Czesko - Polski zlot

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
Tomasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Brzeszcze woj małopolskie

Czesko - Polski zlot

Post autor: Tomasz » 25 paź 2005, 21:02

Dzisiaj otrzymałem od Czechów następującą wiadomość
Organizują spotkanie w ostrawia i nas zapraszają.
Co wy na to?



V Ostravě se bude konat menší sraz. Poláci nám chtějí oplatit naší návštěvu ze září, proto je místo srazu vybráno u hranic. Pro většinu lidí je to trochá dál, ale členové hlavně ze Severní Moravy mají dobrou příležitost poznat ostatní lidi z klubu. Ještě není vybráno přesné datum. Rozhoduje se mezi 13. a 20. listopadem, obojí jsou neděle. Termín se vybere podle toho, který bude pro většinu lidí výhodnější. Pokud máte o sraz zájem, dejte mi vědět, který ze dvou termínů se vám hodí více (případně oba).

Program zatím není přesně určený, bude se doplňovat postupně. Také záleží na tom, kolik lidí se přihlásí, proto bych chtěl poprosit, abyste na tento mail zareagovali co nejrychleji. Podrobnosti se jako vždy upřesňují na foru.

Dan
Obrazek

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Czesko - Polski zlot

Post autor: Luckyy » 25 paź 2005, 21:18

jakby to mogl troche bardziej po polsku napisac to chetnie bym sie dowiedzial szczegolow, bo tak to tylko wiem ze ma byc i to ok 13 - 20 litopadem....
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Anonymous

Czesko - Polski zlot

Post autor: Anonymous » 25 paź 2005, 21:37

ja tez zrozumialem tyle co ty czyli tylko cyferki :)

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Czesko - Polski zlot

Post autor: Kubek » 25 paź 2005, 22:39

Ja tez nie wiem, jaka to chociaz miejscowoc ? czy to daleko ?
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Awatar użytkownika
michał_kappa
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 255
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk Rydułtowy

Czesko - Polski zlot

Post autor: michał_kappa » 25 paź 2005, 23:12

Wedle mojego zrozumienia tekstu, to brzmi on mniej więcej tak:
?W Ostrawie odbędzie się mały zlot. Polacy chcą się nam odpłacić/ odwdzięczyć za nasz udział przez to miasto zostało wybrane blisko granicy. Dla większości ludzi jest to trochę daleko ale ?členowe? (nie wiem co to znaczy) ze Średnich Morav mają dobrą okazję poznać ostatnich ludzi z klubu. Jeszcze nie wybraliśmy ostatecznej daty. Chodzi tu o terminy 13 lub 20 listopada obydwie daty to niedziele. Termin wybierzemy według tego, który będzie większości bardziej odpowiadał. Informujcie, który z terminów jest bardziej odpowiedni.
Program nie został jeszcze ustalony, prace nad nim będą postępować. Zależy także od tego ilu ludzi zgłosi swój przyjazd, przez to chcę prosić abyście na ten mail zareagowali jak najszybciej.?

Może nie słowo w słowo ale ten sens
Ostrava to 15 km od granicy polsko-czeskiej z przejściem granicznym w Chałupkach po polskiej stronie a Bohuminie po czeskiej- dojazd drogą 78 Gliwice ? Chałupki przez Rybnik Wodzisław Śląski

Myślę, że o ile nic extra mi się nie pojawi to zamelduję się w Czechach ? mam do nich 30 km sądzę, że i Romlena nie trzeba będzie specjalnie namawiać ? mam rację Romku?
Pozdrawiam
Michał

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Czesko - Polski zlot

Post autor: Torell007 » 25 paź 2005, 23:17

"michał_kappa" pisze:?členowe? (nie wiem co to znaczy)
członkowie ( chodzi o członków klubu oczywiście :D ) - to akurat zrozumiałem :roll:
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Ragnarok
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 202
Rejestracja: 26 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Gniezno

Czesko - Polski zlot

Post autor: Ragnarok » 26 paź 2005, 8:28

no no kusząca perspektywa.

gdyby to był 13 to może bym sie skusił. bede w katowicach 12 więc ten kawałek bym sie doczłapał.

potem to już nie bede miał możliwości.

więc bede obserwował ten temat.
Przysłowia tracą na aktualności: Szewc już nie hasa boso.

Anonymous

Czesko - Polski zlot

Post autor: Anonymous » 26 paź 2005, 22:50

Ja proponuję wspólną delegację. Możemy się zapakować w 7osób w Phedre i podzielić koszty paliwa. Jest ktoś chętny? Wyjazd z Poznania.
pozdro all

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Czesko - Polski zlot

Post autor: Kubek » 26 paź 2005, 23:04

zahaczycie o rzeszów ? ;) hihih :)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Czesko - Polski zlot

Post autor: mustafi » 26 paź 2005, 23:49

"cappo" pisze:Ja proponuję wspólną delegację. Możemy się zapakować w 7osób w Phedre i podzielić koszty paliwa. Jest ktoś chętny? Wyjazd z Poznania.
pozdro all
Swietny pomysl, pisze sie na ta wycieczke!!! JESTEM CHETNY. Kto nastepny?
Obrazek

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Czesko - Polski zlot

Post autor: Luckyy » 27 paź 2005, 22:52

jakby wypadlo na 20 listopada to akurat bede w Polsce wiec moze bym sie tam wybral ...
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Czesko - Polski zlot

Post autor: romlen » 27 paź 2005, 23:34

"michał_kappa" pisze:(...)
Myślę, że o ile nic extra mi się nie pojawi to zamelduję się w Czechach ? mam do nich 30 km sądzę, że i Romlena nie trzeba będzie specjalnie namawiać ? mam rację Romku?
Pozdrawiam
Michał
No jasna sprawa! Ja i tam nie być to bym się rozchorował. Jedyne co stoi na przeszkodzie to sprzęgło. Wyobraź sobie, że padło mi w najmniej oczekiwanym momencie. Ale jak każde dobre auto, psuje się pod domem, i tak się też stało. Co by było gdybym był w Bytomiu? Stać i płakać. Jak już zrobię (liczę na odbiór w sobotę) to opiszę dokładnie jak to było. Powiem tylko tyle, że jeździłem z córą do Bytomia w trzy dni po kolei i z jednej z takich wizyt w drodze powrotnej nie mogłem wybić i wbić biegu. Mechanik stwierdził łożysko oporowe i docisk. Już teraz ostrzę zęby na Ostravę, w końcu jest tak jak napisałem Czechom maila: chcemy także przyjechać do Was w podziękowaniu za Wasze odwiedziny w Polsce i dokończyć rozmowę w sprawie integracji i nauczyć się coś od siebie nawzajem.

Michał - na koniec mała prywata: pamiętam o naszych planach ale szlag by trafił ten czas (a raczej jego brak), jak nie brzydka pogoda to inne urodziny, jak nie strzelanie to znów goście... Słowem nie mam kiedy :(
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
Miro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1371
Rejestracja: 26 sie 2005, 0:00
Imię: Mirek
Lokalizacja: Limanowa/UE

Czesko - Polski zlot

Post autor: Miro » 28 paź 2005, 0:11

Czechy :D fajna sprawa
Chetnie bym sie tam wybral z tymi co pojada ale nie wiem czy zdarza mi sprowadzic czesci z Wloch do mojej Lancii i czy bede mial gotowe autko, a druga sprawa to jeszcze nie wiem jak bedzie z praca ale fajnie byloby sie wybrac na zlot do Czech.
Jak bym sie pisal to dam znac bo zobaczymy jak to sie wszystko ulozy...
Lancia Thema 3.0V6 12V 93r
Alfa Romeo 147 1.6 16V 06r
FSO Polonez Caro Plus 3.0V6 24V 98r
501579950
_____Thema_____

Anonymous

Czesko - Polski zlot

Post autor: Anonymous » 28 paź 2005, 17:46

Na upartego ja to ma byc 20 to moge swoja qpe pognic ..

Pozdrawiam
marcin

Sołtys
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Grójec / Toruń

Czesko - Polski zlot

Post autor: Sołtys » 30 paź 2005, 15:25

chetnie tez bym sie wybral, ale dla mojej delty to troche za daleko... zreszta dla mojego portfela tez...
Sołtys

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”