Kappa - rozrząd, mechanik, dylemat...

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

anyzraj
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 103
Rejestracja: 15 wrz 2009, 0:53
Lokalizacja: Łódź

Re: Kappa - rozrząd, mechanik, dylemat...

Post autor: anyzraj » 11 mar 2011, 18:09

Polej pisze:
michal1045 pisze:
Polej pisze:chyba LanciaTeam też wszyscy zachwalaja, o ile kojarzę..
Generalnie to chwalili aż do rozłamu...
Niestety ceny stoją w miejscu a konkurencja rośnie, więc cieszą się coraz mniejszą popularnością. A skargi na ich "fachowość" się zdarzają......

No i teraz to już jest ELTEAM...
No z opiniami klientów bywa różnie, bo niektórzy klienci to piekielni klienci, a Ci zwykle krzyczą najgłośniej, nawet jeśli nie mają racji. No i rozłamy to takie przeciąganie liny, gdzie zawsze będzie ktoś lekko naciągał na którąś stronę..
Oczywiście nie wiem jaka jest dokładnie rzeczywistość, bo to nie mój rejon, ale na zdrowy rozum chyba mają już dość sporo doświadczenia z tymi autami i wymiana rozrządu nie powinna być dla nich zagadką, a rutynową czynnością. No ale jeśli przestają być konkurencyjni cenowo, to może faktycznie niewarto, nie wiem;)
Zaproponowałem na podstawie obserwacji forum;]

Ty słyszysz opinie-a ja jestem byłym klientem.
Ja Ci mówię z praktyki-Ty z czytanego forum. Oczywiście można założyć, ze jestem piekielnym klientem, można założyć, ze moje auto to szrot, ale jest wiele przypadków, których wytłumaczenia nie znajdziesz. Cóż-jak mówię-właściciel tego serwisu-10000% w porządku-niestety-rozłam spowodował co spowodował.
Nie znam się, nie odradzam-polecam Osobę, którą sprawdziłem-ot co. Więc-po prostu odpowiadam na pytanie.
Miłego i szerokości.

KACPERO_1

Re: Kappa - rozrząd, mechanik, dylemat...

Post autor: KACPERO_1 » 12 cze 2013, 15:55

Gepard pisze:Rozrząd w mojej Kappie TDS wymieniał znajomy mechanik - specjalista od Citroenów, ale inne wynalazki też naprawia - blokady porzyczył z serwisu Fiata.
Zapłaciłem 180 zł. Tyle tylko, że on ma warsztat w Zgierzu. Jeśli wolisz w Łodzi skontaktuj się z naszym klubowiczem Egonem - ma sklep z częściami, jak kupowałem u niego rozrząd to polecał mi jakis warsztat, chyba na Legionów.

możesz podać mi namiary na ten warsztat w Zgierzu ?
pozdrawiam
Kacper

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”