Gdzie sprawdzić Lybrę przed zakupem?

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

shap

Gdzie sprawdzić Lybrę przed zakupem?

Post autor: shap » 28 paź 2010, 23:38

Witam, witam!

Prawdopodobnie będę oglądał w tę sobotę (30-go X) Lyberkę, celem ewentualnego zakupu. Oględziny mają nastąpić na Ursynowie. Gdzie w pobliżu godny polecenia warsztat, co by obejrzeli samochód przed kupnem? A może ktoś z forum pooglądałby i doradził? ;-)

s.

Awatar użytkownika
Coupe
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 868
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: gdzie sprawdzić lybrę przed zakupem?

Post autor: Coupe » 29 paź 2010, 0:07

U Bołtowicza lub Carservisie.
"Zaprzyjaźniony" mechanik Ci "doradzi" albo sobie....

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Gdzie sprawdzić Lybrę przed zakupem?

Post autor: Nat » 09 lis 2010, 12:10

Ja robiłem to na Arkuszowej2a. Byłem bardzo zadowolony z usługi. Koszt w 2005 roku 100 zł.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1657
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:07
Imię: Robert
Lokalizacja: Łódź

Re: Gdzie sprawdzić Lybrę przed zakupem?

Post autor: ktoś ŁDZ » 21 maja 2013, 22:06

Witam,
odnowię temat.
Od dawna szukam Lybry, mam prośbę do Lanciomaniaków z okolic Płocka, podjechałby ktoś do Płocka obejrzeć Lybrę? Czy wszystko się zgadza jak w opisie, czy nie ma śladów wypadku, korozji, czy są jakieś otarcia, jak pracuje silnik, skrzynia czy wszystko działa, ukradkiem spisać nr VIN i ogólnie czy jest warta wzięcia? Będę ogromnie wdzięczny. (VIN jest wytłoczony obok górnego mocowania amortyzatora prawego. Widoczne jest po podniesieniu pokrywy komory silnika - znalezione na forum).
Chodzi o nią:
Lybra
P.S. Jest w Płocku zaprzyjaźniony lub godny polecenia warsztat do sprawdzenia Lybry (pytam gdybym ewentualnie ją kupował, aby nie zaśmiecać więcej forum)?
Pozdrawiam,
Robert.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2013, 10:50 przez ktoś ŁDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdro - Robert
Jest:
Lancia Phedra 2.2 JTD 170KM - TyAaaaa_TO_wóz_zzz
+ Lybra Intensa 2.4 JTD SW - Papamobile :)
Było:
AR 156 SW 2.4 JTD 10V + wirus Ramzesa - Czarnulka
Delta II 1.9td
Nr. tel. 607645504

Rafako

Re: Gdzie sprawdzić Lybrę przed zakupem?

Post autor: Rafako » 21 maja 2013, 22:45

shap pisze:Witam, witam!

Prawdopodobnie będę oglądał w tę sobotę (30-go X) Lyberkę, celem ewentualnego zakupu. Oględziny mają nastąpić na Ursynowie. Gdzie w pobliżu godny polecenia warsztat, co by obejrzeli samochód przed kupnem? A może ktoś z forum pooglądałby i doradził? ;-)

s.
Rzuć na PW jakiś namiar na tą Lybrę, to może dam radę wstępnie obejrzeć i podpytam w Okrzeszynie czy to jakiś znany egzemplarz.
Serdecznie pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”