Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Rafako

Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: Rafako » 04 mar 2010, 8:45

Wczoraj odegrałem Kappę od gazowników i uważam, że przeprowadzone przez nich działania mające na celu usprawnienie posiadanej instalacji były szybkie i co ważne, skuteczne. Toteż zdecydowałem się na zamieszczenie danych kontaktowych w stosownym dziale:
AUTO DINO
ul. Modlińska 60
03-192 Warszawa
Telefony:
0 22 814 12 13
0 22 425 62 52

Zakres usług:
- montaż i serwis instalacji LPG
- alarmy, blokady, parktroniki, szyberdachy, naprawy układu elektrycznego, sprzedaż podłokietników uniwersalnych i dedykowanych
Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską.

Na hasło Lancia Klub Polska 5% rabatu. Przy montażu instalacji LPG rabat myślę, że może być negocjowalny.
Myślę, że są konkurencyjni cenowo. Reasumując: polecam!
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Odp: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: paśny » 04 mar 2010, 9:31

Ale to chyba już Jabłonna?
Viva la macchina

Rafako

Odp: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: Rafako » 04 mar 2010, 9:53

psadow2 pisze:Ale to chyba już Jabłonna?
Nie. Jadąc od strony FSO, to jest za Konwaliową a przed Płochocińską, obok salonu KIA. Należy wjechać na BP (to po prawej, na którym nie ma McDonalda) i pojechać dalej prosto ok. 150 m tą małą uliczką z kostki równoległą do Modlińskiej.
Serdecznie pozdrawiam.

matevrs
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 124
Rejestracja: 31 lip 2009, 10:24
Lokalizacja: Sulejówek/Warszawa

Re: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: matevrs » 06 lip 2010, 12:45

heh w tym warsztacie mam praktyki :) Andrzej, który zakłada gaz bardzo się stara żeby wszystko było jak należy. Mogę polecić, niczego nie robią na od**erdol.
Lancia Delta 2.0 16V 1994r

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Re: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: paśny » 24 sty 2011, 12:05

No więc byłem i ja na założeniu sekwencji.
Minusy: nastąpiła jednodniowa obsuwa.
Plusy: po paru dniach mogę powiedzieć, że nie mam zastrzeżeń do instalacji - na mój gust brak różnicy pomiędzy gazem a benzyną, przejście pomiędzy paliwami niewyczuwalne (słychać tylko takie pik). Co do fachowości montażu nie chcę się wypowiadać, bo się nie znam, ale sądząc po efektach, to nie można mieć zastrzeżeń. Jak dopadnę cyfrówki, to wrzucę zdjęcia do opisu samochodu.
Na hasło LKP drugi przegląd instalacji gratis (normalnie kosztuje 70 PLN).
Odezwę się jeszcze po jakimś czasie jak się sprawuje.
Viva la macchina

Awatar użytkownika
Coupe
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 868
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: Coupe » 25 sty 2011, 0:42

też słyszałem o nich sporo dobrego, ja na razie 3x zakładałem w GASPOL w Jabłonnie - bez zastrzeżeń.

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Re: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: paśny » 03 lis 2011, 13:29

To dopisuję się po 11 tys. jazdy na gazie. Jedyny problem to wyskakujące CHECK-i, które oprócz tego, że świecą, to nic szkodliwego nie wnoszą. Mają też tendencje do znikania i potem pojawiania się kiedy im się zachcę. Będę niebawem na przeglądzie, to może usuną (chociaż jak mi każą jechać 20km na zgrywanie map, to podziękuję).

Podsumowując: polecam.
Viva la macchina

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: Nat » 03 lis 2011, 14:27

Zadzwoniłem do warsztatu celem regulacji instalacji, umówiłem się na konkretną godzinę konkretnego dnia- Ameryka.
Kiedy dojechałem okazało się, że "mamy obsuwę" i trzeba poczekać 40 minut. Zdarza się. W tzw. międzyczasie sprawdzono moją instalację i okazało się, że nie mają oprogramowania do niej. Myślę, że warto było to omówić telefonicznie - pan jakoś na to nie wpadł. Pozostało: "nie mamy oprogramowania, więc możemy tylko filterek wymienić". No dobra, jechałem przez całą zakorkowaną Warszawę, niech już będzie choć ten filterek. Równo po 40 minutach (bylem pod wrażeniem punktualności ich spóźnienia ;) ) filterek został wymieniony, a ja bez wyregulowanej instalacji wróciłem do domu.
Obsługa kulturalna i sympatyczna.
Warto zanim się pojedzie - telefonicznie zapytać, czy akurat do posiadanej instalacji mają oprogramowanie - w sumie takie pytanie powinno paść od specjalisty - a nie od profana-kierowcy.
Podsumowując - wiele nie załatwiłem, ale mimo to wrażenie pozostawili dobre.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Re: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: paśny » 28 gru 2011, 10:57

Jako że niebawem się trochę przeciągnęło, to wylądowałem dziś na przeglądzie. CHECK-i zostały usunięte. Czyli nadal polecam.
Viva la macchina

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Re: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: paśny » 22 mar 2012, 12:11

Przy 18.000 jazdy na gazie umarł reduktor - wymieniony na gwarancji. Lybra jeżeli będzie gazowana to też u nich.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2012, 11:30 przez paśny, łącznie zmieniany 1 raz.
Viva la macchina

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Re: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: paśny » 21 lis 2012, 11:42

Ja mogę się wpisać po raz kolejny.
W Kappie po 30 kilku tysiącach wszystko bardzo ładnie chodzi - czasami jakieś CHECK-i wyskakują na chwilę (teraz jak się zimno zrobiło) - to zazwyczaj ustępuje po przeglądzie "okresowym".
W Lybrze założyli lepszą instalację (LOVATO) i tutaj po 4 tys. żadnych problemów.
Viva la macchina

Awatar użytkownika
cysiek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1117
Rejestracja: 22 paź 2009, 14:30
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Sulejówek

Re: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: cysiek » 15 kwie 2013, 15:49

paśny pisze:Ja mogę się wpisać po raz kolejny.
W Kappie po 30 kilku tysiącach wszystko bardzo ładnie chodzi - czasami jakieś CHECK-i wyskakują na chwilę (teraz jak się zimno zrobiło) - to zazwyczaj ustępuje po przeglądzie "okresowym".
W Lybrze założyli lepszą instalację (LOVATO) i tutaj po 4 tys. żadnych problemów.
Witaj
Interesuję się założeniem instalacji gazowej do mojej Lybry. Przeczytałem Twojego posta i zadzwoniłem do firmy Auto Dino. Powiem szczerze goście mają gadane. Reklamować potrafią. Polecają LOVATO. I się właśnie zastanawiam bo cena 3650pln to trochę jest. Jak Ci się sprawuje Twoja instalacja i ile więcej pije gazu ?
Z góry dzięki za odp. A i jeszcze ile można u nich urwać tzn wytargować?

Pozdrawiam
Krzysiek
Pozdrawiam
Cysiek
Lancia Lybra 2,0 LX 20v 154KM
LPG: Stag IV, KME Silver, Reg Fast

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Re: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: paśny » 15 kwie 2013, 16:01

W Kappie za LECHO (5 cylindrów) płaciłem 3.200 czy jakoś tak. Jak chodzi - bez problemu nie licząc CHECK-ów (które wyskakują). Po wizycie regulacyjnej CHECK-i znikają. Na gwarancji wymieniony parownik.

W Lybrze LOVATO - różnica z LECHO na 4 cylindry była 200 PLN. Jak chodzi - bez checków, ale później załącza gaz (w sensie, że więcej benzyny zużywa) - tylko nie wiem czy to wynika z zalecanych ustawień fabrycznych czy też z ustawień dokonanych przez nich?

Spalanie - K 2,0 - w W-wie od 13 do 16 -tu. Lybra 1,6 w W-wie 12-13. Trasa K 11- 12, Lybra 10 - 12.

Jak coś więcej potrzebujesz wiedzieć, to pisz. Utargować możesz bezpłatny przegląd po 10 / 15 tysiącach (cena regularna to 100PLN).
Viva la macchina

Awatar użytkownika
_Rafako_
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1488
Rejestracja: 21 sty 2015, 12:04
Imię: Olek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: _Rafako_ » 07 lip 2015, 23:39

Zakładałem w zeszłym miesiącu sekwencję do Delty. Lovato na 4 cylindry, praca silnika na gazie bez zastrzeżeń, montaż super dokładnie wykonany, na pierwszy rzut oka ciężko zauważyć w komorze silnika, że auto ma LPG.
Cena była bardzo konkurencyjna. Ponownie z czystym sumieniem ich polecam.
Serdecznie pozdrawiam.
MaXserwis - najlepszy wśród warsztatów
Jest: plastik Mondeo MKV 2.0 D '20 + Megane IFL cabrio '99 + Mercedes W123 200D '83 + Mercedes 124 CE '90 + Fiat 126p FL '90 + BMW 540i Touring...
Były: K SW 2.4 20V, Lybra SW 2.0 20V, K 2.0 20V x 2, Y10 bicolore, K 2.0 20VT, Thema 2.0 16V x 2, Delta II 1.6 8V, Y 1.2 8V, Y 1.2 16V, Y10 Selectronic, Delta HPE 2.0 16V bicolore, K 2,4 20V...

Awatar użytkownika
mikee
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 226
Rejestracja: 28 kwie 2008, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Auto Dino czyli dobry warsztat od LPG w W-wie

Post autor: mikee » 12 paź 2015, 13:24

Rzeczywiście w marketingu są mocni. Zaproponowali ciekawą opcję za 3300 zł. Poinformowałem ich, że mam budżet 3000 zł i mają się odezwać, czy dadzą radę zejść 300 zł z ceny, ale sądzę, że się dogadamy. Zaproponowali też auto zastępcze za darmo na 2 dni, a nie wszędzie jest to normą. Teorie zaliczam więc na plus. Zobaczymy co wyjdzie w praktyce, auto oddam do nich w przeciągu dwóch tygodni i chętnie podzielę się opinią.
Biała Jaga - Delta 1.9 TD HPE 96'
Żabka - Kappa 2.0 20V 97'

Szyldy, reklamy - www.fajneszyldy.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”