Ciekawe miejsca na spot na Lubelszczyźnie

Grupa Lubelskie i Podkarpackie

Moderatorzy: matis1906, Energetyk, topcio

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Ciekawe miejsca na spot na Lubelszczyźnie

Post autor: skyblu » 01 kwie 2009, 20:08

tak se :D myślę, że macie takie fajowe miejsce jak Kazimierz Dolny i
omijacie, a z wawy nie jest daleko ;) :D

Awatar użytkownika
Marzena
Klubowiczka wspierająca
Klubowiczka wspierająca
Posty: 998
Rejestracja: 05 wrz 2011, 7:37
Imię: Marzena
Lokalizacja: Lublin

Odp: Majówka

Post autor: Marzena » 01 kwie 2009, 20:14

skyblu pisze:tak se :D myślę, że macie takie fajowe miejsce jak Kazimierz Dolny i
omijacie, a z wawy nie jest daleko ;) :D
Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Kto omija Kazimierz Dolny?

arkashka

Odp: Majówka

Post autor: arkashka » 01 kwie 2009, 20:20

skyblu pisze:tak se :D myślę, że macie takie fajowe miejsce jak Kazimierz Dolny i
omijacie, a z wawy nie jest daleko ;) :D
Właśnie! Nie jesteśmy od siebie daleko, pomyślcie o niedrogim noclegu dla Lancia Mazovia Squad.

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Odp: Majówka

Post autor: skyblu » 01 kwie 2009, 21:03

arkashka pisze:
skyblu pisze:tak se :D myślę, że macie takie fajowe miejsce jak Kazimierz Dolny i
omijacie, a z wawy nie jest daleko ;) :D
Właśnie! Nie jesteśmy od siebie daleko, pomyślcie o niedrogim noclegu dla Lancia Mazovia Squad.
owszem nie odmawiam sobie, ale nocleg w miejscu owszem, owszem, to 40? 50 zł łóżko, kędyś w spichlerzu było najtaniej, ale teraz standard lata 80-te cena 120 :|
pozdro :D

Awatar użytkownika
rak
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 200
Rejestracja: 19 maja 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Majówka

Post autor: rak » 01 kwie 2009, 21:29

Myślę że Kazimierz Dolny to fajne miejsce ale niestety nie w sobote i niedzielę bo nie ma tam gdzie autka wcisnąć. Chociaż można się porozglądać tam za czymś ciekawym?
Pozdrawiam Zbyszek
Srebrna Włócznia K 2,4 JTD

Awatar użytkownika
kleyo24
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 445
Rejestracja: 29 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Chełm / woj. lubelskie

Odp: Ciekawe miejsca na spot na Lubelszczyźnie

Post autor: kleyo24 » 04 kwie 2009, 0:34

Damy rade

Awatar użytkownika
topcio
Prezes Lancia Klub Polska
Prezes Lancia Klub Polska
Posty: 11956
Rejestracja: 20 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Lublin woj. Lubelskie

Odp: Ciekawe miejsca na spot na Lubelszczyźnie

Post autor: topcio » 04 kwie 2009, 0:41

kleyo24 pisze:Damy rade
: czerwona : widziałeś ceny noclegów w Kaziku? Ośrodki, które mogą pomieścić kilkanaście osób mają tak kosmiczne ceny, że taniej będzie przyjechać taksówką do Lublina i tu się przespać.

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Odp: Ciekawe miejsca na spot na Lubelszczyźnie

Post autor: skyblu » 04 kwie 2009, 3:51

topcio1 pisze:
kleyo24 pisze:Damy rade
: czerwona : widziałeś ceny noclegów w Kaziku? Ośrodki, które mogą pomieścić kilkanaście osób mają tak kosmiczne ceny, że taniej będzie przyjechać taksówką do Lublina i tu się przespać.
nie lamentuj, zależy z kim sie śpi :-P
po św. sie wybiorę spróbuję jakiś temat znależć, choć jak przyjeżdżam to błogość otoczenia mnie dopada baaardzo szybko :-P

Awatar użytkownika
Marzena
Klubowiczka wspierająca
Klubowiczka wspierająca
Posty: 998
Rejestracja: 05 wrz 2011, 7:37
Imię: Marzena
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ciekawe miejsca na spot na Lubelszczyźnie

Post autor: Marzena » 04 kwie 2009, 9:06

skyblu pisze:
topcio1 pisze:
kleyo24 pisze:Damy rade
: czerwona : widziałeś ceny noclegów w Kaziku? Ośrodki, które mogą pomieścić kilkanaście osób mają tak kosmiczne ceny, że taniej będzie przyjechać taksówką do Lublina i tu się przespać.
nie lamentuj, zależy z kim sie śpi :-P
po św. sie wybiorę spróbuję jakiś temat znależć, choć jak przyjeżdżam to błogość otoczenia mnie dopada baaardzo szybko :-P
Kazik bazuje na błogości otoczenia (oczywiście na tygodniu, bo w weekendy ludzie zasłaniają widoki). Znalazłam Lokal, który ma noclegi po 35 pln , ale jest on oddalony od Kazimierza o 20 km. i od Nałęczowa 20 km. W samym Kzimierzu albo są to pensjonaciki na max 10 osób, albo ceny za dwuosobowy pokój zaczynają się od 170 pln (na tygodniu) i 230 pln (weekend). Nas interesuje weekend, więc automatycznie droższa opcje.
W Piastowskim można negocjować ceny, ale musiałoby nas być naprawdę dużo, żeby chcieli gadać o zniżkach. Miejsc w Piastowskim jest 130, więc całkiem sporo. Zastanawialiśmy się nad Piastowskim przy temacie ogólnopolskiego, ale usłyszeliśmy, że 130 miejsc to za mało na ogólnopolski. Także temat przycichł.

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Ciekawe miejsca na spot na Lubelszczyźnie

Post autor: pew » 06 kwie 2009, 0:28

a gdzieś po drugiej stronie? koło zamku?
swoją drogą Kazimierz blisko od Wawy ale jak ktoś w nim bardzo rzadko bywa to nie wie jak paskudny jest w nim tłok w sezonie ... można by się tam wybrać ewentualnie totalnie poza sezonem. A poza tym na Lubelszczyźnie jest mnóstwo fajnych miejsc :-) Już znacznie dalej od Wawy ale do Lublina bardzo dobra droga :-)
Kozłówka np., ośrodki nad jeziorami (Krasne, Zagłębocze, wiadomo - Białe - ale to już sama granica), Zamość, Sandomierz, Zwierzyniec, nawet parking pod zamkiem w Lublinie pomieściłby spokojnie z 50 samochodów ;-) a w wakacje można spać za grosze w akademikach ;-)
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Lubelskie i Podkarpackie:::”