Uwaga na warsztat Bendiks Legionowo

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
korser
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 174
Rejestracja: 27 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Uwaga na warsztat Bendiks Legionowo

Post autor: korser » 06 sie 2010, 9:39

Kierowany pozytywnymi opiniami o warsztacie Jacka Lebiody w Legionowie, pokusiłem się o regeneracje alternatora, w którym szumiały łożyska. Sprawa niby prosta dla kogoś kto zajmuje się elektromechaniką od nastu lat (zakład istnieje ponoć od 1957 roku). Umówiłem się w poniedziałek, że przyjadę w środę. Auto miałem odebrać tego samego dnia. Nie odebrałem bo do auta nikt przez cały dzień nie zajrzał. OK, rozumiem może mieli dużo pracy. W czwartek jednak też Kappy nie odebrałem, bo podobno okazało się że padło koło pasowe, które jest praktycznie niedostępne :?: ale można jeszcze pojeździć na starym. Zgodziłem sie na to, bo w sobotę jechałem autem do ślubu :D Wymieniono jedynie łożyska alternatora- koszt 300 zł i pasek-150 zł. Do ślubu dojechałem- około 10 km, ale już następnego dnia pod maską miałem orkiestrę symfoniczną: piski, stuki i szarpanie. Jadę do Lebiody na wymianę koła pasowego. Czekam 4 dni na auto, płacę 250 zł i dowiaduję sie że padł napinacz paska wielorowkowego i nie można paska naciagnąć. Kupuje w LT napinacz-koszt 390 zł. Jadę do mechanika-znajomego mojego teścia, bo boję sie już tych partaczy od Lebiody. Mechanik zdejmuje co trzeba i co się okazuje? Sajgon i fuszerka. Pasek wycięty, wszystko poskaładane na siłę, odwrotnie, powycierane tuleje, rolki trą o siebie nawzajem. Istna masakra. Wygląda to tak jakby poskładało to dziecko- co mam pod ręką, to na siłę zamontuje. Mechanik naprawiał tą fuszerkę przez 7 godzin- przetaczał tuleje, kombinował jakieś podkładki, nowy pasek itd. Napinacz oczywiście był sprawny,ale wymieniłem go dla świetego spokoju. Cała operacja kosztowała mnie 300 zł- 100 zł pasek i 200 zł robocizna. U faceta co się na tym zna zostawiłem 300 zł i zrobiłem wszystko w 1 dzień. Auto chodzi jak nigdy. Cicho, nic nie szura, sama przyjemność. U Lebiody straciłem miesiąc : cenzura : bo tyle czasu auto było niesprawne i ponad 1000 zł. Lebioda zatrudnia ludzi, którzy nie mają pojęcia jak naprawić rower,o samochodzie nie wspominając. Czeka mnie z nimi nieciekwa rozmowa, bo na to, że odzyskam pieniadzę za robotę której nie wykonali nie liczę. Stanowczo odradzam ten warsztat. To partacze, a w dodatku są niesłowni i nieterminowi. Jak dla mnie zwykli naciągacze.

Kiełson
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 232
Rejestracja: 20 paź 2009, 22:31
Imię: Michał
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uwaga na warsztat Bendiks Legionowo

Post autor: Kiełson » 06 sie 2010, 10:34

Jeżeli chodzi o takie sprawy to polecam w 100% zakład teścia mojego znajomego :link:
Była japońska gejsza(CIVIC 98r 1.4), jest włoska bella(KAPPA 2.4 JTD 2000r)
Kontakt.509163704;E-mail: mkielkowski07@wp.pl; GG: 3779570; skype: mkielkowski07
Pozdrawiam, Michał
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”