NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
Alley
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 502
Rejestracja: 09 maja 2007, 0:00
Skype: alleyek
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Żuromin
Kontakt:

Odp: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67

Post autor: Alley » 31 lip 2014, 15:05

belial666 pisze:
Alley pisze:
AUFER pisze:Ty kurde mać LUKI....
Alley po blisko miesiącu nagle znów czepia się tego samego tematu zamiast wziąć się za auto, skończyć i jeździć.
Piszę ciągle to samo, jak się zawiódł, jak Go oszukano, jaki jest pokrzywdzony....
Dlatego się odezwałem wyrażając opinie o zachowaniu innych, a nie o pracach wykonanych przy aucie BcN i Alley'a

Zadajmy sobie jedno pytanie bo cały czas czegoś nie rozumiem...
Jakim cudem Alley wypisujesz takie mądrości na temat Thesis, wiesz to wiesz tamto, wykonujesz mnóstwo zabiegów sam przy aucie, to po jaką cholerę jeździsz po mechanikach?

Z Twoich wpisów jakie tu widzimy Chłopie TY wiesz więcej niż nie jeden mechanik : ok2 :
Czepia się bo ciągle czuje jego skutki na skórze. Dam konkretny przyklad. Wymieniałem wczoraj pompę od wspomagania. Aby dostać się do jednej ze śrub i nie kręcąc jej godzinę należy zdjąć osłonę kolektora wydechowego. Aby tego zaś ściągnąć należy wykręcić sonde. I jak ma mnie szlag na argente nie trafiać, któremu kupiłem 2 sondy w ASO i dwie w Boschu w Niemczech, a ten nie raczył użyć pasty miedzianej bądź ceramicznej. Za Chiny nie moglem jej wykręcić i musiałem kręcić godzinę po 1/10 obrotu. Miedz za droga w cenie? Tubeczka 10 zl a odkręcanie sondy po xx tys km bezcenne. Jak mogę się nie denerwować no powiedz? Siedziałem w garażu, mocowałem się to wyjąłem telefon i napisałem. Ciągle coś nowego odkrywam i poprawiam. Z auta się ciesze bo nim jeżdżę. W dużej zasłudze dzięki Szajbusowi i LukiThesis. Gdyby nie oni to wiedza techniczna nt. Thesis leży i kwiczy na forum.

Dodatkowo Ci dopowiem ze wszystko sam robię przy aucie i nie jeżdżę po mechanikach ani pseudomechanikach. Silnik trzeci wrzuciłem sam, dwie skrzynie tez sam przerzuciłem.
Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Ty sobie żarty robisz,człowieku trochę zacząłeś grzebać przy aucie i już jęczysz że czegoś nie możesz odkręcić
Najlepiej usiąść i beczeć
Trzeba było wziąć Lukiego on by ją odkręcił teoretycznie zapewne
To jest dla Ciebie normalne, że nie daje się miedzi i ceramiki? Wyrzucam 2 tysie na 4 sondy po to, aby nie moc ich odkręcić bo argenta użył miedzi. Owszem mogę wziąć klucz do sond, zrobić super dźwignie, ale co wtedy jak sonda przed katem się ukręci? Palnik jej nie pomoże. Jeżeli Ty nie widzisz problemu to otwórz warsztat z argenta. Będziecie siebie wówczas warci. Albo jak taki mądry jesteś to przyjedz do mnie wykręć ją w całości. Zapłacę Ci za paliwo i za prace wykonana. Ukręcisz sonde jesteś 700 zl w plecy plus dojazd. Teraz tez będziesz taki mądry?

I uwierz mi. Jakbym zadzwonił do Lukasza, ze mam problem to mniemam ze szybciej by był niż sms o wykonanym połączeniu. Tylko trzeba się z tym liczyć ze życie to nie tylko Thesis a praca i rodzina.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
537-407-123

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.

Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność ? w kierowcy.

Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.

Awatar użytkownika
Flyman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3456
Rejestracja: 08 lis 2005, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: WPR

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: Flyman » 31 lip 2014, 15:10

Alley, przestań już beczeć. Już wiemy, że nie jesteś zadowolony, że Argenta popsuł ci samochód, że bohatersko sam wszystko teraz robisz. Jesteś bardzo dzielny i takie użalanie się na sobą ci nie przystoi. Dopisz do pozwu sądowego brak miedzi na metalu.

bassooner
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2552
Rejestracja: 24 paź 2013, 13:37
Imię: Sławuś
Lokalizacja: Szamoni
Kontakt:

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: bassooner » 31 lip 2014, 15:14

LUKIThesis pisze: Alley określił swoją postawę więc po jaką h..... AUFER i Ty dalej drążycie...
"h..." piszemy raczej przez "ch..."... ;-)

chyba że miałeś na myśli hulajnogę...
http://www.berbela.com/
Lancja Libra Intęsa SW 2004 5Rv10 150km (ale byków nie?)

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: LUKIThesis » 31 lip 2014, 15:37

O faktycznie ale pisze z telefonu i zamiast jaką miało być jakiego ;)

Awatar użytkownika
Alley
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 502
Rejestracja: 09 maja 2007, 0:00
Skype: alleyek
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Żuromin
Kontakt:

Odp: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67

Post autor: Alley » 31 lip 2014, 15:41

Flyman pisze:Alley, przestań już beczeć. Już wiemy, że nie jesteś zadowolony, że Argenta popsuł ci samochód, że bohatersko sam wszystko teraz robisz. Jesteś bardzo dzielny i takie użalanie się na sobą ci nie przystoi. Dopisz do pozwu sądowego brak miedzi na metalu.
Becze i bede beczal jeszcze dlugo.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
537-407-123

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.

Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność ? w kierowcy.

Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.

Awatar użytkownika
Borek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3050
Rejestracja: 12 maja 2012, 7:51
Lokalizacja: Łódź

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: Borek » 31 lip 2014, 15:45

Ja bym chciał tylko koledze LUKIemu przypomnieć, że to nie Belial wykopał ten temat po miesiącu tylko Alley. Temu natomiast przypominam, żeby nie kładł w mocno rozgrzewane gwinty smaru miedzianego (ani molibdenowego) za dyszkę, bo potem przy odkręcaniu może klucz złamać a nic nie zdziałać. Ja tak zabezpieczoną sondę musiałem pozbawić kabelka i odkręcać kluczem nasadowym z ramieniem o długości ponad metra.
Lepiej używać ceramiki, tutaj większość produktów spokojnie zachowuje właściwości do ponad 1200 stopni.
Drop a gear and disappear!

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: Odp: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartak

Post autor: belial666 » 31 lip 2014, 16:17

Alley pisze:
belial666 pisze:
Alley pisze:
AUFER pisze:Ty kurde mać LUKI....
Alley po blisko miesiącu nagle znów czepia się tego samego tematu zamiast wziąć się za auto, skończyć i jeździć.
Piszę ciągle to samo, jak się zawiódł, jak Go oszukano, jaki jest pokrzywdzony....
Dlatego się odezwałem wyrażając opinie o zachowaniu innych, a nie o pracach wykonanych przy aucie BcN i Alley'a

Zadajmy sobie jedno pytanie bo cały czas czegoś nie rozumiem...
Jakim cudem Alley wypisujesz takie mądrości na temat Thesis, wiesz to wiesz tamto, wykonujesz mnóstwo zabiegów sam przy aucie, to po jaką cholerę jeździsz po mechanikach?

Z Twoich wpisów jakie tu widzimy Chłopie TY wiesz więcej niż nie jeden mechanik : ok2 :
Czepia sie bo ciagle czuje jego skutki na skorze. Dam konkretny przyklad. Wymienialem wczoraj pompe od wspomagania. Aby dostac sie do jednej ze srub i nie krecac jej godzine nalezy zdjac oslone kolektora wydechowego. Aby tego zas sciagnac nalezy wykrecic sonde. I jak ma mnie szlag na argente nie trafiac, ktoremu kupilem 2 sondy w aso i dwie w boschu w niemczech a ten nie raczyl uzyc pasty miedzianej badz ceramicznej. Za chiny nie moglem jej wykrecic i musialem krecic godzine po 1/10 obrotu. Miedz za droga w cenie? Tubeczka 10 zl a odkrecanie sondy po xx tys km bezcenne. Jak moge sie nie denerwowac no powiedz? Siedzialem w garazu mocowalem sie to wyjalem telefon i napisalem. Ciagle cos nowego odkrywam i poprawiam. Z auta sie ciesze bo nim jezdze. W duzej zasludze dzieki Szajbusowi i LukiThesis. Gdyby nie oni to wiedza techniczna nt. thesis lezy i kwiczy na forum.

Dodatkowo Ci dopowiem ze wszystko sam robie przy aucie i nie jezdze po mechanikach ani pseudomechanikach. Silnik trzeci wrzucilem sam, dwie skrzynie tez sam przerzucilem.
Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Ty sobie żarty robisz,człowieku trochę zacząłeś grzebać przy aucie i już jęczysz że czegoś nie możesz odkręcić
Najlepiej usiąść i beczeć
Trzeba było wziąć Lukiego on by ją odkręcił teoretycznie zapewne
To jest dla Ciebie nornalne ze nie daje sie miedzi i ceramiki? Wyrzucam 2 tysie na 4 sondy po to aby nie moc ich odkrecic bo argenta uzyl miedzi. Owszem moge wziac klucz do sond zrobic super dzwignie ale co wtedy jak sonda przed katem sie ukreci? Palnik jej nie pomoze. Jezeli Ty nie widzisz problemu to otworz warsztat z argenta. Bedziecie siebie wowczas warci. Albo jak taki mady jestes to przyjedz do mnie wykrec ja w calosci. Zaplace Ci za paliwo i za prace wykonana. Ukrecisz sonde jestes 700 zl w plecy plus dojazf. Teraz tez bedziesz taki madry?

I uwierz mi. Jakbym zadzwonil do Lukasza ze mam problem to mniemam ze szybciej by byl niz sms o wykonanym polaczeniu. Tylko trzeba sie z tym liczyc ze zycie to nie tylko thesis a praca i rodzina.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
Alley no daj spokój i nie dawaj się z siebie śmiać
Rozumiesz rzeczy jak sobie tylko życzysz
Widzę że teraz każdą rzecz która mogłaby być w zasięgu Argenty będzie przypisywana jemu
Zepnij poślady i skup się nad swoim autem by zaczęło w końcu być dostrzegane na ulicy
Koniec końców sam sobie zrobisz krzywdę
Nr. telef. 501259455

Awatar użytkownika
BcN
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 210
Rejestracja: 02 maja 2012, 21:40
Imię: Artur
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: BcN » 31 lip 2014, 18:48

belial666 pisze:BcN -proszę Cię jesteś dużym chłopcem który zapewne wie czego chce,a masz jakieś pretensje że forumowicze namówili Cię byś oddał Thesis Argencie
Chcąc zmienić rozrząd w V6 wykazałeś się brakiem ambicji i spoczełeś na sugestiach ludzi forum,a to konsekwencja tego
Żal tylko do samego siebie chłopie
Alley-Ty to w ogóle fenomenem jesteś
Złóż swojego Thesisa do kupy i ciesz się nim

LukiThesis-nie kręć bo nie byłeś klientem,a wiem że BcN to twój kolega
Tak więc daj sobie spokój w temacie Argenty,bo bzdury to i ja mogę pisać nie będąc klientem pana A

Pozdrawiam
Belial666 - jesteś dużym chłopcem, więc powinieneś zrozumieć!

Napisałem to, co myślę i to mi wystarczy, nie zamierzam się dalej w to wgłębiać, bo temat mnie już dawno znudził!

To Ty mnie przywołałeś, mimo, że ja wcale nie zamierzałem się udzielać dalej i jeszcze mnie obraziłeś! Co Ty wiesz o mojej ambicji? Niewiele, a najwięcej masz do powiedzenia! Czy my się w ogóle znamy? Nawet nie mieliśmy okazji ze sobą dobrze pogadać, a udajesz znawcę mojej osoby! Czy ja Cię obraziłem? NIE! Wobec tego dlaczego Ty mnie obrażasz? Uważasz się za lepszego? Uważasz się za super znawcę wszystkich i wszystkiego? Lubisz oceniać innych? Ja doskonale wiem co się stało i kto jest temu winien. Może Ty uważasz, że wiesz lepiej ode mnie co się stało z moim samochodem? :lol:

Z LukiThesis kolegujemy się od mojej przygody z Thesis - chłopak mi pomógł i wiem, że mogę mu zaufać w każdej sprawie. Nie za bardzo powinno Cię to interesować, ale widzę, że Ty masz ciągle pretensje nie wiadomo o co. LukiThesis to dobry chłopak, dobry człowiek i nikomu krzywdy nie chciał, ani nie chce zrobić! Twoimi kolegami są Aufer i Flyman, których poznałem i mimo, że nie we wszystkim się zgadzamy to przede wszystkim nie obrażam ich, a nawet lubię ich poczucie humoru. Nie rozumiem czemu Ty obrażasz mnie i Lukiego?

Natomiast napiszę jeszcze coś, co już nie raz pisałem:
Jak dla mnie to wszyscy mogą jeździć sobie do tego warsztatu, mnie to zupełnie nie przeszkadza. A wiesz dlaczego? Bo ja mam to głęboko w poważaniu! Jeśli ktoś przeczyta - pojedzie, a później się sparzy to może mieć pretensje tylko do siebie. Jeśli ktoś przeczyta - pojedzie i okaże się, że wszystko ok, to mu pogratuluję FARTA. I tyle!!!!
Ja nie miałem możliwości przeczytania negatywnych komentarzy, bo gdybym miał to bym inaczej z nim gadał!

Nie za bardzo interesuje mnie zabawa w Ku Klux Klan przeciwko Argencie. Tyle mnie on interesuje co zeszłoroczny śnieg! Jeśli to Twój koleżka to załóż mu FANPAGE i składaj mu hołd. Mam to naprawdę w głębokim poważaniu!
Lancia Thesis 3.2

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: belial666 » 31 lip 2014, 21:05

BcN pisze:
belial666 pisze:BcN -proszę Cię jesteś dużym chłopcem który zapewne wie czego chce,a masz jakieś pretensje że forumowicze namówili Cię byś oddał Thesis Argencie
Chcąc zmienić rozrząd w V6 wykazałeś się brakiem ambicji i spoczełeś na sugestiach ludzi forum,a to konsekwencja tego
Żal tylko do samego siebie chłopie
Alley-Ty to w ogóle fenomenem jesteś
Złóż swojego Thesisa do kupy i ciesz się nim

LukiThesis-nie kręć bo nie byłeś klientem,a wiem że BcN to twój kolega
Tak więc daj sobie spokój w temacie Argenty,bo bzdury to i ja mogę pisać nie będąc klientem pana A

Pozdrawiam
Belial666 - jesteś dużym chłopcem, więc powinieneś zrozumieć!

Napisałem to, co myślę i to mi wystarczy, nie zamierzam się dalej w to wgłębiać, bo temat mnie już dawno znudził!

To Ty mnie przywołałeś, mimo, że ja wcale nie zamierzałem się udzielać dalej i jeszcze mnie obraziłeś! Co Ty wiesz o mojej ambicji? Niewiele, a najwięcej masz do powiedzenia! Czy my się w ogóle znamy? Nawet nie mieliśmy okazji ze sobą dobrze pogadać, a udajesz znawcę mojej osoby! Czy ja Cię obraziłem? NIE! Wobec tego dlaczego Ty mnie obrażasz? Uważasz się za lepszego? Uważasz się za super znawcę wszystkich i wszystkiego? Lubisz oceniać innych? Ja doskonale wiem co się stało i kto jest temu winien. Może Ty uważasz, że wiesz lepiej ode mnie co się stało z moim samochodem? :lol:

Z LukiThesis kolegujemy się od mojej przygody z Thesis - chłopak mi pomógł i wiem, że mogę mu zaufać w każdej sprawie. Nie za bardzo powinno Cię to interesować, ale widzę, że Ty masz ciągle pretensje nie wiadomo o co. LukiThesis to dobry chłopak, dobry człowiek i nikomu krzywdy nie chciał, ani nie chce zrobić! Twoimi kolegami są Aufer i Flyman, których poznałem i mimo, że nie we wszystkim się zgadzamy to przede wszystkim nie obrażam ich, a nawet lubię ich poczucie humoru. Nie rozumiem czemu Ty obrażasz mnie i Lukiego?

Natomiast napiszę jeszcze coś, co już nie raz pisałem:
Jak dla mnie to wszyscy mogą jeździć sobie do tego warsztatu, mnie to zupełnie nie przeszkadza. A wiesz dlaczego? Bo ja mam to głęboko w poważaniu! Jeśli ktoś przeczyta - pojedzie, a później się sparzy to może mieć pretensje tylko do siebie. Jeśli ktoś przeczyta - pojedzie i okaże się, że wszystko ok, to mu pogratuluję FARTA. I tyle!!!!
Ja nie miałem możliwości przeczytania negatywnych komentarzy, bo gdybym miał to bym inaczej z nim gadał!

Nie za bardzo interesuje mnie zabawa w Ku Klux Klan przeciwko Argencie. Tyle mnie on interesuje co zeszłoroczny śnieg! Jeśli to Twój koleżka to załóż mu FANPAGE i składaj mu hołd. Mam to naprawdę w głębokim poważaniu!
BcN nie odstawiaj szopki
Postanowiłeś się podzielić swoim urazem który otrzymałeś od Argenty ,OK!
Tylko po co wałkujecie ten temat bez przerwy tym bardziej że sam Argenta nie może się wypowiedzieć
Do samego Boga z żalem że stworzył Argentę i paru tam jeszcze łajdaków (łącznie ze mną )
Dziwi mnie fakt że postanowiłeś zostać posiadaczem V6 nie wiążąc się z trudnościami jakimi Cię mogą spotkać np:wymiana rozrządu
Nie wiem co Tobą kierowało oddając V6 mechanikowi który pracuje w "szopie"chyba trzeba być lekkomyślnym
Jak myślisz Watsonie?
Nie miałem i nie mam zamiaru Cię obrażać tylko weź sam przeczytaj swoje żale i wywnioskuj coś
Ty też zawiniłeś nie sprawdzając Argenty dokładniej,bo to Ty decydujesz gdzie twoje auto pójdzie i w czyje ręce
Ale tak to jest jak chce się prawdopodobnie zaoszczędzić,a potem się stęka na forum
I nie myl szczerości z arogancją

Co do Twojego kolegi Luki
To tyle o gościu który wsadził 80.000 w swojego Thesisa i nie zniwelował na błotnikach rdzy (jeśli sie pomyliłem z ceną to prosze o poprawkę)jak dla mnie książki dla dzieci może pisać
Nr. telef. 501259455

Awatar użytkownika
BcN
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 210
Rejestracja: 02 maja 2012, 21:40
Imię: Artur
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: BcN » 31 lip 2014, 21:43

Drogi Sherlock-u, jeśli już czytałeś te moje żale, to powinieneś je dobrze i ze zrozumieniem przeczytać.

Kolego Belial666, ja Argente sprawdziłem. Tak wielu wspaniałych go polecało... a tak wielu odradzało ASO...

Argenta nie chciał się przyznać na początku, gdzie robi samochody - powiedział, że ma warsztat. Wszyscy twierdzili, że to taki profesjonalista - lepszy niż ASO. Pomyślałem, że skoro tylu zadowolonych (a dlaczego miałbym nie ufać Forumowiczom?) to pewnie facet jest rzeczywiście dobry w tym co robi.

I nie wybrałem go dlatego, że było tanio, tylko dlatego, że miał opinię lepszego niż ASO! Tanio u niego nie było, wręcz przeciwnie. W gruncie rzeczy wymieniałem i tak później rozrząd w ASO i okazało się, że wymienili go mniej więcej za tą samą kwotę, którą ja jemu zapłaciłem (odliczając inne rzeczy, które robił). A dostałem przy tym fakturę w ASO, co prawda z delikatnym rabatem, ale fakt to fakt :lol:

Dopiero później okazało się to, co dzisiaj ja i wszyscy pozostali wiemy! Mądrzyć to się można, ale jak się samemu nie było w takiej sytuacji. Ale ja wiem, Ty wiesz lepiej... Ty jesteś najlepszy i Tobie pomyłki się nie zdarzają...

Wymiana rozrządu w V6 nie jest problemem - ASO poradziło sobie z tym bez najmniejszego problemu. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego wybrałem V6, ten kto ma V6 ten zrozumie...

Nie musisz wierzyć w to, co Luki robi ze swoim samochodem. Myślę, że Lukiemu na tym nie zależy. On doskonale wie ile Jego kosztowała pomyłka warsztatu przy Jego skrzyni biegów i ja to też wiem, bo widziałem Faktury.

Mam wrażenie kolego Belial666, że bardzo Ci nie w smak, to co piszę o Lukim. No to przykro mi, ale ja zdania co do Niego nie zmienię. Poznałem go dobrze i wiem jakim jest człowiekiem, dlatego będę się wypowiadał o Nim pozytywnie. Ten, kto miał okazję skorzystać z pomocy Lukiego to wie dlaczego.

I ja nie wałkuję tematu - powtarzam - to Ty mnie znowu przywołałeś do tego tematu. Mnie on już od dawna drażni, ale cóż zrobić, skoro chcesz dyskutować to dyskutujmy....
Lancia Thesis 3.2

Awatar użytkownika
Flyman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3456
Rejestracja: 08 lis 2005, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: WPR

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: Flyman » 31 lip 2014, 22:12

Panowie, dajcie już spokój. Przecież zupełnie niedawno poznaliśmy się osobiście, spożywaliśmy razem posiłki, jeździliśmy w jednej kolumnie, rozmawialiśmy o naszych Thesisach i nie tylko. Głaskaliśmy wzajemnie swoje auta, robiliśmy drobne naprawy i przeglądy.
Grzesiu, wiesz, że jesteś dla mnie prawie jak syn, ale dziś nie mogę się do końca z Tobą zgodzić i całkowicie zgadzam się z Arturem.
BcN opisał swoją historię, troszkę podyskutował i skończył temat. Zresztą, chyba jako jedyny, może czuć się źle po wizycie u Argenty, ale nie nam to do końca wyjaśniać. Znam stanowisko obu stron (w miarę solidnie) i nie będę wskazywał przegranego czy wygranego, bo brak mi wiedzy merytorycznej by wydać wyrok, nikomu generalnie niepotrzebny.
Zostawmy ten temat Alleyowi, niech sobie tu czasem coś napisze, skoro czuje taką potrzebę. Argenta ma sporo klientów i robi swoje.
Zapiszmy się na spotkanie 06.08 i zajmijmy się sprawami przyjemniejszymi.
Przekazuję znak pokoju i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: belial666 » 31 lip 2014, 23:00

Do następnego Zlotu
Nr. telef. 501259455

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: LUKIThesis » 31 lip 2014, 23:11

Belial chłopie ze Stargardu pomyśl ile to ja sam zrobiłem przy swojej thesis jak same części z tych 80 tys kosztowało mnie blisko ok 50 tys . 50 tys przy znizkach średnio powyżej 20% . Ty przy takich kosztach już dawno byś się ob....
Widzisz różnimy się tym, że Ty lubisz druciarstwo, a ja lubię oryginał, nowość i niezawodność . Ty się napociłeś by wyjąć mechanizm zmiany biegów , wypchałeś go taśmami i jak miałeś złom tak dalej masz .
Wiesz sporo części, które zdjąłem z mojej thesis były w takim stanie, że kilka osób się nimi cieszyło jeszcze przez kilka lat, a dotego jeszcze kilka części mi pozostało na półce :) Weź też pod uwagę to, że thesis mam od 2008 r więc pogadamy jak dotrwasz do tego okresu . Rdza jest :) przyznaję bo jest w większości miejsc, które nie były malowane od nowości, a auto stoi pod chmurką i jest użytkowane o każdej porze roku . Zbyt krótki jesteś w uszach by to zrozumieć ;)

...a miałem jeszcze tekscik z polem i cielaczkiem ale go usunąłem bo bym bana-na dostał jak Ty ;)

Do zlotu :lol:

Awatar użytkownika
belial666
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3404
Rejestracja: 11 maja 2014, 14:24
Lokalizacja: Stargard Szczeciński/Złotów

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: belial666 » 31 lip 2014, 23:24

Mówisz...?:-)
Nr. telef. 501259455

Awatar użytkownika
LUKIThesis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2123
Rejestracja: 15 lip 2013, 14:27
Lokalizacja: Stolica

Re: NIEserwis Lancii u NIEklubowicza Argenta67 (spartakus67)

Post autor: LUKIThesis » 31 lip 2014, 23:27

Nie , piszę ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”