Lancia Klub Polska

Forum dyskusyjne miłośników marki Lancia

>> SKLEPIK LANCIA KLUB POLSKA <<

Autosklep
Dzisiaj jest 23 paź 2018, 23:10

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Thesis
PostDodany: 10 paź 2018, 7:38 
Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

belial666 pisze:
09 paź 2018, 22:15
Wtrące jeno jedno... Przebieg wyswietlony na fotce z OLx jest przebiegiem z zegarów a nie z ECU silnika. Zeby tak bylo trzeba wejc w sterownik silnika i tam odczytac przebieg- nie w " Instrumentach" ;)

Co do ceny Micha to mysle że każdy w ramach swojego sumienia moze kroic bliźniego ile sie da... Czy forum pomogło mu?! - chyba nie. Z pomocy forum trzeba umiec korzystać. Niestety nie w tym przypadku.
proxima86 pisze:
Bo Ciebie już nikt tu poważnie nie traktuje.
I nie piszę tego złośliwie w tej chwili.pozdrawiam

Wysłane z mojego Swift 2 X przy użyciu Tapatalka
Rozumiem że forum kipi od Pana wkładu. ;)
Zgodzę się w zupełności z Tobą co do przebiegu z zegarów, Nie można powiedzieć, że forum mi nie pomogło. Kupiłem gruza, były podpowiedzi, sugestie, lecz gdy pytałem o podstawowe rzeczy chociażby gdzie jest bezpiecznik od wzmacniacza, nie uzyskałem odpowiedzi a to on był powodem braku głosu a nie connect za 5 stów. Paliło się mnóstwo kontrolek, dzisiaj już widzę tylko kontrolkę przepalonej żarówki postojowej a tak to "OK" ale to dzięki Tobie bo przekazałeś mi wiele wskazówek "jak i gdzie grzebać" za co Ci jestem bardzo wdzięczny. W samochodzie została mi jeszcze skrzynia, dziś mam zawieźć zaliczkę na korpus bo jak się warsztat określił, to jest "droga impreza".

ps. co do złośliwości od początku dało się wyczuć "jad" związany z ceną z ogłoszenia a które to ogłoszenie było wynikiem moich chwil słabości. Nie mam tak silnego charakteru jak niektórzy tutaj, którzy ratowali swoje thesisy ale już jest bliżej jak dalej.

pozdrawiam

PostDodany: 10 paź 2018, 8:36 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Imię: Kamil
belial666 pisze:
Wtrące jeno jedno... Przebieg wyswietlony na fotce z OLx jest przebiegiem z zegarów a nie z ECU silnika. Zeby tak bylo trzeba wejc w sterownik silnika i tam odczytac przebieg- nie w " Instrumentach" ;)

Co do ceny Micha to mysle że każdy w ramach swojego sumienia moze kroic bliźniego ile sie da... Czy forum pomogło mu?! - chyba nie. Z pomocy forum trzeba umiec korzystać. Niestety nie w tym przypadku.
proxima86 pisze:

Robta co chceta na tym forum ...mój wkład jest znikomy z tego względu że jestem tu parę miesięcy.Nie raz proszę o pomoc klubowiczów,ale na drugi dzień nie sprzedaje auta ObrazekAle ok kolega,którego temat dotyczy widocznie nie ma nerwów do Tetrisa,spróbuję go zrozumieć Obrazek

PostDodany: 10 paź 2018, 23:45 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

MICHU pisze:
10 paź 2018, 7:38
belial666 pisze:
09 paź 2018, 22:15

proxima86 pisze:

Zgodzę się w zupełności z Tobą co do przebiegu z zegarów, Nie można powiedzieć, że forum mi nie pomogło. Kupiłem gruza, były podpowiedzi, sugestie, lecz gdy pytałem o podstawowe rzeczy chociażby gdzie jest bezpiecznik od wzmacniacza, nie uzyskałem odpowiedzi a to on był powodem braku głosu a nie connect za 5 stów. Paliło się mnóstwo kontrolek, dzisiaj już widzę tylko kontrolkę przepalonej żarówki postojowej a tak to "OK" ale to dzięki Tobie bo przekazałeś mi wiele wskazówek "jak i gdzie grzebać" za co Ci jestem bardzo wdzięczny. W samochodzie została mi jeszcze skrzynia, dziś mam zawieźć zaliczkę na korpus bo jak się warsztat określił, to jest "droga impreza".

ps. co do złośliwości od początku dało się wyczuć "jad" związany z ceną z ogłoszenia a które to ogłoszenie było wynikiem moich chwil słabości. Nie mam tak silnego charakteru jak niektórzy tutaj, którzy ratowali swoje thesisy ale już jest bliżej jak dalej.

pozdrawiam
Musisz zrozumieć forumowiczów ( tych starszych i tych ogarnietych) Niektórzy znaja thesis dobrze i wiedzą ze thesis z 2008 r jest czasami warta tyle co TH z 2002. Thesis nie sprzedaje sie dzisiaj na rok prod. tylko na stan faktyczny. Druga sprawa to, to ze wskoczyłeś na forum i wyskakujesz z niego sprzedajac Thesis. Brak błedów na desce czyli " OK" to nie wszystko. Wiesz co jest ważne? Wiarygodność! Pokaż ludziom co zrobiłeś w Thesis- nie fotki z daleka karoserii tylko z napraw. Bedziesz robił/ wymienal elektozawory w automacie poproś o zdjecie z wymiany.

Powodzenia

PostDodany: 11 paź 2018, 9:18 
Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

Samochód wystawiłem z racji, że przeraziłem się z lekka faktu iż tyle i aż tyle kwiatków wyszło po niby tak niskim przebiegu. Prawdopodobnie jest skręcony jak to już kilka osób powiedziało, sugerowałem się tym co zobaczyłem we włoskiej ewidencji pojazdów coś jak nasza historiapojazdu.gov.pl tyle, że tam to prowadzone jest od dawien dawna a u nas od 3 może 4 lat ? Jednakże oddzielałem forum, porady techniczne itd moich prywatnych decyzji ale nie sądziłem, że aż tyle emocji (złych) zrodzi się po wystawieniu go w internet.
Będzie relacja foto z wymiany korpusu, i oby na tym grzebanina w skrzyni się skończyła.

PostDodany: 11 paź 2018, 9:22 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Niech Ci zrobią diagnostykę tej skrzyni,jest darmowa,wtedy będziesz wiedział na czym stoisz...wymiana korpusu to tylko pobożne życzenie że się uda.
Skrzynia może być uszkodzona mechanicznie,tarcze np...

PostDodany: 11 paź 2018, 9:49 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Imię: Konrad
Konwerter też się regeneruje. Jw. Diagnostyka
Żebyś nie wywalił kasy w błoto bo okaże się że coś inne padło.

PostDodany: 11 paź 2018, 9:58 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Z drugiej strony warto mieć nowy korpus elektrozaworów ...nawet jeśli potem wyjdą inne kwiatki,to po naprawieniu całości skrzynia będzie pracować idealnie.
Mimo wszystko radził bym pojechać na diagnostykę.

PostDodany: 11 paź 2018, 10:01 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Sam miałem zacząć od d... strony i kupić cały korpus.
Ale zrobię to normalnie...pojadę do dobrego serwisu ASB zrobię diagnostykę i ewentualnie w najgorszym przypadku zrobię cały remont skrzyni.
Moja przeciąga biegi 2i3

PostDodany: 11 paź 2018, 10:03 
Klubowicz
Klubowicz
Awatar użytkownika

proxima86 pisze:
11 paź 2018, 10:01
Sam miałem zacząć od d... strony i kupić cały korpus.
Ale zrobię to normalnie...pojadę do dobrego serwisu ASB zrobię diagnostykę i ewentualnie w najgorszym przypadku zrobię cały remont skrzyni.
Moja przeciąga biegi 2i3

w przypadku tego auta trzeba zawsze brać pod uwagę najgorszy scenariusz, jak lata temu marzyłem o thesis mówiłem, tylko 2,0 turbo ewentualnie 2,4 jtd w manualu a kupiłem automat : beczy :

PostDodany: 11 paź 2018, 10:08 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Ja kupiłem swoją ze świadomością że skrzynia świruje...Zrobię i tyle.
To inwestycja na przyszłość więc nie płacze

PostDodany: 11 paź 2018, 10:13 
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Awatar użytkownika

Ja bym na Twoim miejscu usunął to ogłoszenie i dokończył projekt.
Ale to już zależy tylko od Ciebie.pozdr

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3

Strefa czasowa UTC+02:00