Prośba - lybra części zawieszenia

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Jarek T
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 177
Rejestracja: 19 mar 2009, 16:56
Lokalizacja: Warszawa

Prośba - lybra części zawieszenia

Post autor: Jarek T » 22 lis 2009, 8:53

Jak w tytule mam prośbę - napewno jest wśród nas Osoba/ Osoby, które posiadają zniżki w hurtowniach motoryzayjnych. Czy istnieje możliwość aby skorzystać z tych zniżek na zasadach ustalonych indywidualnie?
Potrzebne mi są końcówki drążków kierowniczych oraz wahacze na przód do lybry 1,9 jtd.
Ewentualnie proszę o informację prywatną.

argenta67

Odp: Prośba - lybra części zawieszenia

Post autor: argenta67 » 22 lis 2009, 9:33

Jarek T pisze:Jak w tytule mam prośbę - napewno jest wśród nas Osoba/ Osoby, które posiadają zniżki w hurtowniach motoryzayjnych. Czy istnieje możliwość aby skorzystać z tych zniżek na zasadach ustalonych indywidualnie?
Potrzebne mi są końcówki drążków kierowniczych oraz wahacze na przód do lybry 1,9 jtd.
Ewentualnie proszę o informację prywatną.
Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli wymieniasz końcówki to i drążki kierownicze są już słabiutkie a zbieżność trzeba robić przy wymianie jednego i drugiego.

orik
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 192
Rejestracja: 31 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Prośba - lybra części zawieszenia

Post autor: orik » 22 lis 2009, 16:39

Jarek T pisze:Jak w tytule mam prośbę - napewno jest wśród nas Osoba/ Osoby, które posiadają zniżki w hurtowniach motoryzayjnych. Czy istnieje możliwość aby skorzystać z tych zniżek na zasadach ustalonych indywidualnie?
Potrzebne mi są końcówki drążków kierowniczych oraz wahacze na przód do lybry 1,9 jtd.
Ewentualnie proszę o informację prywatną.
Zapewne też gumy bedziesz musial wymienic przy drazkach.
To nie jest jakis wielki koszt - kup na Allegro - kupujac wszystko u jednego przesylke moze da ci gratis i moze cos tez spusci z ceny
2 szt wahacz - ok 300 zl
kocowki drazkow - 100 zl
Zbieznosc - 50 - 100 zł
Lybra SW 1.9 JTD

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Prośba - lybra części zawieszenia

Post autor: Nat » 22 lis 2009, 18:39

Jarek T pisze:Jak w tytule mam prośbę - napewno jest wśród nas Osoba/ Osoby, które posiadają zniżki w hurtowniach motoryzayjnych. Czy istnieje możliwość aby skorzystać z tych zniżek na zasadach ustalonych indywidualnie?
Potrzebne mi są końcówki drążków kierowniczych oraz wahacze na przód do lybry 1,9 jtd.
Ewentualnie proszę o informację prywatną.
Mamy zniżki dla wszystkich forumowiczów.

Szczegóły opisane są tutaj.

Bardzo proszę o stosowanie się do reguł (telefoniczne podawanie numeru klienta, odbieranie bez niepotrzebnych awantur i epatowania skąd się jest).

Ze zniżek korzystamy już od dawna i póki co nie ma żadnych problemów.

Powodzenia.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”