Zmiany w regionie

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

cesar
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 349
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:41
Imię: cesar
Lokalizacja: PP

Re: Zmiany w regionie

Post autor: cesar » 02 gru 2014, 13:39

Dokładnie tak napisałem, dziękuję za informację. Pozdrawiam
Thesis 3,0 V6 2002

Awatar użytkownika
Maniak
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 4037
Rejestracja: 21 sty 2014, 21:25
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Staroźreby

Re: Zmiany w regionie

Post autor: Maniak » 02 gru 2014, 19:09

No to się porobiło : gafa : zamiast powolnych przygotowań do wigilii klubowej robi się jadka : beczy :
Pozdrawiam brać klubowiczów
Kappa 2.0, 2.4, 3.0, 2.4TD WSZYSTKIE CZĘŚCI!
Tel. 606 692 044 Jak by co było trzeba.
Piaskowanie i zabezpieczenia antykorozyjne.

Awatar użytkownika
andrzej1
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2556
Rejestracja: 05 sty 2013, 22:02
Imię: andrzej
Lokalizacja: Nysa

Re: Zmiany w regionie

Post autor: andrzej1 » 02 gru 2014, 19:25

Mariusz to nie jadka tylko próba zrobienia czegoś w regionie ale jak to mówią co za dużo to nie zdrowo tak to jest w naszym kraju :D
1. Lancia Kappa 2.0 dziewiąty cud świata.Była
2. Fiat Croma 1.9 Multi-Jet 150KM, BYŁA
3. Lancia Lybra 1,8 ben. sedan Była
4. Lancia Delta III 1.6 Platino od Dawida Była
5.Lancia Kappa 3.0 V6 24 : yesyes : Była : beczy :
6. Lancia Ypsylon 1.2 V8 2004 rok Była
7. Lancia Thesis 2.0 TB 2002 rok

Awatar użytkownika
Maniak
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 4037
Rejestracja: 21 sty 2014, 21:25
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Staroźreby

Re: Zmiany w regionie

Post autor: Maniak » 02 gru 2014, 19:41

Polska, to taka piękna kraj. Zastanawia mnie często jedna sprawa, czemu ludzie robią sobie piekło na ziemi :|
Stołki, posadki, profity, każdy gdześ goni czegoś szuka, pośpiech, pośpiech, pośpiech.
Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
Kappa 2.0, 2.4, 3.0, 2.4TD WSZYSTKIE CZĘŚCI!
Tel. 606 692 044 Jak by co było trzeba.
Piaskowanie i zabezpieczenia antykorozyjne.

Awatar użytkownika
andrzej1
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2556
Rejestracja: 05 sty 2013, 22:02
Imię: andrzej
Lokalizacja: Nysa

Re: Zmiany w regionie

Post autor: andrzej1 » 02 gru 2014, 19:50

I ta wypowiedź jest bardzo piękna : ok2 : gdyby każdy miał takie nastawienie jak ty to w Polsce było by wspaniałe :D
1. Lancia Kappa 2.0 dziewiąty cud świata.Była
2. Fiat Croma 1.9 Multi-Jet 150KM, BYŁA
3. Lancia Lybra 1,8 ben. sedan Była
4. Lancia Delta III 1.6 Platino od Dawida Była
5.Lancia Kappa 3.0 V6 24 : yesyes : Była : beczy :
6. Lancia Ypsylon 1.2 V8 2004 rok Była
7. Lancia Thesis 2.0 TB 2002 rok

cesar
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 349
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:41
Imię: cesar
Lokalizacja: PP

Re: Zmiany w regionie

Post autor: cesar » 02 gru 2014, 19:59

andrzej1 pisze: ...gdyby każdy miał takie nastawienie jak ty to w Polsce było by wspaniałe :D
Byłoby, ale niestety jest to naturalnie niemożliwe. ;)Dlatego, jest jak jest.
Thesis 3,0 V6 2002

Awatar użytkownika
ArtoKucior
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1458
Rejestracja: 14 lip 2013, 6:49
Imię: Artur
Lokalizacja: Płońsk

Re: Zmiany w regionie

Post autor: ArtoKucior » 02 gru 2014, 20:04

Po tych wszystkich sytuacjach o jakich tu się już naczytałem i czytam ciągle...zastanawia mnie jedno. Czy przyjdzie taki jeden dzień gdzie część forumowiczów naprawdę się wyniesie stąd ? Mnie osobiście wiele razy jeden z modów (nie powiem kto) wku***** uważając się za niewiem kogo i niewiem jaką wiedzę mając...lecz jakoś zapanowałem nad sobą i niby już po napisaniu odpowiednich słów, powstrzymałem się od wysłania posta i wcale nie dziwię się wielu forumowiczom, którzy jednak nie wytrzymali i coś tam napisali. Ja jednak mam nadzieję, że wszyscy jednak się przeproszą bo szkoda byłoby forum, z wiedzy tu zawartej na temat naszych kochanych Lancii, aby zaczęli ludzie odchodzić przez jakiegoś moda lub modów którzy są tutaj "niestety" bezkarni (z tego co wiem)

Awatar użytkownika
andrzej1
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2556
Rejestracja: 05 sty 2013, 22:02
Imię: andrzej
Lokalizacja: Nysa

Re: Zmiany w regionie

Post autor: andrzej1 » 02 gru 2014, 21:58

Będzie będzie lepiej :D przychodzi taki czas gdzie trzeba sobie po wspominać złe rzeczy za jakiś czas będzie spokój i wszyscy się zajmą forum i naszymi Lanciami :D i będzie znowu spokoju :D
1. Lancia Kappa 2.0 dziewiąty cud świata.Była
2. Fiat Croma 1.9 Multi-Jet 150KM, BYŁA
3. Lancia Lybra 1,8 ben. sedan Była
4. Lancia Delta III 1.6 Platino od Dawida Była
5.Lancia Kappa 3.0 V6 24 : yesyes : Była : beczy :
6. Lancia Ypsylon 1.2 V8 2004 rok Była
7. Lancia Thesis 2.0 TB 2002 rok

cesar
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 349
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:41
Imię: cesar
Lokalizacja: PP

Re: Zmiany w regionie

Post autor: cesar » 02 gru 2014, 22:01

Ku pokrzepieniu serc i ogórków...

Thesis 3,0 V6 2002

Awatar użytkownika
ArtoKucior
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1458
Rejestracja: 14 lip 2013, 6:49
Imię: Artur
Lokalizacja: Płońsk

Re: Zmiany w regionie

Post autor: ArtoKucior » 02 gru 2014, 22:06

andrzej1 pisze:Będzie będzie lepiej :D przychodzi taki czas gdzie trzeba sobie po wspominać złe rzeczy za jakiś czas będzie spokój i wszyscy się zajmą forum i naszymi Lanciami :D i będzie znowu spokoju :D
Tylko kiedy? Póki co to albo po kilku dniach usuwają człowieka ze stanowiska...albo banują ludzi, którzy maja szerszą wiedzę na temat Teresek i dzięki nim forum się rozwija a tak to teraz forum stoi. Ale...trwają głupie dyskusje na ten temat. Ja tam chcę przeczytać jakie mają zdanie na różne tematy nasi znawcy których niema tj Belial, Luki czy Argenta (jeśli kogoś pominąłem to może nie zagłębiłem się aż tak głęboko w tematy, wszak sam jestem od niedawna).

Awatar użytkownika
andrzej1
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2556
Rejestracja: 05 sty 2013, 22:02
Imię: andrzej
Lokalizacja: Nysa

Re: Zmiany w regionie

Post autor: andrzej1 » 02 gru 2014, 22:07

: ok2 : :D
1. Lancia Kappa 2.0 dziewiąty cud świata.Była
2. Fiat Croma 1.9 Multi-Jet 150KM, BYŁA
3. Lancia Lybra 1,8 ben. sedan Była
4. Lancia Delta III 1.6 Platino od Dawida Była
5.Lancia Kappa 3.0 V6 24 : yesyes : Była : beczy :
6. Lancia Ypsylon 1.2 V8 2004 rok Była
7. Lancia Thesis 2.0 TB 2002 rok

cesar
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 349
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:41
Imię: cesar
Lokalizacja: PP

Re: Zmiany w regionie

Post autor: cesar » 02 gru 2014, 22:23

Belial, kiedy z Nim rozmawiałem, powiedział, że nie żywi urazy do nikogo za bana. Powiedział, że regulamin czytał i że przyjął go w zupełności. Lecz nie jest w stanie spełnić wszystkich wymaganych słupków, gdyż z natury nie jest wstanie. Powiedział też, że kiedy wróci, a moderator będzie zaczepiał, skończy się na banie rocznym lub stałym dla Niego.


PS: Można usunąć jak przeszkadza.
Thesis 3,0 V6 2002

Awatar użytkownika
Dudi
Członek Zarządu LKP
Członek Zarządu LKP
Posty: 12270
Rejestracja: 30 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Zmiany w regionie

Post autor: Dudi » 02 gru 2014, 22:52

cesar pisze: Powiedział też, że kiedy wróci, a moderator będzie zaczepiał, skończy się na banie rocznym lub stałym dla Niego.
Bardzo się cieszymy z tego tytułu, szkoda tylko że nie zaznaczył w rozmowie z tobą tego, za co dostał bana. Ale żeby nie trzymać cię w niepewności, to spieszę z wyjaśnieniem iż dwaj panowie, posiadacze Thesisów, zrobili sobie z forum prywatny folwark, na którym obrzucali się błotem, tudzież innym "gónwem", wykorzystując do tego każdy możliwy temat, w którym zabierali głos.
Więc przekaż panu belial, że to nie moderator jest jego problemem, tylko "kolega" z forum i jeśli nawzajem sobie nie wyjaśnią kilku kwestii poza forum, to w takiej formie jaka została przez nich przyjęta, miejsca tu na długo nie zagrzeją. EOT.
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX / Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed / Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX Verde Olimpia
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek) / YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)
Obrazek
Obrazek

cesar
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 349
Rejestracja: 31 sty 2014, 15:41
Imię: cesar
Lokalizacja: PP

Re: Zmiany w regionie

Post autor: cesar » 02 gru 2014, 23:12

Zero pojęcia z Twojej strony Dudi, przecież napisałem, że nie ma pretensji o bana, tylko o moda, że go ciągle zaczepia. Choćby w temacie Flyman, gdzie wskoczył w temat mówiąc do rzeczy(o jakiejś poduszce, że strzela?) W temacie "Półosi", bardzo na temat. Nieprawdaż?.
Thesis 3,0 V6 2002

Awatar użytkownika
Flyman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3456
Rejestracja: 08 lis 2005, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: WPR

Re: Zmiany w regionie

Post autor: Flyman » 02 gru 2014, 23:27

FXX pisze:
Flyman pisze:Zwróciłem się z prośbą o skrócenie bana dla dwóch naszych kolegów. - Niezgodne z regulaminem.
Niezgodne z Regulaminem to jest, ale tylko wg. Ciebie. To, że nikt się na to nie zgodził to już inna bajka, powody zostały przez niektórych podane.

Kłamstwo, nie mam już dostępu do tej strony, ale Ty masz, więc wróć i przeczytaj uważnie, że wyraźnie ktoś mi zwrócił uwagę, że jest to niezgodne z regulaminem, nawet cytując fragment, o powrocie z bana. Ja prosiłem o skrócenie kary.
Flyman pisze:Zwróciłem uwagę, że kolega klubowicz w profilu w miejscowości ma wpis DW.
DW to jednoznaczny wyróżnik literowy Wrocławia, w przeciwieństwie do Twojego. W czym widziałeś problem, tego nie wiem... znaczy się wiem, ale szkoda o tym mówić.

Problem jest prosty. Pisałem chyba zrozumiale. Wymóg profilowy to miejscowość. DW nie jest miejscowością. Dla modów to nie problem, że jeden z nich nie wpisał poprawnie nazywy miasta, ale brak przecinka, to powód do ostrzeżenia i poważne naruszenie regulaminu.
Flyman pisze:Zmoderowałem kilka wpisów swoich koleżków, nie zaznaczając powodu moderacji. Wywaliłem w niebyt kilka wpisów OT, zamiast umieścić je w śmietniku.
Niezgodnie ze swoimi obowiązkami i Regulaminem. Ciekawym jest fakt, że w przypadku postów autorstwa cesara powodu nie wpisywałeś za każdym razem, przez co większość użytkowników nie wiedziała o tym fakcie. W przypadku innych postów, w tym moich powód zawsze wpisywałeś. Brak konsekwencji czy strach przed zwróceniem uwagi swojemu koledze?

Kłamstwo, strach jest mi obcy, poza tym poszukaj, a znajdziesz post pisany przez cesara z moją moderacją i podpisem.
Flyman pisze:Specjalnie dla mnie stworzono oddzielny temat, w którym miałem wyjaśnić nieporozumienia z moderatorem FXX, a gdzie generalnie toczyłem potyczki słowne również z innymi klubowiczami, moderatorami i prezesem.
Potyczki słowne to już sam zacząłeś w temacie odnośnie spotkania wigilijnego, w którym nie potrafiłeś odpowiedzieć na pytania innych w sposób unikający zbędnych uszczypliwości.

Potyczki słowne to zaczęła góra. Ja ten temat otworzyłem. Trudno się jest wtrącać we własny temat i robić sobie potyczki.

O czymś zapomniałem?
A może o tym, że zacząłeś moderować wątki, których moderować nie powinieneś.
A co ty możesz wiedzieć o tym, które wątki mogłem moderować, a których nie? Na forach najczęściej jest tak, że jak ktoś nie może moderować, to nie ma dostępu. Jeśli dostęp ma, to raczej może. Mylę się? Musiał nastąpić jakiś straszny błąd.

FXX, tak na koniec, dawaj tu resztę kolegów, bo sam sobie nie poradzisz.
Pozdrawiam.

Zablokowany

Wróć do „::: Mazowieckie :::”