Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Bardziej pasuje mi:

Czas głosowania minie 19 lis 2041, 20:38

22 stycznia
11
79%
29 stycznia
3
21%
 
Liczba głosów: 14

Anonymous

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: Anonymous » 16 gru 2005, 20:54

Hello !

Kurcze, tak bardzo chciałabym dołączyć do Was ...
Ale nie dam rady sesja, zaliczenia ...

Udanego zlotu życzę !!!

ciniminis

Anonymous

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: Anonymous » 16 gru 2005, 23:05

Ja tez moze bede akurat mam ferie]
Mam nadzieje ze moja Delta dojedzie

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: Makgajwer » 17 gru 2005, 0:54

"Black_Abarth" pisze:Kurcze, no....... Ja nie dam rady :cry: :cry: :cry: :cry: Choć jeszcze nie mogę tego powiedzieć na 100%. No to żeby niebyło, że się wyłamuję, to przyłączę się do Makgajwera żeby nie było mu tak smutno samemu w Poznaniu :)
...:) przeżyje...
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: Blash » 21 gru 2005, 11:18

miesiąc czasu pozostał do nieoficjalnego zimowego zlotu ,na stoku zainstalowano dodatkową instalację naśnieżania , miejmy nadzieję że mróz dopisze , więcej na http://www.gorakamiensk.info/

kto zna jakieś fajne ośrodki narciarskie na słowacji??

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: Luckyy » 21 gru 2005, 13:30

ja bylem w miejscowosci JASNA na gorze CHOPOK (nie wiem jak to sie pisze). Wyciagow sporo i bardzo ciekawe trasy, na tygodniu bylo sporo ludzi i niebyly przygotowane trasy. W weekend trasy byly OK i malo ludzi.
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: Blash » 21 gru 2005, 13:38

chopok to w okolicach liptowskiego mikulasza mam tam kontakt na fajną kwatere a był ktos w okolicach habowki albo zuberca?

Awatar użytkownika
makek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 698
Rejestracja: 24 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: makek » 22 gru 2005, 21:27

Witam.
ZLOT, ZLOT - za dużo powiedziane, na miejscu są dwa parkingi, wcale nie są duże. Planowany termin to ferie, popytałem znajomych którzy używają nart (moje się spaliły i od tej pory nie jeździłem - ok 17lat), mówią, że o zaparkowaniu w jednym miejscu kilku aut można zapomnieć, samochody stoją po obu stronach ciasnej drogi dojazdowej, aż do drogi głównej. O kolejce do wyciągu w tym terminie (zwłaszcza sobota/niedziela) nie wspomnę, ale to może się zmieni, bo chyba coś dobudowali.
Z "pozytywów" to wszystko, na pogodę nikt nie ma wpływu, może dopisze. Jeśli chodzi o nocleg to z tym akurat jest najmniejszy problem, hoteli tańszych i droższych w pobliżu jest kilka, mogę coś polecić, wskazać, nakierować.
Piszę to dlatego, żeby nie było niemiłego rozczarowania, a później postów typu jak po Ogrodzieńcu. Romlen w tej kwestii się wypowiedział .... i dobrze by było tak to potraktować: miłe spędzenie czasu, a może przy okazji spotkać innego Lancistę.
pozdrawiam Makek

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: Blash » 23 gru 2005, 15:51

zlot - może za dużo a może za mało, o co Ci chodzi ?? to według Ciebie jak powinien wygladac zlot? kto chce to przyjedzie,chodzi o wspólne spedzenie czasu, może ktoś woli stac na parkingu gdzies w mieście i cmokac nad otwarta maska 2 godz, a może ktoś woli pozjeżdżac, to tyle w tym temacie

ps na 2 raz bedziemy pisac spotkanie regionalne żeby nie było nieporozumień

Awatar użytkownika
makek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 698
Rejestracja: 24 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: makek » 23 gru 2005, 16:54

O co mi chodzi? O prawdę oczywiście. Nie czarujmy się, nie jest tak słodko jak na fotkach, nie ma sensu robienie ludziom nadziei na spędzenie czasu w kręgu klubu. Owszem ci którzy się już znają to pewnie się odnajdą, ale ktoś nowy? Pewnie, że można puścić na "głośno" np. o 12.00 u podnóża, ale to co nas łączy na nasze samochody, wymiana doświadczeń kiedy niewiadomo kto czym jeździ......może o śniegu.
To jak powinien wyglądać zlot zostało już określone po Ogrodzieńcu, w atrakcyjnym miejscu, w atrakcyjnym terminie tego zrobić się, albo nie da, albo będzie trudne. Ludzie pisali, że może być na łące, ale żebyśmy byli razem, na parkingu komuś przeszkadzało, że auta się przeplatały z "innymi" .... pisać dalej. Moja wypowiedź nie ma charakteru krytyki, raczej realnego podejścia i tak jak napisałem wcześniej potraktujcie to jak wyjazd na narty, a przy okazji może.....
Oczywiście życzę wszystkim aby ta wyprawa spełniła ich oczekiwania, żeby Lancie stały sznurem, treściwych rozmów a siniaków - wg. umiejętności.

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: tomek » 29 gru 2005, 9:30

"Blash" pisze: był ktos w okolicach habowki albo zuberca?
Bylem ale w maju ;
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: Blash » 29 gru 2005, 9:33

no tak :D
a wracając do zlotu jestem w trakcie załatwiania rezerwacji miejsca dla aut tak żeby wszyscy byli razem

Awatar użytkownika
Aras
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 705
Rejestracja: 26 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: Aras » 03 sty 2006, 15:49

w celu rezerwacji mogę potwierdzić swoją obecność z landrynką no chyba że mnie zabiją :)
Landrynka -Y 1,2 16V
zamiast Pasikonika srebrna Santarita:)

Awatar użytkownika
Aras
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 705
Rejestracja: 26 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: Aras » 17 sty 2006, 17:05

czy ktoś zna jakieś szczegóły odnośnie najbliższej niedzieli : jaka godzina który parking itd
Landrynka -Y 1,2 16V
zamiast Pasikonika srebrna Santarita:)

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: Blash » 17 sty 2006, 17:49

niedziela 22 01 mysle ze 9 to dobra pora nie bedzie jeszcze tłumów parking koło budynku głównego

Awatar użytkownika
-OLO-
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 186
Rejestracja: 01 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Środa Śląska

Zimowy zlot w styczniu 2006 - wybieramy termin

Post autor: -OLO- » 19 sty 2006, 10:02

Termin 21 stycznia się zbliża, w związku z tym pytam kto planuje przyjazd. Biorąc po uwagę warunki drogowę, to pewnie trochę ludzi wcześniej zadeklarowanych się wykruszy. Pytam się dlatego bo sam planuję przyjazd i tak myślę może w celu łatwej wzajemnej lokalizacji wymienilibyśmy się nr tel. komórkowych

mój nr +48 607 637 739
Pamiętaj, nie dostaniesz drugiej szansy, aby wywrzeć pierwsze wrażenie

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”