Ogólnopolski zlot 2006 - zapraszam!

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Ogólnopolski zlot 2006 - zapraszam!

Post autor: romlen » 14 sty 2006, 22:48

Mam przyjemność zaprosić wszystkich Klubowiczów a także osoby zainteresowane na zlot ogólnopolski!

Termin to 6 - 7 maja 2006 (sobota i niedziela)

Lokalizacja to Bronisławów, Wolbórz, ok 20 km od Piotrkowa Trybunalskiego, więc centrum kraju i dla każdego w miarę podobna odległość.

Termin juz postanowiony i nie ma możliwości zmian. Wybraliśmy taki termin z uwagi na kilka powodów:
- zlot ma niekolidować z wizytą papieża w maju
- ośrodek ma być tylko dla naszej dyspozycji czyli przed sezonem
- na długi majowy weekend już wielu ma zaplanowane wyjazdy do rodziny czy na weekend

Cały zlot organizuje dla nas Lancia Team (specjalne podziękowania dla załatwienia lokalizacji i dodatkowych atrakcji Damianowi) będzie to coś czego jeszcze w historii klubu nie było! Lokalizacja i termin już znane, repertuar będzie bardzo atrakcyjny, trwają prace nad szczegółami. Prowadzącym imprezę będzie zawodowiec więc oddalenie się tak jak w Ogrodzieńcu nie będzie możliwe, nie stracę też głosu :) Oto kto to będzie: >http://www.konferansjer.abc.pl/ Zlot odbędzie się w ośrodku który będzie na ten czas zamknięty i wyłącznie do naszej dyspozycji: >http://www.wodnikbronislawow.pl Wszelkie informacje związane z dojazdem, lokalizacją są na stronie ośrodka. A oto kilka zdjęć wykonanych dziś (styczeń 2006), na wiosnę zupełnie inaczej będzie to wyglądało, znikną łodzie które powędują już na wodę.

Wolnych pokoi jest 18. Każdy z nich ma 2 łóżka, istnieje możliwość dostawienia kolejnego. Każdy pokój ma własną lodówkę, garderobę. Koszt wynajęcia na dobę to 30 zł od osoby. W przypadku zapełnienia pokoi są jeszcze przyczepy campingowe za 25 zł / osoba a jak i to za mało będzie to myślę że i namioty da się postawić :)

Do zlotu jest jeszcze czas, ale już od tej chwili rozpoczynam zapisy! Zapisy są dla konieczności rezerwacji wolnych pokoi a także muszę wiedzieć organizacyjnie ile nas będzie. Zapisy są połączone z wpłatą na moje konto sumy jaka jest potrzebna na uregulowanie noclegów np dwie osoby na dwie doby to koszt 2 * 30 * 2 co daje 120 zł. Pamiętajmy że opłata jest za noc a nie za dobę! Jeśli ktoś przyjedzie w sobotę rano i zostaje tylko na jedną noc to płaci tylko 30 zł od osoby. Ci co zawitają w sobotę rano i jadą w sobotę po południu do domu mają wstęp wolny, płacą jedynie za jedzenie, jakiś obiad czy swoje rzeczy. Po przyjeździe ja zajmę się uregulowaniem za osoby które zadeklarowały i wpłaciły rezerwację. W przypadku niezdecydowanych może się okazać że już brak miejsc w pokojach i pozostają przyczepy lub namiot i co wtedy? Więc już teraz proszę o rezerwację i wpłaty aby nie było zaskoczenia że nie mamy gdzie mieszkać! Otwieram listę chętnych (coś jak w stylu kalendarzy klubowych). Dodam że ja będę już w piątek, całkiem integracyjnie i prywatnie, oficjalnie zaczynamy w sobotę a piątek na rekreację :)

Rezerwacja domków (30 zł od osoby za nocleg), pokoje 18 szt. (wpłaty dokonane z podaną wartością)
- Romlen (pokój dwuosobowy, dwa noclegi, koszt 120 zł)
- Ewcia (pokój dwuosobowy, dwa noclegi, koszt 120 zł)
- KJ (pokój dwuosobowy, dwa noclegi, koszt 120 zł)
- Luckyy (pokój dwuosobowy jeden nocleg, koszt 60 zł)
- Rado (pokój czteroosobowy, dwa noclegi, koszt 240 zł)
- KKMisfire (pokój dwuosobowy, dwa noclegi, koszt 120 zł)
- Tomek (pokój dwuosobowy, dwa noclegi, koszt 120 zł)
- Tomasz (pokój dwuosobowy, dwa noclegi, koszt 120 zł)
- Grzesko (pokój dwuosobowy, dwa noclegi, koszt 120 zł)
- Radicz
- Jurek K (pokój dwuosobowy jeden nocleg, koszt 60 zł)
- Blash (pokój dwuosobowy, dwa noclegi, koszt 120 zł)
- Blash (pokój dwuosobowy, dwa noclegi, koszt 120 zł)
- Maciej vel Mufnal (pokój dwuosobowy, dwa noclegi, koszt 120 zł)
- Nomads (pokój dwuosobowy jeden nocleg, koszt 60 zł)
- Prezes (LT) (pokój czteroosobowy)
- Prezes (LT) (pokój dwuosobowy)
- Roger7 (pokój dwuosobowy jeden nocleg, koszt 60 zł)

Rezerwacja campingów (25 zł od osoby za nocleg), (wpłaty dokonane z podaną wartością)
- Prezes (LT)
- Stig (camping mały, dwa noclegi, koszt 50 zł)
- Arek (camping mały, jeden nocleg, koszt 25 zł)
- Cappo (camping mały, dwa noclegi, koszt 50 zł)
- Maniek (camping mały, dwa noclegi, koszt 50 zł)
- Grzole (camping mały, dwa noclegi, koszt 50 zł)
- Savi (camping mały, dwa noclegi, koszt 50 zł)
-
-

Dziś tj 4 maja zamykam zbiórkę na noclegi! Ewentualnych spóźnialskich proszę o telefon abym wiedział kto na liście, na miejscu też można wykupić nocleg (jak coś zostanie z campingów)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 paź 2009, 16:14 przez wujekp, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: poprawiłem zdjęcia
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”