Spot mazowiecki 09.01.2010 godzina 18:00 - Zapraszamy!!!

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Kondziu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 894
Rejestracja: 16 kwie 2007, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Warszawa

Spot mazowiecki 09.01.2010 godzina 18:00 - Zapraszamy!!!

Post autor: Kondziu » 07 sty 2010, 23:26

Zapraszam Wszystkich chętnych do pojeżdżenia na sankach/desce/nartach na górkę w parku Moczydło przy ul.Czorsztyńskiej.



Krzyś jak masz ochotę na zimową zabawę to zapraszam na moczydło, mamy za...istą oświetloną górkę, w sobotę idziemy pojeździć na sankach : yesyes : jest też lokal, blisko lodowisko. Jednym słowem jest gdzie się bawić :D
Fiat Linea 1.4 + Niewiadów N126E

Rafako

Odp: Spot mazowiecki 24.01.2010 godzina 15:00 - Zapraszamy!!

Post autor: Rafako » 08 sty 2010, 10:07

skyblu pisze:Nie chcę mieszać w gaciach, ale jest zima jest śnieg-jeszcze, może jakiś kulig i ognisko, byliśmy juz w takim miejscu ;) lecz aura się spsóła :-?
pa-ta-taj :D
Krzyśku, tematem tego wątku jest mazowiecki spot cykliczny ,który trzeba zorganizować w miejscu i formie niezależnych od pogody.
Ty zaś proponujesz spot fakultatywny, który może odbyć się tylko w "śnieżnej" aurze (czyli np. w najbliższy weekend) i ciężko go zaplanować zawczasu.
Poniższa wypowiedź dowodzi jednak, że już masz jednego chętnego na spot fakultatywny:
Kondziu pisze: Krzyś jak masz ochotę na zimową zabawę to zapraszam na moczydło, mamy za...istą oświetloną górkę, w sobotę idziemy pojeździć na sankach : yesyes : jest też lokal, blisko lodowisko. Jednym słowem jest gdzie się bawić :D
więc nie ma przeciwwskazań dla utworzenia w mazowieckim oddzielnego wątku, w którym chętni na zimowe szaleństwa dogadają czas i miejsce.
Serdecznie pozdrawiam.

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Odp: Spot mazowiecki 24.01.2010 godzina 15:00 - Zapraszamy!!

Post autor: skyblu » 09 sty 2010, 11:35

Skurczybyki :-P mieszczuchy,
dobra będę na TYM spocie :-P :-P :-P ,
Kondziu jest tam wyciąg czy tylko górka, nigdy tam nie byłem, aaaaa może na górkę Szczęśliwicką? jest śnieg noooooo?
pozrawiuuum :-P :-P :-P
LANCIA KAPPA JTD sedan-była
Alfa Romeo 166 JTD jest
Krzysiek
Projekty Wnętrz

Kondziu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 894
Rejestracja: 16 kwie 2007, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Spot mazowiecki 24.01.2010 godzina 15:00 - Zapraszamy!!

Post autor: Kondziu » 09 sty 2010, 13:29

skyblu pisze:Kondziu jest tam wyciąg czy tylko górka, nigdy tam nie byłem.
Kiedyś był wyciąg, teraz jest tylko oświetlona górka. Marta jest chora więc przejdę się sam, mój tel jest w podpisie jak będziesz chciał to daj znać i się spotkamy.
ul.Czorsztyńska (z powodu remontu wjazd od ul.Prymasa Tysiąclecia) przy lokalu dziki młyn.
Chyba najlepiej wieczorem bo nie będzie już dzieci. Proponuję godz.18:00.
Fiat Linea 1.4 + Niewiadów N126E

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”