Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10673
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: FXX » 28 kwie 2013, 15:15

Aaaa to mea culpa :) Byłem przekonany, że to również parking dla YT.
Fiat Coupe do tej pory nie wiem skąd się tam znalazł, podobnie jak wspomniane BMW i z tyłu stało Porsche, które z YT niewiele miało wspólnego... no i jeszcze ta Vectra na "żółtych blachach".
Pana z JTD poznaliśmy i rozmawialiśmy z nim ;)
Szkoda, że nie zadzwoniłeś na numer Olka podany w tym temacie.
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

Awatar użytkownika
Michor
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2386
Rejestracja: 05 lut 2012, 10:17
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: Michor » 28 kwie 2013, 15:30

Ba- nie patrzyłem na forum.
Olka kojarzę z twarzy i się dziwię że go nie wypatrzyłem w tłumie- bo w sumie do samego końca byłem i się tam kręciłem w tę i nazad dookoła.
Zwinąłem się moment przed ruszeniem "kawalkady" bo nie chciałem utknąć w korku, a na Powiśle już nie miałem czasu.


EDIT:
Ogólnie foty z imprezy u Hipisa na twarzoksiążce:
PhotoPS.
mordokniga

No i mój sie załapał też tam przecież :P

Obrazek
Obrazek
BMW E39 Touring - 4,4 V8

Rafako

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: Rafako » 28 kwie 2013, 18:56

A widzisz Wojtek, "tera" wszystko jasne :D Nie kojarzę akurat Twojej Kappy po numerach rejestracyjnych, to i nie wiem kto zacz. Co do drugiej Kappy, to przyjechał kolega Zbyszka (przepraszam ale zawsze zapominam imienia), który myślał, że mamy tam regularnego Spota z posiadówką, jak zwykle.
Jeśli chodzi o Hipisowe R19, też nie wiedziałem czyje to ale tak nawet mówiłem Kamilowi, że w tym YT Warsaw to zawsze sobie jakieś kpiny robią, bo nawet jak tej Baccary zrobiliby 1000 egzemplarzy ,to nadal z niej taki "jaktajmer", jak z koziej ... wór na mąkę :roll: ;)
"Czymajmy się choć minimalnych standadtóf, bo zaraz się okaże, że Lybra w egzekutiviw to też jaktajmer jak się Paczy" ;)
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Michor
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2386
Rejestracja: 05 lut 2012, 10:17
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: Michor » 28 kwie 2013, 19:08

to już ją można kojarzyć po żółtych halogenach :P

janktajmer to pojęcie płynne. Zależy co kolega ma i czy się go lubi w towarzystwie to wtedy jest albo nie jest :P
BMW E39 Touring - 4,4 V8

Rafako

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: Rafako » 28 kwie 2013, 19:28

Michor pisze:to już ją można kojarzyć po żółtych halogenach :P

janktajmer to pojęcie płynne. Zależy co kolega ma i czy się go lubi w towarzystwie to wtedy jest albo nie jest :P
Dlatego właśnie mam tzw. "towarzystwo" tam gdzie...
..hmmm, kompletu panewek bym nie schował :D i trzymam się z daleka od wszelkich "jaktajmerskich" grup wzajemnej adoracji ;) na spotach występując nieczęsto i raczej w roli Mżawki ;)
Kolejnym plusem tej sytuacji jest to, że nie muszę sam siebie oszukiwać, że 18-to letnie autko to "jaktajmer" i nie kupiłem ostatnio dzięki temu FL-a za 300 złotych ;)
Serdecznie pozdrawiam.

hipis
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2010, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: hipis » 29 kwie 2013, 15:30

Wszystko, zależy jak kto traktuje to cale zamieszane zwane youngtimer. Ja mam do tego duzy dystans i patrze z przymrużeniem oka. Wiem z R19 nie jest uznawane i wielbione. Mam to gdzieś,przynajmniej sie wyróżniam przy tych prl i heblach. Jest czy nie jest nie ma znaczenia. Każdy chwali swoja piaskownice,obce grabie i kubelki nie sa mile widziane

Awatar użytkownika
Milczar
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 203
Rejestracja: 14 paź 2009, 17:36
Lokalizacja: Milanówek

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: Milczar » 05 maja 2013, 21:32

Muszę kiedyś wpaść pooglądać sobie fajne auta, sam choruje na kanta pickupa ale co raz trudniej znaleźć coś godnego uwagi poza tym na 3 auto już nie zarobię ;) Ostatnio szukając definicji czym tak naprawdę jest "youngtimer" dokopałem się do info na niemieckiej wikipedii mówiące o tym, że np. kappa coupe może zostać uznana za jaktajmera ze względu na ograniczoną ilość i ręczne wykonanie 8-O

o tutaj http://de.wikipedia.org/wiki/Youngtimer

Rafako

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: Rafako » 05 maja 2013, 22:07

No ale może wreszcie sprzedasz swoją K Coupe, cały czas wystawioną po cichu na jednym z mniej popularnych portali ogłoszeniowych ;) i wówczas za te 9-10 tyś to powinieneś dać radę kanta pickupa kupić w stanie jezdnym...
...chociaż jak sobie myślę o zamianie komfortu Kappy na ten archaiczny przewóz ziemniaków, to aż mi ciarki po plecach chodzą :D
Co innego kupić jaktajmera za grosze, to i przyjemność jest i poczucie dobrze ulokowanej kasy :D ale przy obecnej koniunkturze o pickupach za grosze, należy już raczej zapomnieć :(
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Milczar
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 203
Rejestracja: 14 paź 2009, 17:36
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Milczar » 05 maja 2013, 23:17

Rafako pisze:No ale może wreszcie sprzedasz swoją K Coupe, cały czas wystawioną po cichu na jednym z mniej popularnych portali ogłoszeniowych ;)
Jesteś kolejną osobą, która się mnie pyta czemu sprzedaję coupe a ja nie bardzo wiedziałem o co chodzi i dopiero przed chwilą znalazłem na gratka.pl ogłoszenie i faktycznie identyczna jak moja tylko w lepszym stanie blacharskim :-) SWOJEJ COUPE NIE SPRZEDAJĘ :-)
Rafako pisze: i wówczas za te 9-10 tyś to powinieneś dać radę kanta pickupa kupić w stanie jezdnym...
...chociaż jak sobie myślę o zamianie komfortu Kappy na ten archaiczny przewóz ziemniaków, to aż mi ciarki po plecach chodzą :D
Co innego kupić jaktajmera za grosze, to i przyjemność jest i poczucie dobrze ulokowanej kasy :D ale przy obecnej koniunkturze o pickupach za grosze, należy już raczej zapomnieć :(
Niestety prawdopodobnie plan o takim ładnym kancie umrze śmiercią naturalną, jest ich co raz mniej są co raz droższe a ja mam inne plany na życie i wydanie kasy :-( kappe trzeba doprowadzić do odpowiedniego stanu i cieszyć się nią :-)
Rafako pisze: Serdecznie pozdrawiam.
Również pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

PS. Ta coupe na sprzedaż naprawdę nie jest moja :-)


Zesłane z Galaktyki T.A.B. 2

Michalwlo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 65
Rejestracja: 03 paź 2012, 20:47
Imię: Michał
Lokalizacja: Pruszków

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: Michalwlo » 30 cze 2013, 19:46

Witam ! Jest Pytanie do Was , czy planujecie jakiś spocik w okolicach Warszawy ? :)

Rafako

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: Rafako » 30 cze 2013, 20:44

Michalwlo pisze:Witam ! Jest Pytanie do Was , czy planujecie jakiś spocik w okolicach Warszawy ? :)
Planujemy, choć ostatnimi czasy frekwencja umiarkowanie dopisuje :(
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Michor
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2386
Rejestracja: 05 lut 2012, 10:17
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: Michor » 01 lip 2013, 0:15

gdzie?
kiedy?
:)
BMW E39 Touring - 4,4 V8

Rafako

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: Rafako » 02 lip 2013, 22:02

Michor pisze:gdzie?
kiedy?
:)
"Włala" : yesyes : :link:
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Alfa_Lucas
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 7
Rejestracja: 04 wrz 2010, 9:15

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: Alfa_Lucas » 03 lip 2013, 11:54

Jak ktoś ma ochotę to niech zawita w czwartek pod Stadion, jak narazie panuję tam fajna motoryzacyjna atmosfera :) My (AR :) ) stoimy na prostej przy PKP Stadion. Może jak zbierzemy do kupy włoszczyznę to dorównaymy liczbowo innym klubom, które w tym czasie się tam spotykają :).
-= Alfa Romeo 145 JTD `00 Nero =-

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Może mały SPOT 14.04.2013 przy PKP Stadion?

Post autor: Nat » 03 lip 2013, 12:10

Lucas: Raczej nikt nie zawita pod Stadion, skoro nawet nie wiadomo, o której godzinie. ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”