SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: Makgajwer » 22 wrz 2005, 12:54

Po wstepnych konsultacjach z Marko z Piły i z Cappo z P-nia, którzy wyrazili swe zainteresowanie, zbieram propozycje na ćwierć-formalne spotkanie frakcji wielkopolskiej LKP.
Proponowany termin: 8 październik
II termin: 15 październik
Miejsce: do ustalenia - pierwsza propozycja: Kiekrz/k. Poznania nad jeziorem w klubie żeglarskim (...tu ukłon w kierunku Cappo - o sprawdzenie terenu)
Czekam na odzew.
Pozdrawiam
Makgajwer
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: mustafi » 22 wrz 2005, 17:04

sam planowalem zrobic taki zlocik w pazdzierniku, ale skoro ty byles pierwszy, to super. moja odpowiedz: bede na 100% Sugestia z mojej strony, na pierwszy zlot proponuje tradycyjne miejsce na takie spotkania, parking przed stadionem lecha, idealne miejsce do przetestowania aut, duzy parking, moze wpadna tacy ktorzy nie mieliby czasu jechac do kiekrza i dzieki temu bedzie nas wieciej? nastepnym razem jak bedzie wieksza grupa mozemy spotkac sie w kiekrzu, na jakis dluzszy spocik.
Obrazek

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: Makgajwer » 22 wrz 2005, 21:34

OK. ale parking przed stadionem jest dobry dla poznaniaków, natomiast inne miejsce może też "zwabić" szerzej pojmowaną "aglomerację" :)
...ale, ja jestem elastyczny ...
czekamy na zgłoszenia i koniecznie !!! dogadać termin !!!

CO WY NA 8 PAŹDZIERNIK ???
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

Anonymous

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: Anonymous » 22 wrz 2005, 22:03

Witam dobrze że zamieściłeś info, bo mnie wywiało w "teren" i nie miałem dojścia do kompa. Ale jak ci mówiłem ja 8.10 nie moge bo jade na południe, 7-8.10. Ale 15.10 jest dla mnie ze wszech miar do zaakceptowania. Jeśli chodzi o miejsce to Stolica Wielkopolski a kiedys Polski jest ok. Czekam na propozycje szczegółowem i "grzeje motor" :pifko2:

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: mustafi » 22 wrz 2005, 23:31

"Makgajwer" pisze:OK. ale parking przed stadionem jest dobry dla poznaniaków, natomiast inne miejsce może też "zwabić" szerzej pojmowaną "aglomerację" :)
...ale, ja jestem elastyczny ...
czekamy na zgłoszenia i koniecznie !!! dogadać termin !!!

CO WY NA 8 PAŹDZIERNIK ???
Termin dla mnie bez roznicy, na dzien dziejszy nie mam nic w planach ani na 8 ani na 15, bede nalegal aby byl to parking przed stadionem, bedziemy bardziej widoczni, moze przejedziemy jakas kolumna przez Poznan, np. od stadionu ul. grunwaldzka lub bukowska w strone centrum, potem na kaponierze w sw. marcin, zjazd w dol kolo kupca poznanskiego, dalej w stone ronda rataje..hihiih ale to by byla jazda, przez samo centrum taka kolumna...ale zeby bylo wrazenie musi nas byc duzo...Kiekrz jest dobry w lecie jak jest ladna pogoda, jakis girll, domki itp, wedlug mnie zbyt odludne miejsce jak na tak maly zlocik. Bede sie cieszyl jak przybedzie chociaz 5 osob :))) ale po cichu licze na wiecej :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: Makgajwer » 23 wrz 2005, 0:01

OK
sobota 15 październik
parking przed Stadionem Lecha
Godzina 12,00

w miare możliwości zozreklamujcie inicjatywe !
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

Anonymous

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: Anonymous » 24 wrz 2005, 23:02

Super, będę, może i inne sąsiednie "regiony" zjadą... byłoby dobrze ...Chojnice , Szczecin, Bydgoszcz ... i inne ZAPRASZAMY !!! :pifko:

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: Makgajwer » 25 wrz 2005, 21:08

super :)
jako inicjator spotkania, w zasadzie moja obecność wydawałaby się oczywista..., ale dzis mogę to już potwierdzić na 100% bo Lucynka ruszyła !!!!!!
Dziś zrobiłem pierwsze 100km i to bez problemów. Jutro mała trasa 200-220 km. Chyba sie udało :):):)
Do zobaczenia !
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

Anonymous

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: Anonymous » 25 wrz 2005, 21:36

To super !!! :zjezdzam: i tak adalej od wymiany do wymiany ... OLEJU !!!. Dzisiaj dałem swoje zdjecia (Lanci) a kiedy Twojej ? chyba że cos przeoczyłem. Potwierdzam swój udział na 100%

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

odp

Post autor: Makgajwer » 25 wrz 2005, 21:54

może jutro wieczorem zrobie kilka fotek, to prześle..., tylko komu? bo Torell na wyjeździe... może do Tomasza ???
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: mustafi » 25 wrz 2005, 22:10

Info o takiej tresci wysyalem uzytkownikom naszego forum z Poznania i okolic, mam nadzieje, ze dzieki temu bedzie nas wiecej :)

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE FANÓW LANCII W WIELKOPOLSCE
Spotkanie odbędzie się na parkingu przed Stadionem Lecha przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu

Sobota 15 październik

Godzina 12.00

Planujemy przejazd kolumny Lancii przez Poznań, spotkanie, oglądanie maszyn.

Serdecznie zapraszamy

Więcej informacji na temat spotkania w wątku:
SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005
http://www.lanciapolska.org/viewtopic.php?p=2045
Obrazek

Anonymous

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: Anonymous » 27 wrz 2005, 21:04

8) Dzieki za zaproszenie!! 8)

Na forum tempry sie tego nigdy nie doczekałem tzn zaproszenia , bo z temprami z wlkp Poznań to tylko Ja i kolega MISZKO sie zjechalismy na stadion :lol:

sprzedałem tempracza ,mam bmw 318 i .Mam na stadion 7 km .
JAk chcecie moge wleciec , oblukac wasze Lancie:) :pifko:

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: mustafi » 27 wrz 2005, 21:14

wpadnij, zapraszamy! Jesli ktos ma jakies sugestie co do zlotu i jego formy to czekamy. Miejsce i czas juz postanowione o innych sprawach mozemy dyskutowac.
Obrazek

Anonymous

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: Anonymous » 27 wrz 2005, 21:20

Sobota 15 październik

Godzina 12.00



Ok wlece i moze kolega Miszko temprą swoją tez 8)


Pozdrowka jak by co to srebna 318i to tez fan włoszczyzny :lol:

Anonymous

SPOT WIELKOPOLSKI - jesień 2005

Post autor: Anonymous » 03 paź 2005, 16:48

Jestem nowy, nie mam jeszcze mojej wymarzonej Kappy, ale chętnie zawitam pod stadionem:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”