Miejsce parkingowe,garaż

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Radson
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 204
Rejestracja: 24 cze 2011, 10:34
Lokalizacja: Warszawa

Miejsce parkingowe,garaż

Post autor: Radson » 29 wrz 2013, 19:49

Witam.Jako ze przeprowadziłem sie do Warszawy,poszukuje taniego miejsca prakingowego,garażu.Zwracam sie z zapytaniem do was klubowicze wlasnie,kto przygarnął by moja lancie na jakiś czas? Przyznam sie ze nie stać mnie na opłatę parkomatu codziennie czy parkingu strzeżonego.Moze macie jakiś pomysł jak moge sobie poradzić z tym problemem,jestem młody i dopiero zaczynam wiec trudno mi cokolwiek ogarnąć.Jesli ktoś chciałby pomoc zapraszam,bede bardzo wdzięczny.

Ps.Teraz mieszkam na ochocie,jesli ktoś jest z okolicy to byłoby jeszcze lepiej.


Pozdrawiam Radson
Lancia K. Sedan 2.0 turbo

Rafako

Re: Miejsce parkingowe,garaż

Post autor: Rafako » 29 wrz 2013, 21:40

Na nowych osiedlach w okolicy Lazurowej lub na Białołęce dasz radę wynająć miejsce garażowe za ok. 100 zł miesięcznie. Taniej będzie trudno.
Ew. mogę Ci dać kontakt do gościa w Milanówku, który wynajmuje miejsce w hali na youngtimery znajomych, bierze ok. 50 zł za miesiąc i można tam dojechać pociągiem podmiejskim...
...choć w Twojej sytuacji to chyba poroniony pomysł byłby :D
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Miejsce parkingowe,garaż

Post autor: Nat » 29 wrz 2013, 21:57

Radson pisze:Przyznam sie ze nie stać mnie na opłatę parkomatu codziennie
Jeśli wynajmujesz mieszkanie w strefie płatnego parkowania, to bez problemu możesz wyrobić sobie za niewielką opłatą abonament mieszkańca na rok na swój samochód. Trzeba pokazać umowę wynajmu w urzędzie miasta. Poszukaj szczegółów w necie.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
cysiek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1117
Rejestracja: 22 paź 2009, 14:30
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Sulejówek

Re: Miejsce parkingowe,garaż

Post autor: cysiek » 29 wrz 2013, 22:07

Na Targówku bez problemu wynajmiesz parking strzeżony (brama na pilot, teren z monitoringiem) w granicy 90PLN miesięcznie. Jeden z takich parkingów jest przy ul Remiszewskiej (jest to na pewno bliżej niż na Białołękę). Z dworca centralnego autobus 160 bezpośrednio na Targówek.
Pozdrawiam
Cysiek
Lancia Lybra 2,0 LX 20v 154KM
LPG: Stag IV, KME Silver, Reg Fast

Rafako

Re: Miejsce parkingowe,garaż

Post autor: Rafako » 29 wrz 2013, 22:22

A no właśnie, jak nie potrzebujesz garażu, tylko wystarczy miejsce postojowe i priorytetem jest cena, to mój ojciec ma do wynajęcia miejsce w Ząbkach, na strzeżonym i zamkniętym osiedlu za 50 zeta miesięcznie.
Dojeżdża tam normalny autobus miejski.
Serdecznie pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”