czyja Kappa

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

Awatar użytkownika
danek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 18 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Skierniewice

czyja Kappa

Post autor: danek » 15 lip 2006, 0:21

Hej. Byłem dzisiaj z kumplem w Łodzi i niestety spotkała nas niezbyt miała niespodzianka bo na skrzyżowaniu Strykowskiej i Wojska Polskiego gość Golfem nie zdążył wyhamować i skasował kumplowi tył w Omedze B. No ale we wszystkim trzeba pozytywy wyłapywać więc podczas czekania na policje przynajmniej napatrzyłem się na łódzkie Lancie :) Mijało nas kilka w tym jedna bardzo ładna Kappa kombi chyba z adresem www.lanciateam.pl na tylniej klapie (dokładnie nie widziałem). Tak około 15 skręciła w Wojska Polskiego. Czyja to?? :)
Kappa 2,0 1999 . . . . . Author Stratos SX 2005

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

czyja Kappa

Post autor: Pablo » 15 lip 2006, 12:30

W Łodzi sporo Lanci pomyka po ulicach :lol: Ale jakieś 30% ich właścicieli jest zarejestrowanych na tym forum. Domyślam się która to była, ale i jej właściciel nie pojawił się tu. Widać spora część posiadaczy traktuje te samochody jako zwykłe jeździdełka a nie obiekty kultu :wink:
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
danek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 18 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Skierniewice

czyja Kappa

Post autor: danek » 15 lip 2006, 13:44

W ciągu 4 godzin naliczyłem tak około 10 może 12 z czego przeważająca część to Kappy. Za to moja Lancia pełnoprawnym obiektem kultu będzie dopiero w przyszłym roku kiedy będę miał trochę kasy na jej podszykowanie :)
Kappa 2,0 1999 . . . . . Author Stratos SX 2005

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

czyja Kappa

Post autor: darkobo » 15 lip 2006, 13:47

"pij_mleko" pisze:Mijało nas kilka w tym jedna bardzo ładna Kappa kombi chyba z adresem www.lanciateam.pl na tylniej klapie (dokładnie nie widziałem).
"Pablo" pisze:W Łodzi sporo Lanci pomyka po ulicach :lol: Ale jakieś 30% ich właścicieli jest zarejestrowanych na tym forum. :wink:
I jakieś 30 % Kappa - Lucynek ma napis www.lanciateam.pl :lol: :lol: :lol: :lol:
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

czyja Kappa

Post autor: Pablo » 15 lip 2006, 16:27

Qrde, Prezes potrafi się zareklamować, nie ma co :lol:
Pozdrawiam Pablo

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”