14

Codee pisze:Następna impreza może być w Wiśle a w niej może być:
- wjazd na Czantorię w Ustroniu
- basen z grotami w Gołębiewskim
- ognisko lub dobre jedzonko w którejś z knajpek
Wisła fajna była 10 lat temu. Teraz zapchana do granic przyzwoitości weekendami. Nie chcę odstraszyć, ale to by była dla nas męczarnia. Samemu, owszem, tak liczą grupą - ciężkie.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Codee

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: Codee » 16 maja 2010, 17:28

Widzisz Pszczyna tak samo a się udało. Ile razy jadę z kobietą do Pszczyny zawsze jest problem z parkingiem, i cała banda ludzi spaceruje po parku - tłok i ścisk jak diabli. Wczoraj jednak nie pewna pogoda pomogła nam gdyż w słoneczny weekendowy dzień nie ma szans na zatrzymanie się samochodami tam gdzie stanęliśmy wczoraj ( obok pola golfowego ).
Po prostu ścisk jak diabli, trzeba przy ulicy parkować. Już nie wspomnę o zaparkowaniu pod muzeum - tyle ludzi tam chodzi.
Krótko Ci co tam jeżdżą czasem w weekend na "kawę i lody" wiedzą o co chodzi.

Uda się wszędzie byle była dobra i konkretna organizacja jak w sobotę - PONOWNIE UKŁON W STRONĘ ŻANETKI I PAWŁA ;)

Awatar użytkownika
ThemADI_NS
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1346
Rejestracja: 16 paź 2006, 0:00
Imię: Adam
Lokalizacja: Brzezna / Nowy Sącz

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: ThemADI_NS » 16 maja 2010, 18:39

LybraSW pisze:Jednak czując mały niedosyt, można zebrać klubowiczów z zacięciem sportowym i pomyśleć o jakimś rozwiązaniu problemu braku adrenaliny. Np wypad na tor do Wyrazowa
albo Kielc ?? Możliwe jest też zorganizowanie czegoś na jakimś lotnisku lub dużym parkingu. Temat pod dyskusję :)
Dwoma ręcami się piszę na to : ok2 : : ok2 : : ok2 :
Obrazek Oj... miejsca coraz mniej... ;)

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: mr.kura » 16 maja 2010, 19:29

Byliśmy dzisiaj z Żanetą w Pszczynie: wszystko pływa, w okolicy parku połamane gałęzie na drogach(brak przejazdu), a poziom wody na rz. Pszczynce 30 cm. poniżej mostu, przez który wczoraj przejeżdżaliśmy, park już prawie zalany- tragedia.
Trafiliśmy idealnie z pogodą- ale "ja wiedziałem że tak będzie" :lol: :!: : yesyes :
Ostatnio zmieniony 16 maja 2010, 20:00 przez mr.kura, łącznie zmieniany 1 raz.

sasanka1
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 12 paź 2009, 11:40
Lokalizacja: Zabrze

Re: Zlot Pszczyna - 15 maja

Post autor: sasanka1 » 16 maja 2010, 19:35

Dajcie znać gdzie i kiedy następne spotkanie w miarę mozliwości pojawię się z moją rodzinką:))
na zlot ogólnopolski niestety nie damy rady...czego bardzo żałujemy:( bo ogólnie juz po pierwszym spotkaniu widać ze fajna z was ekipa:) Pozdrawiamy wszystkich :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”