Strefy parkingowe w Warszawie

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5035
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Strefy parkingowe w Warszawie

Post autor: Bichoń » 26 sie 2015, 9:39

Spędzę w Warszawie dwa tygodnie służbowo. Mam mieszkać na ul. Towarowej. Jak wygląda sytuacja z parkowaniem, są tam jakieś strefy parkingowe? Będę tam dwa tygodnie, nie chce mi się co chwilę skakać po parkomatach, ale potrzebował bym jakiegoś rachunku więc "mobi parking" czy podobne odpadają.

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Re: Strefy parkingowe w Warszawie

Post autor: paśny » 26 sie 2015, 10:27

Tu masz mapę strefy: http://www.zdm.waw.pl/fileadmin/user_up ... A_SPPN.pdf

Z tego, co widać Towarowa jest w strefie (i chyba sam tam kiedyś płaciłem), ale na jej granicy więc może postawienie auta trochę dalej załatwiłoby sprawę?
Viva la macchina

dex_pl
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 66
Rejestracja: 25 lut 2013, 18:05
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: W-wa

Re: Strefy parkingowe w Warszawie

Post autor: dex_pl » 26 sie 2015, 11:20

paśny pisze:Tu masz mapę strefy: http://www.zdm.waw.pl/fileadmin/user_up ... A_SPPN.pdf

Z tego, co widać Towarowa jest w strefie (i chyba sam tam kiedyś płaciłem), ale na jej granicy więc może postawienie auta trochę dalej załatwiłoby sprawę?
"trochę dalej" ciężko znaleźć miejsce do parkowania już o 7:00 :D

Towarowa jest długa - napisz o które dokładnie miejsce Ci chodzi.

Ja bym polecał raczej parkingi strzeżone (np rogu z Chłodną są dwa - po obu stronach Towarowej). Cena to ~200 / miesiąc (a fakturę itp z pewnością dostaniesz)
Jest Lybra 1.9 '03
Była: Kappa 2.0 '95

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5035
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Strefy parkingowe w Warszawie

Post autor: Bichoń » 26 sie 2015, 12:09

Towarowa 35. O miejsce w dzień się nie boję bo rano będę wyjeżdżał do roboty, ważne, żeby wieczorem było gdzie zaparkować.

dex_pl
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 66
Rejestracja: 25 lut 2013, 18:05
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: W-wa

Re: Strefy parkingowe w Warszawie

Post autor: dex_pl » 26 sie 2015, 13:21

To po drugiej stronie Wolskiej masz 2 parkingi - jak nie chcesz kombinować i mieć pewność.

Jak przyjedziesz po 18 - to wzdłuż Wolskiej jest też raczej pusto (tzn można zaparkować już o tej porze). W dzień od 7 już brak miejsca do parkowania (2 biurowce w okolicy wysysają wszystko) - ale to nie twój problem. Ostatecznie na końcu Wolskiej (dalej od Towarowej) masz Lidla - parking całkiem duży.

No i miejsce poza strefą (free - ale zaparkuj legalnie - straszacy tam jeżdżą i odholowują, jak zaparkujesz na zakazie)
Jest Lybra 1.9 '03
Była: Kappa 2.0 '95

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”