Ilu nas ???

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Ilu nas ???

Post autor: Pablo » 11 lip 2006, 23:46

Oczywiście z Łodzi na tym forum, bo przeglądając użytkowników to jest całkiem sporo, natomiast patrząc na udzielających się w ramach forum to wynik nie jest już tak różowy. Tak więc wpisujemy się qrde, wpisujemy :lol:

Ps. Prezes to żyje :lol: :lol: :lol: ???
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Ilu nas ???

Post autor: darkobo » 12 lip 2006, 8:03

Wakacje, wakacje, ale niektórzy muszą pracować.
Wczoraj wczesnym wieczorkiem taka jedna czarnulka skręcała z Lutomierskiej w Zachodnią i zaraz w Drewnowską, ale to chyba nie Twoja, bo miała literę S na końcu ?
Pozdro.
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Ilu nas ???

Post autor: Pablo » 12 lip 2006, 8:25

No nie moja :lol: Moja ma T na końcu :wink: Ale za czas jakiś będzie tablica indywidualna :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Ilu nas ???

Post autor: darkobo » 12 lip 2006, 8:35

"Pablo" pisze:No nie moja :lol: Moja ma T na końcu :wink: Ale za czas jakiś będzie tablica indywidualna :lol: :lol: :lol:
Wiem, wiem - podziwiałem zdjęcia z Księżego Młyna. :o Ale miałem nadzieję, że może trochę na zasadzie "uderz w stół...".

A w ogóle to wczoraj tych różnych Lancii było w Łodzi sporo (a może to ja więcej jeździłem) - seledynowa Dedra 2,0 ie (mniam, mniam) na pabianickich numerach przed Manufakturą, Ypsylonka na Jerzego (z dwoma młodymi), jakś granatowa Kappa (bez litery w tablicy, czyli zarejestrowana jakieś cztery lata temu), jeszcze jedna Ypsylonka - kobieta za kierownicą, ale już nie pamiętam gdzie. Większośc tych ludzi chyba jednak nie wie, że istnieje Forum.
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Ilu nas ???

Post autor: Pablo » 12 lip 2006, 9:07

No mnie już kilka osób pytało co to ten LanciaTeam co na klapie wożę :wink: świadomość w narodzie mamy minimalną niestety. A w sumie na forum trafiłem dzięki linkowi na stronie LT. Widać trzeba będzie krzewić wiedzę w społeczeństwie i tyle :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Ilu nas ???

Post autor: darkobo » 12 lip 2006, 9:14

No właśnie zobaczyłem kiedyś na Mickiewicza Lancię, jakiej jeszcze nie widziałem (teraz już wiem, że byla to granatowa Kappcia coupe - może nawet ta, którą teraz chwali się Klaudek) - i napis www.lanciateam.pl (bo odkąd sam jeżdżę Lucynką bacznie obserwuję wszystkie inne). Jako że adres nie był trudny do zapamietania, znalazłem stronę LT, a z niej link do LKP. No i stało się. Po kilku miesiącach okazjonalnego odwiedzania forum - zarejestrowałem sie .... :D
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Anonymous

Ilu nas ???

Post autor: Anonymous » 19 lip 2006, 20:06

Pablo melduje się! Dziś tylko 12 godzin w LT ;o) Shock! Kiedy zajrzysz na pifko? Już się chłodzi w lodówce ;o) A może jakiś grill w tym tygodniu???? Może piątek? Zapraszamy!!!

Anonymous

Ilu nas ???

Post autor: Anonymous » 19 lip 2006, 20:10

Pablo zapomniałbym! Weź te koleżanki!! : cenzura :

Prezes

Ilu nas ???

Post autor: Prezes » 19 lip 2006, 21:42

NO NO !!! KONIECZNIE :)

KJ
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 223
Rejestracja: 10 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Ilu nas ???

Post autor: KJ » 20 lip 2006, 10:05

"yesiek" pisze:Pablo melduje się! Dziś tylko 12 godzin w LT ;o) Shock! Kiedy zajrzysz na pifko? Już się chłodzi w lodówce ;o) A może jakiś grill w tym tygodniu???? Może piątek? Zapraszamy!!!
Zróbcie w sobotę po południu - to i my wpadniemy z wizytą :-)
******* KJ ******

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Ilu nas ???

Post autor: darkobo » 21 lip 2006, 8:01

Pablo !
Jeśli to nie Twoja czarnulka jechała dziś przed 8 Żwirki w stronę Wólczańskiej - to znaczy, że jest w Łodzi jeszcze co najmniej jedna czarna Kappa z literą T na końcu numeru (Sorry, najpierw spojrzałem na tablicę i w twarz kierowcy już nie zdążyłem zerknąć).
PZDR : heej :
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Ilu nas ???

Post autor: Pablo » 21 lip 2006, 9:47

To nie moja :lol: Moja jeszcze śpi w garażu, a ja budzę się w Boston Cafe. Wyszedłem z kina o 2:45. Chyba masz rację, że jest jeszcze jedna z T na końcu, kiedyś mignęła mi na Kilińskiego. Różnica jest tylko w alusach, tamta ma fabryczne 15 :wink: Wpadasz dziś do Prezesa ??
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Ilu nas ???

Post autor: darkobo » 21 lip 2006, 9:51

"Pablo" pisze:To nie moja :lol: Moja jeszcze śpi w garażu, a ja budzę się w Boston Cafe. Wyszedłem z kina o 2:45. Chyba masz rację, że jest jeszcze jedna z T na końcu, kiedyś mignęła mi na Kilińskiego. Różnica jest tylko w alusach, tamta ma fabryczne 15 :wink: Wpadasz dziś do Prezesa ??
Tak też myślałem - była zbyt zakurzona, jak na tę z Księżego Młyna :lol: , choć po dzisiejszych opadach wszystko możliwe - alusom nie zdążyłem się przyjrzeć.

Do Prezesa na razie się wybieram, choćby na chwilę - ale różnie może być.

P.S.
Jakie piwo lubi Prezes - jakoś tak nie wypada mi się wprost spytać.
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Ilu nas ???

Post autor: Pablo » 21 lip 2006, 11:10

"darkobo" pisze:Jakie piwo lubi Prezes - jakoś tak nie wypada mi się wprost spytać.
A tego to nie wiem :lol: Pewnie jak każdy normalny woli wódeczkę, ale przecież nie zaprosi na gorzałę :lol: :evil: :lol:
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Ilu nas ???

Post autor: tomek » 21 lip 2006, 11:29

"Pablo" pisze: A tego to nie wiem :lol: Pewnie jak każdy normalny woli wódeczkę, ale przecież nie zaprosi na gorzałę :lol: :evil: :lol:
I pewnie 'ruda wodke na myszach' również ;) tylko nie należy zapominać o zimnej coli i lodzie ze Statoil. ;)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”