prosze o pomoc

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

Awatar użytkownika
Suchar
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 120
Rejestracja: 14 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Pionki

prosze o pomoc

Post autor: Suchar » 16 lis 2006, 15:09

znalazłam do kupienia w Łodzi ul.Rokicińska74/76 chyba komis super-expres auto DEDRA SW -kombi bordo-metalik czy szanowni klubowicze widzą coś o stanie i samym aucie.PILNE dzięki
SUCHAR 696 019 770

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

prosze o pomoc

Post autor: Pablo » 16 lis 2006, 19:49

Dobrze, żeby na autko rzucił okiem ktoś kto ma Dedrę lub najlepiej sam Prezes. Uderz do Damiana, może będzie miał chwilę :wink:
Pozdrawiam Pablo

Prezes

prosze o pomoc

Post autor: Prezes » 16 lis 2006, 22:36

Najlepiej zadzwon do mnie jutro przed południem. Musze jechac do Andrespola wiec mozemy sie spotkac i ocenic sprzeta.

Prezes

prosze o pomoc

Post autor: Prezes » 20 lis 2006, 19:15

a wiec byłem , oglądałem.

Auto ogólnie jak na rocznik prezentuje sie przyzwoicie , nie ma sladów korozji. Wnętrze ładnie utrzymane , nie jest zniszczone , Alcantara w b. przyzwoitym stanie. Elektrycznie wszystko wyglada dobrze , działają szyby , lusterka , klimatronic
ALE :
- auto na pewno było uderzone z przodu - maska ma inny odcien , błotniki sa kiepsko spasowane zarówno z maską jak i z dzwiami
- szyberdach otwiera sie tylko w jednej pozycji - blokuje sie przy uchylaniu - z szyberdachami w starszych autach generalnie jest problem
- klima nie działa
- silnik odpalił mi na 3 cylindrach - po chwili procowal juz normalnie - mozliwe ze auto długo stoi i takie sa objawy
- na pewno sa do wymiany jakies rolki w paska wielklinowego lub lozyska alternatora
- felgi do renowacji

Auto ogólnie ładne ale sadze ze na sprawy techniczne trzeba przeznaczyc 1000-2000 zł

Smochód ma komplet dokumentów do rejestracji ale bez opłaty recyklingowej - 500 zł
Nie podoba mi sie dokument wymeldowania z Niemiec. Powinien byc drukowany z charakterystyczną naklejką urzędu a jest pisany ręczine , do tego kopia z jakąs tam pieczątką - trzeba by było to dokladnie sprawdzic.

Genaralnie sprzedawca widząc , ze wiem o co chodzi nie był zbyt skory do wspólpracy , nie byl zbyt chetny do pokazania wszystkich dokumentów - jakos tak dziwnie.

Najlepiej byłoby przeprowadzic samochód do nas na szczególowe ogledziny ale biorąc pod uwage ogólne nastawienie sprzedawcy wydaje mi sie to mało realne.

Jest mozliwe ze jakas prywatna osoba przyprowadzila auto i wstawiła do komisu a wlasciciel komisu nie jest zbyt zainteresowany sprzedażą.

Jesli bedą jeszcze jakies pytania to prosze o kontak tel.

seba
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 67
Rejestracja: 06 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

prosze o pomoc

Post autor: seba » 07 sty 2007, 0:17

hehe właśnie niedawno kupiłem wspominane autko. : yesyes :
jest dokładnie tak jak mówiłeś - środek super, blacha może być, sprawy techniczne - myślę że zamknę się na początku w 1000 zł.

dokumenty były OK, nawet spotkała mnie miła niespodzianka w wydziale komunikacji, okazało się że nie musze płacić recyclingu (500zł) tylko jakąś opłatę ekologiczną i w sumie wyszło 208 zł. także cała fura z opłatami wyniosła 6 tys.

kupiłem z dwóch powodów:
1) miłość do marki
2) dziecko urodzi sie za 2 tyg. i kombi to najlepsze wyjście

największy problem mam ze wspomnianym szyberdachem, czasami się tylko uchyla i nie otwiera lub odwrotnie i dlatego mam pytanie - CZY MOŻNA TO U WAS W FIRMIE NAPRAWIĆ?

januszbb
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 91
Rejestracja: 03 sie 2006, 0:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

prosze o pomoc

Post autor: januszbb » 07 sty 2007, 9:29

: witaj :
januszbb

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”