Zimowy zlot w styczniu 2006

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
-OLO-
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 186
Rejestracja: 01 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Środa Śląska

Zimowy zlot w styczniu 2006

Post autor: -OLO- » 22 sty 2006, 19:49

No cóż pogoda dopisała ]:-). Zlot się odbył, na którym się spotkały dwie lucynki : rotfl : landrynka Arasa, no i moja dederka :-$ . Jutro podeślę zdjęcia :D . Spotkaliśmy się ok 9:30, my z żonką trochę się spóźnili,

9:30 - Przywitanie się.

9:35 - Oglądanie lucynek, rozmowy na temat lucynek. Zaparkowanie autek obok siebie na pustym parkingu.

10:00 - Zimno. Wiec udaliśmy się na kawę z ciastem, rozmowy na temat lucynek, miedzy innymi spekulacje na temat diselka Blash'a :D .
"Blash" pisze:niestety moja kappa odmówiła współpracy i nie odpaliła wczoraj było +4 a dziś -19 :( ale walczę i prawdopodobnie sie pojawię
tak też ześmy sobie tłumaczyli nieobecnoć Blash'a : lol :

11:00 - Sprawdziliśmy czy ktoś do nas dołączył. Po stwierdzeniu, że obok zaparkował tylko jakiś golf musieliśmy przestawić autka na przeciwległy parking i porobiliśmy trochę fotek. Po cym znowu oglądanie i rozmowy na temat lucynek a także narciarstwa górskiego. Chcę nadmienić, że Aras przyjechał wraz z kolegą Zbyszkiem, który to podczas naszego spotkania szusował sobie na stoku.

12:00 - odbyliśmy wspólne obiadośniadanie :D, po czym ok 14:00 myśmy się pożegnali i razem z żonką odjechałem do domciu.

"ciniminis" pisze:witajcie ...

dzis 22 stycznia niedziela godz 12:46
pewnie jeszcze trwa zlot ...ciniminis
Jasne że jeszcze trwał :D
"ciniminis" pisze: u Was pewnikiem znacznie cieplej ... radosc ze spotkania ... , mozność zobaczenia innych w realu, podzielenia sie doswiadczeniami, opiniami etc. wspolnie wypity niejeden grzaniec ;-)) ... natłok pozytywnych przezyc pewnie sprawil ze i mroz zelzał ;-))
ciniminis
Dokładnie jak mówisz, ale niestety bez grzańca :cry: trzeba było prowadzić autko.

Szkoda, że pogoda sprawiła nam psikusa i tylko dwie lucynki się spotkały ale i tak było bardzo miło i ciepło w ten mroźny dzień. Wraz z moją kochaną żoną pozdrawiamy bardzo kolegę Arasa.
Pamiętaj, nie dostaniesz drugiej szansy, aby wywrzeć pierwsze wrażenie

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Zimowy zlot w styczniu 2006

Post autor: Radicz » 22 sty 2006, 21:19

To na zimowym zlocie LKP były 2 (słownie: dwa) auta??? 8O 8O 8O
To nam w stolycy dzisiaj nawet lepiej poszło- były trzy!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam, Radicz.

Awatar użytkownika
-OLO-
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 186
Rejestracja: 01 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Środa Śląska

Zimowy zlot w styczniu 2006

Post autor: -OLO- » 22 sty 2006, 21:46

Po przestawieniu autek, Aras przy swojej landrynce i moja żona przy naszej dedrze

Obrazek

Widok na górkę :D

Obrazek

He, he nie może być inaczej jak modlitwa przed wspólnym posiłkiem :groupjump:

Obrazek


Obrazek

Co prawda -16 'C ale co to dla nas :D

Obrazek




A tu właśnie coś się u mnie musiało spieprzyć , i kolega Aras to wykrył :happyjump:


Obrazek
Pamiętaj, nie dostaniesz drugiej szansy, aby wywrzeć pierwsze wrażenie

Awatar użytkownika
makek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 698
Rejestracja: 24 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów

Zimowy zlot w styczniu 2006

Post autor: makek » 22 sty 2006, 22:32

Można powiedzieć, że było 50 % Dedr SW. Też tam byłem, ale już było po wszystkim, czy można to zaliczyć na 66,6...% Dedr SW? Jak odjeżdżałem to widziałem Lybrę SW rej. EL coś, tylko nie wiedziałem czy nasza.

Awatar użytkownika
-OLO-
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 186
Rejestracja: 01 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Środa Śląska

Zimowy zlot w styczniu 2006

Post autor: -OLO- » 22 sty 2006, 22:40

"makek" pisze: Jak odjeżdżałem to widziałem Lybrę SW rej. EL coś, tylko nie wiedziałem czy nasza.
Tez widziałem tą Lybrę ale w sootę, i też myślałem że to nasza , ale chyba sie mylłem.
Pamiętaj, nie dostaniesz drugiej szansy, aby wywrzeć pierwsze wrażenie

Awatar użytkownika
Aras
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 705
Rejestracja: 26 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk

Zimowy zlot w styczniu 2006

Post autor: Aras » 23 sty 2006, 0:45

Tu drugie 50% dzisiejszego zlociku pogoda była fajna co widać na zdjęciach Ola . mróż tylko trochę przeszkadzał jak byliśmy na dworze wnętrza mają ogrzewane. Blash nie martw się nie tylko twój nie odpalił jeszcze tylko 3 dni taklich mrozów i będzie odwilż. Szkoda tylko że tak mało lucynek było. Może na następnym zlocie będzie ich więcej .
pozdrowionka dla Ola i żonki.
Landrynka -Y 1,2 16V
zamiast Pasikonika srebrna Santarita:)

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Zimowy zlot w styczniu 2006

Post autor: Blash » 23 sty 2006, 9:41

niestety nie udało sie odpalic auta a w dodatku zgubiłem telefon czyli podwójny pech, brawa dla kolegów za pojawienie sie na spocie, do następnego razu w bardziej sprzyjających okolicznościach przyrody

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”