Pełna relacja zlotu w Ogrodzieńu

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Czy kolejny zlot ma być sobotnio-niedzielny?

Czas głosowania minie 20 lis 2041, 21:57

tak, koniecznie
26
79%
raczej tak
4
12%
obojętnie
1
3%
nie, jeden dzień wystarczy
2
6%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Pełna relacja zlotu w Ogrodzieńu

Post autor: romlen » 12 wrz 2005, 22:57

Witam wszystkich.

Przepraszam za moje opóźnienie w zamieszczeniu relacji ale po zakończeniu zlotu odwiedziłem kumpla z którym kiedyś pracowałem i gadaliśmy o starych dobrych czasach. Do domu zjechałem ok 22.00. Byłem tak zmęczony, że nie zgrałem nawet zdjęć z aparatu. W poniedziałek z rana znów wyjazd, tym razem do Bytomia, do kliniki z córą. Jednak co ma być to będzie. Oto relaca:

Jak już wiecie, zlot odbył się w Ogrodzieńcu. Zjechaliśmy na 11.00, ja byłem już wcześniej, Stig jechał ze mną i pierwsi byliśmy na placu. Po kolei pojawiali się następni uczestnicy. Wraz ze Stigiem czatowaliśmy na wjeździe na parking na uczestników. W pewnym momencie nadjechała najliczniejsza grupa (kolumna ok. 11 samochodów), akurat w momencie kiedy miejsc zaczęło już brakować! Stąd zaczęliśmy się zastanawiać co dalej :) Ilość samochodów przerosła nasze oczekiwania!

Po wspólnym przytwitaniu i wesołej atmosferze, zacząłem spisywać uczestników do listy obecności. Przy takiej frekwencji obawiałem się, że nie zapamiętam wszystkich uczestników. Zostały wykonane też dzięki tej okazji zdjęcia właściciela na tle samochodu do naszej klubowej kartoteki. Nie powinny te zdjęcia wyjść na światło dzienne, chyba że na wyraźną prośbę osoby na nim uwiecznionej. Następnie wiele osoób zdecydowało się iść na wycieczkę do zamku. Tak też zrobiliśmy. W końcu nie tylko Lancią się żyje :) Pamietajmy że duża część klubowiczów była z rodzinami. W tym miejscu szczere ukłony w stronę żon troskliwie opiekującym się dziećmi (wiem jak było ciężko bo sam mam córę która miała problemy z ciepłem i zmęczeniem). O godzinie 14.00 rozpoczął się konkurs. Konkurs miał być niespodzianką, zauważyłem że wielu uczestników było tym faktem zaskoczonych :) (i dobrze). Oczywiście konkurs dotyczący historii i współczesności marki, nie był obowiązkowy. W tej chwili mam już podsumowane wyniki. Mogę podać zwycięzców (a jakże, jest ich dwóch!) Uwaga! Egzekwo Stig i Cappo! Gratuluję. Co do fantów to mamy problem bo jest jeden komplet (a raczej będzie), więc albo dogrywka albo dwa komplety. To jeszcze będzie wyjaśniane z adminami :) Druga część konkursu nazywała się "najładniejszy samochód do 15 lat i powyżej". Zainteresowanie było mizerne. Opinie były takie: "każda Lancia jest ładna", "nie można ryzykować nadszarpnięcia stosunków z innymi właścicielami którzy przegrają", "mały wybór oldtimerów". Konkurs ten pozastawiam zawieszony i bez wyników. Nasz zlot odwiedzili także przyjaciele z Czech. Grupa nie była może zbyt silna ale pozostaje fakt, że chciało się im do nas zawitać. Wielkie podziękowania. Nawiązałem współpracę i będzie niebawem małe spotkanie gdzieś w Czechach, jednodniowe, kameralne. Kiedy? Dam znać. Dzięki chłopakom z Lanciateam miaeliśmy okazję całkiem gratis przetestować swoje samochody pod kątem elektroniki. Szkoda że nie wszyscy (Prezes wie o kogo chodzi :) ) Spotkanie dobiegło końca po nadciągnięciu burzy o 16.00.

Jakie mieliśmy przyjemność podziwiać samochody?:

Kappy we wszystkich odmianach i maściach,
Themy, w tym V6 :)
Dedry i Dedry SW
Delty pierwsej wersji a także aż jedna nowej wersji (dzięki Stig :) )
Prismy (moja i kolegi z Czech - wersja TD 1.9 z lekkim tuningiem)
Zety
a także dwa rodzynki
Beta Coupe 2.0 '82 kolegi Sławka (na razie nie jest w naszym gronie na forum ale dzięki kontaktowi telefonicznemu udało się)
Phedra (kolega Cappo miał przyjemność zaprezentować najnowsze dziecko Lancii, szczeny opadały)

Na koniec kilka uwag co do organizacji. Miejsce i czas zlotu wspaniałe. Pogoda także dopisała. Ale zlot jak na jeden dzień nie mógł trwać dłużej. Dzieci zmęczone, ciepło, długa droga powrotna wielu z was. Stąd następne zloty w dużej liczbie uczestników, zloty ogólnopolskie lub duże regionalne (np. całe południe Polski - Małopolska, Śląsk, Dolny Śląsk) - będą organizowane dwudniowe. Będzie czas na wszystko czego zabrakło teraz: chwili przerwy, odpoczynku, umycia się, grilla, wspólnych zabaw, testów sprawnościowych, popijawy przy piwku i dobrym humorze. Ustawiam ankietę, głosujcie, czy takia koncepcja jest godna przemyślenia. W końcu klub działa dopiero jakiś czas, nabieramy doświadczenia i z każdym zlotem jak widzicie jest coraz lepiej.

W tym miejscu raz jeszcze pragnę podziekować wszystkim uczestnikom spotkania, tym dobrowolnym i tym "z przymusu". Dziękuję wspaniałym żonom i matkom, za ich cierpliwośc w podczas gdy faceci gadali w najlepsze o swoich sprawach, za opiekę nad dziećmi, im samym także dziękuję za przybycie, w końcu rośnie kolejne pokolenie lancisti :) Dziękuję wszystkim właścielom wspaniałych maszyn, że mimo wysokich kosztów paliwa zechcieli się pofatygować na wspólny zlot.

Wybrane zdjęcia dołączam do tego postu, całość do zobacznia łącznie z filmikami na mojej prywatnej stronie www pod adresem http://www.studiobit.pl/~romlen/zlot092005.htm

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
michał_kappa
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 255
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk Rydułtowy

Pełna relacja zlotu w Ogrodzieńu

Post autor: michał_kappa » 13 wrz 2005, 8:58

super było się spotkać w tak licznym i zacnym gronie, nawet moi chłopcy byli pod wrażeniem ilości aut tej samej marki (mimo wszystko mało spotykamy ich na parkingach czy wśród znajomych)
Pod pomysłem dwudniowego zlotu podpisuję się obydwiema rękami i postram się na każdy dotrzeć.
Romlen! Masz świętą rację dwukrotnie kierując ukłony w stronę naszych PAŃ - pozwoliły nam uczetniczyć w świetnej imprezie przejmując rolę opiekunów naszych pociech.
Dzięki wszystkim za spotkanie - warto było!

Awatar użytkownika
michał_kappa
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 255
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk Rydułtowy

Re: Pełna relacja zlotu w Ogrodzieńu

Post autor: michał_kappa » 13 wrz 2005, 9:12

"romlen" pisze: Zostały wykonane też dzięki tej okazji zdjęcia właściciela na tle samochodu do naszej klubowej kartoteki. Nie powinny te zdjęcia wyjść na światło dzienne, chyba że na wyraźną prośbę osoby na nim uwiecznionej.
Romek
a czy nie warto pokusić się o zrobienie takiej kartoteki w dziale sprawy klubowe - przyznam, że chętnie przypisałbym widziane twarze na zlocie do samochodów i nick-ów, bylibyśmy wówczas dla siebie mniej anomimowi?
oczywiście po otrzymanej zgodzie klubowicza - moją zgodę już masz

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: Pełna relacja zlotu w Ogrodzieńu

Post autor: tomek » 13 wrz 2005, 9:29

"michał_kappa" pisze: Romek
a czy nie warto pokusić się o zrobienie takiej kartoteki w dziale sprawy klubowe - przyznam, że chętnie przypisałbym widziane twarze na zlocie do samochodów i nick-ów, bylibyśmy wówczas dla siebie mniej anomimowi?
oczywiście po otrzymanej zgodzie klubowicza - moją zgodę już masz
Michal ma racje, bylo nas ponad 30-tu, a kojarze tylko kilka osob. Moja zgoda oczywiscie rowniez jest.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Anonymous

Pełna relacja zlotu w Ogrodzieńu

Post autor: Anonymous » 13 wrz 2005, 17:05

Fajniutke te zdjęcia są , nie mówiąc o filmikach, zlocik na pewno był udany, a co do zdjęć lucynek z właścicielami to jest za, a nóż widelec spotka się kogoś gdzieś w korku obok siebie i jest łatwiej zawsze rozpoznać kogos po twarzy, takie małe moje zdanie :wink:

Awatar użytkownika
Rider Zeta 2.0 Ti
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 79
Rejestracja: 20 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: WIELOWIES /K. GLIWIC

Zlot

Post autor: Rider Zeta 2.0 Ti » 13 wrz 2005, 22:15

Imprezka się udała w 110 % !!! :D Niestety nie mogłem zostac do końca, jednak na najbliższą imprezkę postaram się wyrwać z rodzinką. Zdjęcia i filmiki - pierwsza klasa. Poza tym tym cieszę się, że moja Zetka, tez znalazła tam swoje miejsce, za co serdeczne dzięki, może następnym razem przyjedziemy z bratem na dwie Zetki. 8)


Pozdrawiam wszystkich fanów tej wspaniałej marki, kto nie był niech załuje.

Rider Zeta 2.0 Ti
Pozdrawiam
Rider Zeta 2.0 Ti

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Pełna relacja zlotu w Ogrodzieńu

Post autor: Kubek » 14 wrz 2005, 20:04

No przeciez zaluje no zaluje !!! no ile mam zalowac ;) ale to nie bylo zalezne odemnie tylko od mojej wybrednej dedruni ze niechciala dojechac i od niedzieli w ktora wszystko jest pozamykane ! ale zdjecia super ! Ile tam bylo w sumie Dederek ??? Bo mam w ogle taki plan bo dederek bylo wyprodukowanych tylko 130 tys, wiec ludzia sie beda sypac, beda na czesci sprzedawac i na zlom oddawac a wtedy moja bedzie unikatem eheheheh ;)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Anonymous

Pełna relacja zlotu w Ogrodzieńu

Post autor: Anonymous » 14 wrz 2005, 20:18

Niebędziesz sam :wink:

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Pełna relacja zlotu w Ogrodzieńu

Post autor: Torell007 » 19 wrz 2005, 22:01

"Romlen" pisze:O godzinie 14.00 rozpoczął się konkurs. Konkurs miał być niespodzianką, zauważyłem że wielu uczestników było tym faktem zaskoczonych (i dobrze). Oczywiście konkurs dotyczący historii i współczesności marki, nie był obowiązkowy. W tej chwili mam już podsumowane wyniki. Mogę podać zwycięzców (a jakże, jest ich dwóch!) Uwaga! Egzekwo Stig i Cappo! Gratuluję.
Obrazek
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Pełna relacja zlotu w Ogrodzieńu

Post autor: Blash » 19 wrz 2005, 22:08

dodam tylko że na fotce pokazany jest suwenir który otrzymaja zwycięzcy

Gratulujemy!

Anonymous

Pełna relacja zlotu w Ogrodzieńu

Post autor: Anonymous » 20 wrz 2005, 0:05

WOW! :oops:
Zaskoczenie I klasa.
Było trochę strzałów na "chybił-trafił", ciekawe które trafiły :D

Anonymous

Pełna relacja zlotu w Ogrodzieńu

Post autor: Anonymous » 23 wrz 2005, 21:34

ZLOT W 100% UDANY CO DO ZDJEC JESTEM NA TAK MASZ MOJĄ ZGODĘ POZDRAWIAM

__________________________________________________


MAXIKAZEK1 THEMA 2.0 :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”