Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Nat » 12 paź 2009, 21:02

mcendrju pisze:Cytując klasyka "jestem za a nawet przeciw", a tak zupełnie serio świetny pomysł. Tylko u mnie rodzi się problem z spakowaniem paczki "jednoręczny bandyta" jeszcze przez jakiś czas. Napewno do świąt włącznie, coś się wymyśli.
Z klubowym pozdrowieniem McEndrju
Spox, przyślij luzem, a my ślicznie popakujemy.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Duch-Dziadka » 12 paź 2009, 22:05

Dobrze, ze napisales o tych ciuchach bo w sorde mialem sie pojawic calym autem z ciuchami u Ciebie...
Szkoda kurcze, ale nic trzeba bedzie cos wymyslec innego. :)
Swoja droga co do odziezy durny przepis, bo przeciez dzieci tak szybko wyrstaja z ciuszkow...
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: bufi » 12 paź 2009, 22:35

Jeżeli będzie problemem zebrać paczki i dowieźć z południowej Polski , przyłączam się mozecie wysyłać , przywozić do mnie i zawiązę do miszaxa , w gre wchodzą nawet większe gabaryty. Jutro zastanowimy się z chlopakami w pracy co kupujemy .. może przeoczyłem jakieś info ale jaki wiek dzieciaków ?

Awatar użytkownika
Marzena
Klubowiczka wspierająca
Klubowiczka wspierająca
Posty: 998
Rejestracja: 05 wrz 2011, 7:37
Imię: Marzena
Lokalizacja: Lublin

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Marzena » 12 paź 2009, 22:38

bufi pisze:Jeżeli będzie problemem zebrać paczki i dowieźć z południowej Polski , przyłączam się mozecie wysyłać , przywozić do mnie i zawiązę do miszaxa , w gre wchodzą nawet większe gabaryty. Jutro zastanowimy się z chlopakami w pracy co kupujemy .. może przeoczyłem jakieś info ale jaki wiek dzieciaków ?
od zera do 3-4 lat :)

Awatar użytkownika
miszax
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1262
Rejestracja: 09 gru 2007, 0:00
Skype: miszax123
Lokalizacja: Lubsko woj. Lubuskie

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: miszax » 12 paź 2009, 22:40

Marzena pisze:
bufi pisze:Jeżeli będzie problemem zebrać paczki i dowieźć z południowej Polski , przyłączam się mozecie wysyłać , przywozić do mnie i zawiązę do miszaxa , w gre wchodzą nawet większe gabaryty. Jutro zastanowimy się z chlopakami w pracy co kupujemy .. może przeoczyłem jakieś info ale jaki wiek dzieciaków ?
od zera do 3-4 lat :)
Poprawka od 6 m-cy do 3-4 lat :)
Były Ford Taunus 2,0 x2, PF125p, VW Golf MK2, Dedra 2,0 Turbo, Kappa 2,0 VIS, BMW E34 2,5, Laguna 1,6 kombi
Są Audi A4 B5 BENZYNA:-)
Obrazek
Obrazek
DeltaIntegrale.pl - właściwy adres w sieci

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: bufi » 12 paź 2009, 22:46

aha , wpadłem na pomysł co by kupić jakieś talerzyki , kubeczki , sztućce takie wesołe dla dzieci , z misiami czy cos takiego , jakos wyobrażam sobie że dzieciaki tam jedzą i piją z poobijanych naczyń .

Awatar użytkownika
Maryjan
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 523
Rejestracja: 07 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: REDA -Pomorskie

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Maryjan » 13 paź 2009, 6:00

Z torrellem dorzucimy swoją cegiełkę.pozdrowienia

Boorek

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Boorek » 13 paź 2009, 7:39

Ja chętnie dorzuciłbym się do czegoś, niestety nie jestem w stanie kupić i wysłać sam z powodów niezależnych ;) ale w przypadku składki proszę o info na PW. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: tomek » 13 paź 2009, 7:51

1.W przypadku malych dzieci czesto rzeczy sa uzyte 1-2 razy, nie widac sladu zniszczenia czy zuzycia, moim zdaniem na pierwszy rzut oka widac czy cos mozna okreslic jako nowe.
2.Czy zabawki tez wylacznie nowe?
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Aras
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 705
Rejestracja: 26 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Aras » 13 paź 2009, 10:35

jak zwykle polskie przepisy to jakaś paranoja , Jasiek ma rzeczy (ciuchy) króre dostał od babć , ciotek ,itp i nigdy ich nie ubrał i fizycznie są nowe ale nie mają metki i jak oni to zakwalifikują?

Awatar użytkownika
miszax
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1262
Rejestracja: 09 gru 2007, 0:00
Skype: miszax123
Lokalizacja: Lubsko woj. Lubuskie

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: miszax » 13 paź 2009, 10:40

Aras pisze:jak zwykle polskie przepisy to jakaś paranoja , Jasiek ma rzeczy (ciuchy) które dostał od babć , ciotek ,itp i nigdy ich nie ubrał i fizycznie są nowe ale nie mają metki i jak oni to zakwalifikują?
Nie mam zielonego pojęcia - dla mnie to też paranoja, ale rozumiem że, nie mają metki z ceną.
Były Ford Taunus 2,0 x2, PF125p, VW Golf MK2, Dedra 2,0 Turbo, Kappa 2,0 VIS, BMW E34 2,5, Laguna 1,6 kombi
Są Audi A4 B5 BENZYNA:-)
Obrazek
Obrazek
DeltaIntegrale.pl - właściwy adres w sieci

Awatar użytkownika
bomal23
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 238
Rejestracja: 30 lip 2005, 0:00
Skype: bomal23
Lokalizacja: Lublin/Rzeszów

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: bomal23 » 13 paź 2009, 10:45

Dopisuję się do listy. Oferuję nowe maskotki lub inne zabawki. Kupię coś z higieny dla maluszków.

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: tomek » 13 paź 2009, 11:01

Moi mili. Proponuje zerac wszystko. To czego nie przyjma w ZK przekazemy do jakiegos domu dziecka badz przedszkola. W koncu znajda sie na pewno chetni.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: ciociaE » 13 paź 2009, 11:29

Ja powiem szczerze byłam zaskoczona, myśląc, że jak dzieci dostaną prezenty (myślę zwłaszcza o zabawkach) to to są to ich rzeczy, a nie że wciąga się je do ewidencji - czyli że jak maluch opuszcza ZK to nie może ze sobą zabrać maskotki, do której się przywiąże (w sensie emocjonalnym oczywiście). Tak to jest w psychologii dziecka, że często ma swoją jedną najukochańszą i choćby była z czasem nie wiem jak zniszczona (na skutek ciągłego używania jej), to jest najważniejsza.
Gdy padła propozycja, żeby szykować rzeczy dla konkretnych dzieci, to tym bardziej myślałam, że to będą ich rzeczy. Pewnie jakaś logika za tym stoi, że ma to być tak robione - ewidencjonowane, ale biedne te dzieci. Czyli te zabawki mają być traktowane jako wspólne dobro i nikt nic nie dostaje dla siebie? Żeby było jasne - tak czy siak uważam, że warto się przyłączyć do akcji i coś wymyślimy - pewnie najwięcej potrzeba rzeczy zużywalnych? Jak pampersy, mokre chusteczki higieniczne, kremiki, a to faktycznie musi byc bezwzględnie nowe.
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Samael82
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 13
Rejestracja: 09 lip 2009, 21:35
Lokalizacja: Ruda Śląska, Kalwaria Zebrzyd.

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Samael82 » 13 paź 2009, 13:27

Dopiszcie mnie w takim razie do chętnych udzielenia pomocy. Mam tylko jedną prośbę. Mianowicie do kiedy można to wysłać, bo nie ukrywam, że będę zakupował to stopniowo i im później wyślę, tym więcej tego będzie i nie przeznaczę na upominki dużej kwoty na raz. Samael.

Zablokowany

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”