Zlot na Litwie 2007

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
strang
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2188
Rejestracja: 24 lip 2006, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Zlot na Litwie 2007

Post autor: strang » 20 lip 2007, 9:49

Transport dla Grzesia załatwiony-nie skreślać numeru ( :lol:
Strang Delta 1,9td
Obrazek

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Zlot na Litwie 2007

Post autor: Torell007 » 20 lip 2007, 16:42

Polska reprezentacja nie bedzie na zlocie. Z informacji jakie otrzymalem Aras mial wypadek. Wszyscy wracaja.
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
strang
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2188
Rejestracja: 24 lip 2006, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Zlot na Litwie 2007

Post autor: strang » 20 lip 2007, 16:47

"Torell007" pisze:Polska reprezentacja nie bedzie na zlocie. Z informacji jakie otrzymalem Aras mial wypadek. Wszyscy wracaja.
Wszyscy cali-nic im się nie stało. Ale reprezentacja już jest na miejscu-Marco,Kondziu i paru innych. Nat wyjechał prawdopodobnie ich zgarnąć, ale to nie oznacza końca wyprawy. Z tego co wiem kontynują podróż jutro inną Lancią :cry:
Strang Delta 1,9td
Obrazek

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Zlot na Litwie 2007

Post autor: Torell007 » 20 lip 2007, 16:53

"strang" pisze:Wszyscy cali-nic im się nie stało. Ale reprezentacja już jest na miejscu-Marco,Kondziu i paru innych. Nat wyjechał prawdopodobnie ich zgarnąć, ale to nie oznacza końca wyprawy. Z tego co wiem kontynują podróż jutro inną Lancią :cry:
najwazniejsze,ze cali :)ja dostalem cyne,ze byl wypadke i ze wracaja. A wiesz moze co sie stalo konkretnie ?
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
strang
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2188
Rejestracja: 24 lip 2006, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Zlot na Litwie 2007

Post autor: strang » 20 lip 2007, 16:56

Aras nie dał rady wychamować, poszedł dym spod kół i rąbneli w tył combo. Opel wleciał do rowu a oni stanęli. Cały przód w strzępach.
Pozostała część ekipy jest już na Litwie. Nat miał jechać odebrać ich z miejsca wypadku.
Strang Delta 1,9td
Obrazek

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Zlot na Litwie 2007

Post autor: grzole » 20 lip 2007, 21:27

Pasikonik z lekka zdefasonował mordkę :cry: .lecz kolizja stosunkowo bezpieczna bo nawet poduchy nie odpaliły. Potwierdzam wepchnięcie Opla Combo do rowu i jego późniejsze wypychanie jego naszymi siłami (Pewa i moimi). Nie dawaliśmy sami rady i dopiero wsparcie przypadkowych Białorusinów pomogła osiągnąć cel - rodacy byli mniej skorzy do pomocy pomimo wielkiej chęci do gapiostwa :? .
Jak zapewne domyślacie się wszyscy są cali tylko smutni z powodu uszkodzenia Kappy i niedojechania na zlot. Kapiszonek odjechał na lawecie do Olkusza. Już po wszystkim piknikowaliśmy w czwórkę (Kasia, Madzia, Pew i ja) na poboczu czekając na ewakuację zorganizowaną przez Nata.
Serdeczne dzięki dla Nata za pomoc, dla Stranga, Romlena, Larrego i Marco za telefony w sprawie.

(Poprawiłem niedopatrzenie i faux-pas wynikające z pierwotnego pominięcia Stasia w wyliczance)
Ostatnio zmieniony 23 lip 2007, 18:05 przez grzole, łącznie zmieniany 1 raz.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
strang
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2188
Rejestracja: 24 lip 2006, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Zlot na Litwie 2007

Post autor: strang » 20 lip 2007, 21:31

Laweta 100km od Olkusza-miejsce dla Lucynki przygotowane. Pew zabawia dziewczyny na Dworcu Centralnym czarując je swoim niewątpliwym urokiem osobistym pod nieobecność Arasa. Po północy odbieramy dziewuchy z Katowic.
Flaszka już się chłodzi!!!! :lol:
Strang Delta 1,9td
Obrazek

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Zlot na Litwie 2007

Post autor: Nat » 20 lip 2007, 21:53

Hmmm ślad hamowania na drodze do krótkich nie należał, ale oszczędzone mi było zaznac smutnego widoku rozbitego ryjka Kappy. Jak juz stwierdzili poprzednicy grunt że nikomu nic sie nie stało, i że Kappiszon był ubezpieczony. Szkoda auta.

Jako że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło miałem niewątpliwa przyjemność poznac nasze dwie urocze klubowiczki. : dance :

Coś nie było nam dane na tej Litwie zagościć tym razem... Ale juz w sierpniu Jura :!:
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Zlot na Litwie 2007

Post autor: romlen » 20 lip 2007, 22:28

Najważniejsze że nic się nikomu nie stało. Współczuję Arasowi tych stresów i kosztów jak by nie było, no i wycieczki która nie doszła do skutku. Szczęście w nieszczęściu takie, że jak się dowiaduję jakaś część delegacji mimo wszystko będzie na Litwie. A za rok to i może ja w końcu znajdę czas aby uczestniczyć w naszej reprezentacji?

Jedno co mnie cieszy w tym dzisiejszym niefarcie to to, że możemy na siebie liczyć! Po kolizji wieść rozeszła się lotem błyskawicy. Wiele osób zadeklarowało pomoc, chęć podjechania na miejsce i inne rzeczy. Zupełnie bezinteresownie, dla dobra jednego z nas, w potrzebie. Z mojej strony wielkie podziękowania dla wszystkich spieszących z pomocą, no i Aras, głowa do góry! Autko będzie jak nowe!
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Zlot na Litwie 2007

Post autor: Radicz » 21 lip 2007, 0:16

:cry: :(

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Zlot na Litwie 2007

Post autor: darkobo » 21 lip 2007, 0:43

Zal Kappy, ale jak i poprzednicy ciesze sie, ze uczestnicy wyjazdu nie ucierpieli.
Domyslam sie tylko, ze przesylka dla AleX-a rowniez wrocila do Olkusza ?
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Awatar użytkownika
strang
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2188
Rejestracja: 24 lip 2006, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Zlot na Litwie 2007

Post autor: strang » 21 lip 2007, 1:04

Lucynka zagarażowana, dziewuchy już pod kołderkami. Z autem nie jest tak źle jak z opisu wyglądało-z tyłu nic nie widać :wink: Z przodu również straty mniejsze niż się wydawało.
A przesyłka faktycznie wróciła, ale Alex w sierpniu będzie gościć na jurze
Strang Delta 1,9td
Obrazek

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Zlot na Litwie 2007

Post autor: darkobo » 21 lip 2007, 1:22

"strang" pisze: dziewuchy już pod kołderkami.
To co Ty Staszku jeszcze robisz przy tym komputerze :wink:
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Awatar użytkownika
Aras
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 705
Rejestracja: 26 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk

Zlot na Litwie 2007

Post autor: Aras » 21 lip 2007, 10:58

To jam ci był .to ja :)
fakt faktem pasikonik się troszkę przygiął, oczka mu się wybiły i blacha pogięła. Ale nikomu nic się nie stało nawet zadrapania ani jednego nie było.
Korzystając z forum chciałem tutaj przeprosić uczestników wycieczki za nie przewidziane atrakcje i zakończenie wycieczki pow Wyszkowem a nie na Litwie :( I gorąco podziękować Natowi za pomoc. :)
Pasikonika się podprostuje i b.ędzie jak funkiel nówka nieśmigana: :)
Landrynka -Y 1,2 16V
zamiast Pasikonika srebrna Santarita:)

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Zlot na Litwie 2007

Post autor: Nat » 21 lip 2007, 16:47

Spox, może uda nam się powetować utracone litewskie atrakcje w sierpniu, w Jurze : ok2 :
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”