Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
Aras
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 705
Rejestracja: 26 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Aras » 13 paź 2009, 14:28

tomek pisze:Moi mili. Proponuje zerac wszystko. To czego nie przyjma w ZK przekazemy do jakiegos domu dziecka badz przedszkola. W koncu znajda sie na pewno chetni.
i tak trzeba będzie zrobić

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Nat » 13 paź 2009, 16:50

Samael82 pisze:Dopiszcie mnie w takim razie do chętnych udzielenia pomocy. Mam tylko jedną prośbę. Mianowicie do kiedy można to wysłać, bo nie ukrywam, że będę zakupował to stopniowo i im później wyślę, tym więcej tego będzie i nie przeznaczę na upominki dużej kwoty na raz. Samael.
Do połowy listopada to spokojnie. Masz więc ponad miesiąc.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
miszax
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1262
Rejestracja: 09 gru 2007, 0:00
Skype: miszax123
Lokalizacja: Lubsko woj. Lubuskie

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: miszax » 13 paź 2009, 16:59

Aras pisze:
tomek pisze:Moi mili. Proponuje zerac wszystko. To czego nie przyjma w ZK przekazemy do jakiegos domu dziecka badz przedszkola. W koncu znajda sie na pewno chetni.
i tak trzeba będzie zrobić
: brawo : : brawo : : brawo : : brawo : : brawo : : brawo : : brawo : : brawo : : brawo :
Popieram będziemy się tylko musieli zastanowić dla którego. Proponuję rozważenie i założenie osobnego wątku w celu :!: :!: :!:
Były Ford Taunus 2,0 x2, PF125p, VW Golf MK2, Dedra 2,0 Turbo, Kappa 2,0 VIS, BMW E34 2,5, Laguna 1,6 kombi
Są Audi A4 B5 BENZYNA:-)
Obrazek
Obrazek
DeltaIntegrale.pl - właściwy adres w sieci

Awatar użytkownika
Endrju
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 706
Rejestracja: 13 cze 2006, 0:00
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Endrju » 13 paź 2009, 18:11

Czy nie możemy zrobić tych prezentów konkretnie dla dzieci???a nie dla domu dziecka???
PAczka adresowana imiennie jest własnością adresata i po sprawie...nikt nie sprawdza czy są w niej rzeczy używane czy nowe.

Awatar użytkownika
miszax
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1262
Rejestracja: 09 gru 2007, 0:00
Skype: miszax123
Lokalizacja: Lubsko woj. Lubuskie

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: miszax » 13 paź 2009, 21:30

Endrju pisze:Czy nie możemy zrobić tych prezentów konkretnie dla dzieci???a nie dla domu dziecka???
PAczka adresowana imiennie jest własnością adresata i po sprawie...nikt nie sprawdza czy są w niej rzeczy używane czy nowe.
Prace nad wszelkimi możliwościami trwają. Będziecie informowani na bieżąco.
Były Ford Taunus 2,0 x2, PF125p, VW Golf MK2, Dedra 2,0 Turbo, Kappa 2,0 VIS, BMW E34 2,5, Laguna 1,6 kombi
Są Audi A4 B5 BENZYNA:-)
Obrazek
Obrazek
DeltaIntegrale.pl - właściwy adres w sieci

Awatar użytkownika
mikee
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 226
Rejestracja: 28 kwie 2008, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: mikee » 14 paź 2009, 10:43

Hej,

Chciałbym dorzucić też coś od siebie. Miszax, masz już zapewne jakiś zbiór rzeczy, więc wiesz czego jest więcej, a czego mniej. Daj znać czego na chwilę obecną "bardziej" brakuje.

Pozdrowienia,
Michał

Awatar użytkownika
Marzena
Klubowiczka wspierająca
Klubowiczka wspierająca
Posty: 998
Rejestracja: 05 wrz 2011, 7:37
Imię: Marzena
Lokalizacja: Lublin

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Marzena » 14 paź 2009, 11:23

Z racji mojego zajęcia mam troszkę inny punkt widzenia na temat ewidencjonowania w magazynie wszystkich darów. Tak jak myślałam w DMiDz (wykonałam telefon i się upewniłam) jest też duża rotacja i jeżeli zrobimy paczki imienne, to może być tak, że za miesiąc nowe dzieci znowu nie będą nic miały.
Nie jest tak, że nie możemy zrobić imiennych paczek, jak najbardziej możemy i wtedy ewidencjonowana będzie tylko ilość. Wiek, płeć i imiona dzieci będziemy mieli podane. To od nas zależy na co się zdecydujemy. Tak jak wyżej napisałam, jeżeli zdecydujemy się na paczki imienne to w zakładzie za miesiąc bądź dwa może nic nie zostać z tych rzeczy co prześlemy.
Rozważcie proszę taką propozycję. Zróbmy każdemu dziecku paczuszkę, taką tylko dla niego, taką drobną np. maskotka + słodycz a wszystkie inne rzeczy niech jednak idą na stan magazynu, wtedy następne dzieci też będą mogły skorzystać z naszych darów.
W razie jakiś pytań piszcie.
Pozdrawiam M

Awatar użytkownika
Maryjan
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 523
Rejestracja: 07 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: REDA -Pomorskie

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Maryjan » 14 paź 2009, 20:00

: brawo :

Awatar użytkownika
miszax
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1262
Rejestracja: 09 gru 2007, 0:00
Skype: miszax123
Lokalizacja: Lubsko woj. Lubuskie

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: miszax » 15 paź 2009, 13:08

mikee pisze:Hej,

Chciałbym dorzucić też coś od siebie. Miszax, masz już zapewne jakiś zbiór rzeczy, więc wiesz czego jest więcej, a czego mniej. Daj znać czego na chwilę obecną "bardziej" brakuje.

Pozdrowienia,
Michał
Póki nie spłyną pierwsze podarunki to nie wiem co już jest - ale myślę że tak wielkiego znaczenia to nie ma wszystko się przyda nawet jeśli czegoś będzie więcej :!: :!:
Były Ford Taunus 2,0 x2, PF125p, VW Golf MK2, Dedra 2,0 Turbo, Kappa 2,0 VIS, BMW E34 2,5, Laguna 1,6 kombi
Są Audi A4 B5 BENZYNA:-)
Obrazek
Obrazek
DeltaIntegrale.pl - właściwy adres w sieci

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Nat » 15 paź 2009, 13:20

Napewni rzeczy codziennego uzytku nie będzie za dużo - pieluch, kremików itp.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Stanisław
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 132
Rejestracja: 12 maja 2009, 22:05
Lokalizacja: Todzia

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Stanisław » 15 paź 2009, 20:31

witam
mnie też dopiszcie na pewno coś dorzucę,wolałbym przelać pieniążki tylko numer konta proszę.
pozdrawiam...
jest laguna II 3.0 V6 24V
Była AR 166 3,0 V6 24V
Była Lancia Kappa 2,0 20V
Była AR 33ie i wiele innych
Stanisław tel.668 373 464

Awatar użytkownika
zygmunt1
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 1117
Rejestracja: 03 maja 2009, 15:58
Imię: Zygmunt
Lokalizacja: Kraków

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: zygmunt1 » 15 paź 2009, 20:43

Witam,
Mogę wysłać na konkretny adres paczkę z "higieną" oraz paczkę dla konkretnego dziecka.
Proszę o imię i bliższe dane.
pozdrawiam wszystkich.
Były: Motorower Komar, WSK 125, Gazela 175,Zastava 1100p, Skoda 105, Fiat Ritmo 1,1, Fiat Tempra 1,6, Lancia Dedra 1,8 16V, Fiat Punto II, Lancia Lybra 1.8
Jest : Lancia Lybra 2.0
, Lancia Beta Coupe 2.0 oraz firmowy Fiat Fiorino i Peugeot Partner był -jest Dacia
Tel.: 794 610 042

Beta Coupe 2,0 -(klik)

Członek Zwyczajny Stowarzyszenia :roll:

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Nat » 15 paź 2009, 22:13

Stanisław pisze:mnie też dopiszcie na pewno coś dorzucę,wolałbym przelać pieniążki tylko numer konta proszę.
pozdrawiam...
Tak jak to wyraźnie określiliśmy, niestety nie ma możliwości wysyłania pieniędzy. Albo kup pieluchy czy książki i wyślij na podany w pierwszym poscie adres, albo jeśli to faktycznie tak kłopotliwe, to znajdź kogoś, kto wysyła paczkę i poproś go, by w Twoim imieniu coś am dokupił.
zygmunt1 pisze:Mogę wysłać na konkretny adres paczkę z "higieną" oraz paczkę dla konkretnego dziecka.
Proszę o imię i bliższe dane.
Dziś poszedł do pana Dyrektora list z prośbą m.in. o udostępnienie informacji o dzieciaczkach - jak tylko dostaniemy odpowiedź, to Miszax ją opublikuje i będzie można coś kupić konkretnemu dziecku. Pamiętajmy tez o darach, które będą mogły służyć wielu dzieciom - np. nosidełko czy wózek.
Adres do wysyłki podany jest w pierwszym poście.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Samael82
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 13
Rejestracja: 09 lip 2009, 21:35
Lokalizacja: Ruda Śląska, Kalwaria Zebrzyd.

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Samael82 » 17 paź 2009, 2:30

Gdybyście mnie dziś w TESCO widzieli, jaką radochę miałem, gdy oglądałem te kolorowanki, zabawki itp. Problem miałem tylko przy jedzeniu dla maluchów (bo póki co jeszcze dzieci nie mam)... ale matki tam kupujące służyły pomocą i już teraz wiem jaka zupka jest dobra, jaki deserek, jaki soczek, mleczko i nawet pieluchy. :D Niestety dopiero dziś sobie uświadomiłem jakie wychowanie dziecka jest drogie i jakie musi być trudne. Mam jeszcze pytanie. Będę dokupował podarki systematycznie, ale już dziś wiem, że paczka może być duża i ciężka. Rozumiem też, że mam wysłać ją na adres stowarzyszenia, tylko jak mam ją nazwać by było wiadomo co to, by ktoś mógł ją odebrać z poczty.
I całkiem na marginesie. Czy ktoś może zrobi choć jedno zdjęcie z tych "mikołajek"... tak bym miał pamiątkę i dodatkową motywację by za rok znowu pomóc. Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Pomoc dla dzieciaków przebywających w ZK

Post autor: Nat » 17 paź 2009, 9:53

1. widzę pod awatarem, że również "W-wa". W Warszawie możesz dowieźć prezenty osobiście na Rembielińską, albo jeśli będziesz gdzieś pomiędzy Centrum, Mokotowem i Ursynowem, to mogę je od Ciebie odebrać.
2. Fotki się pojawią - obiecujemy.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Zablokowany

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”