Spot & Grill w maju?

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

Awatar użytkownika
Egon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1718
Rejestracja: 14 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź -
Kontakt:

Re: Spot & Grill w maju?

Post autor: Egon » 02 maja 2012, 13:58

ja na dalszy wyjazd odpadam
Lancia Klub Polska - Łódź


Lancia Kappa 2.4 1997 ,Fiat 126p 1978, kiedyś 3 x Kappa 1x Lybra, oraz 35 innych aut

Awatar użytkownika
Spxcompany
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1166
Rejestracja: 10 lip 2011, 22:47
Skype: gg:3489385
Imię: Marcin
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

Re: Spot & Grill w maju?

Post autor: Spxcompany » 02 maja 2012, 17:31

Jak pisałem wcześniej weekendy mi odpadają w całym maju, a po weekendzie majowym muszę Luśke wstawić do mechaniora bo przewód od chłodziwa poleciał całkowicie wszerz dochodzący do termostatu bodajże jeśli dobrze się zorientowałem
Pozdrawiam - Marcin
Obecnie: Lancia Musa 1,9MTJ 2005 PLATINO
Wcześniej: Lancia Lybra 1,9JTD 2003 Sedan
Ford Mondeo 2,5 V6 1997 Kombi
VW Golf III 1,4 1992 Hatchback

Rafako

Re: Spot & Grill w maju?

Post autor: Rafako » 02 maja 2012, 18:00

ktoś ŁDZ pisze:
Rafako pisze:
ktoś ŁDZ pisze:Rafako dobry pomysł. Powiedz, znasz okolice Rawy? Ja tam nigdy nie byłem, więc nie wiem gdzie można sie spotkać aby pogrilować. Chłopaki co powiecie na takie coś:
13 maja, Rawa Mazowiecka, miejsce spotkania nie wiem - abyśmy tylko się odnaleźli, dalej samo poleci :D , godzina 12.oo na miejscu.
P.S. Założyć temat w mazowieckim, czy dasz im cynk Rafako?
Robert, pomysł może i fajny ale osobiście nie znam Rawy i okolic, wiem tylko, że jest tam zalew Tatar, gdyż bylem raz w życiu :( Liczyłem, że może ktoś z ekipy Łódzkiej posiada wiedzę, gdzie między Łodzią a Warszawą można by coś takiego zorganizować.
Jeśli chodzi o Rawę to z tamtych okolic jest chyba Oswald ale od dobrych dwóch lat, przestał się udzielać na Forum :(
Serdecznie pozdrawiam.
Popatrzyłem na stronie miasta i:

"Zalew ?Tatar? wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji to doskonałe miejsce na letni wypoczynek. Zalew to ponad 50-hektarowy, otoczony lasem akwen. Strzeżona plaża, ławeczki rozstawione wzdłuż brzegów zalewu, alejki w lasku, puby i restauracyjki, w których można smacznie i niedrogo zjeść, hotel i pole biwakowe.
Sposobów na spędzenie wolnego czasu jest wiele. Można na przykład wypożyczyć rower wodny, łódkę, czy kajak i popływać po zalewie.
Źródło: http://www.rawamazowiecka.pl"

Proponuję spotkać się w którymś miejscu w Rawie (np. parking Tesco lub Biedronki), przywitamy się i pojedziemy na żywioł szukać miejsca. Zalew jest spory, coś na pewno znajdziemy. Co o tym sądzisz?
Pomysł bardzo dobry : ok2 : : ok2 : : ok2 : ale moim zdaniem nie na 13 maja :D Nie tylko dlatego, że akurat wówczas nie moglibyśmy przyjechać z przyczyn osobistych ale też dlatego, że wydaje mi się, iż jeśli chcielibyśmy liczyć na jakąś odrobinę lepszą frekwencję, to trzeba by ludziom dać trochę czasu, żeby mogli sobie taki wyjazd zaplanować. Zarówno z Łodzi jak i od nas, to jednak jest kawałek drogi :) Maj też nie jest najszczęśliwszym miesiącem, bo ciągle są "siakieś" komunie :( i wiele osób ma zajęte weekendy.
Ze swojej strony proponowałbym 16 lub 17 czerwca na takie spotkanie (7-10 czerwca to kolejny długi weekend i wiele osób może być na jakichś wyjazdach, zaś 2-3 to okolice dnia dziecka i też ze spotkaniem może być lipa).
Co o tym sądzicie :?:
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Spot & Grill w maju?

Post autor: ktoś ŁDZ » 02 maja 2012, 18:55

Lepiej aby nas się wiecej się zebrało Olku - będzie weselej : yesyes : i wyglądać będzie lepiej : buja w oblokach : Z podanych terminów przez Ciebie wybieram 16 czerwca (relaks tuż przed sesją :lol: ). Kokledzy, a co Wy sądzicie o propozycji Rafako?
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

lukasz_lodz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 322
Rejestracja: 19 sie 2008, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Spot & Grill w maju?

Post autor: lukasz_lodz » 02 maja 2012, 21:31

ja się pisze na wszystkie takie inicjatywy ! fajnie, że są osoby który potrafią to jakoś zaplanować, ja nie mam głowy do tego :D

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Spot & Grill w maju?

Post autor: ktoś ŁDZ » 03 maja 2012, 10:11

lukasz_lodz pisze:ja się pisze na wszystkie takie inicjatywy ! fajnie, że są osoby który potrafią to jakoś zaplanować, ja nie mam głowy do tego :D
Najważniejsze że ktoś wyszedł z taką inicjatywą :D
Myślę, że mimo wszytsko, ilu nas nie bedzie (uważam, że jest sporo czasu aby zorganizować sobie wolne danego dnia, więc kto będzie chciał przyjedzie), możemy organizować grilla w czerwcu (jednak 17 czerwca tj. niedziela - w sobote wiele osób pracuje; Rawa Mazowiecka; czas spotkania ustalimy; miejsce spotkania parking Biedronki - w załączniku mapka; następnie szturm na "Tatara" :D ).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”