Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapraszamy!

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: skyblu » 30 lis 2009, 18:57

Dziękuję było : ok2 : , tak miejsce przyjemne, godne spotkań w takim gronie, gdzie nastepne? :-P w grudniu zdążymy?
pozdrawiam :-P
LANCIA KAPPA JTD sedan-była
Alfa Romeo 166 JTD jest
Krzysiek
Projekty Wnętrz

Awatar użytkownika
Ara
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 351
Rejestracja: 14 sty 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15.

Post autor: Ara » 30 lis 2009, 19:04

Nat pisze:Dziękuję wszystkim którzy przybyli w swoich wspaniałych maszynach :D (16 Lancii plus 3 nielancie) : ok2 :, były trzy debiuty - szara Lybra Rafaków, automatyczna Lybra Jakuba, Magdy i Zosi z Brodnicy oraz 2,4 intensa Grzegorza z Płocka (witamy debiutanta ;) )

Naliczyłem aż dziesięć kobiet na spocie :!: co niechybnym znakiem jest, że łagodnieją nam obyczaje i statystyczny Lancisti jest coraz piękniejszy ;)

Prócz obecności stałych bywalców bardzo cieszy, że kolejny raz było kilku debiutantów na naszym spociku, oraz że za każdym razem odnajdujemy starych dobrych a dawno nei widzianych znajomych, którzy odnajdują się (czasami liczniejsi, niż onegdaj ;) )

I tu prośba - jakoś nie udało mi się zapytać - co sądzicie o "Róży wiatrów"?
Podobało się, czy na nastwpny spot szukac czegoś innego?
Prosze o Wasze opinie!
Ogólnie moja, zdecydowanie za krótka obecność, nie pozwoliła mi zwiedzić niczego poza parkingiem (który jest odpowiedni na tego typu spoty).
Następnym razem postaram się być zdecydowanie wcześniej, a i moja delta (obecnie w kolorze maskującym rajdowym błotnym), będzie bardziej ogarnięta ;)

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15.

Post autor: Nat » 01 gru 2009, 11:11

Ara pisze:Ogólnie moja, zdecydowanie za krótka obecność, nie pozwoliła mi zwiedzić niczego poza parkingiem (który jest odpowiedni na tego typu spoty).
Dodatkowo, na górze robią nowy, więc kwestie parkingowe będą się jeszcze poprawiać.

skyblu pisze:tak miejsce przyjemne, godne spotkań w takim gronie, gdzie nastepne? :-P w grudniu zdążymy?
Grudzień miesiąc specyficzny, druga połowa zwykle u wielu albo zajęta albo wogóle są na wyjeździe.

Jeśli będzie taka wola - to czemu nie, ale podejrzewam że raczej początek stycznia, jak Wisłę lód skuje! :)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
ania
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 160
Rejestracja: 09 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: ania » 01 gru 2009, 14:05

Pomysł by spotkać się w Róży Wiatrów doskonały !!! Dawno nie byłam w tak miłej restauracji (będę tam chodziła prywatnie) tylko czekam na większy parking. Mimo iż byłam trochę niekontaktująca bo bolała mnie głowa to było super. Uwielbiam wasze zloty bo po pierwsze mimo posiadania Lancii tylko w swerze marzeń nigdy mnie nie przeganiacie, po drugie wasze rozmowy o motoryzacji są na wysokim poziomie, który sprawia ,że czuje się super w Waszym gronie.
P.S. : zolta : <- dla Dudiego nie ładnie tak :lol: . Jakbyś się przejechał moim złomkiem to byś napewno błyskawicznie wytrzeźwiał :-P

Awatar użytkownika
Dudi
Członek Zarządu LKP
Członek Zarządu LKP
Posty: 12270
Rejestracja: 30 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: Dudi » 01 gru 2009, 14:37

ania pisze: P.S. : zolta : <- dla Dudiego nie ładnie tak :lol: . Jakbyś się przejechał moim złomkiem to byś napewno błyskawicznie wytrzeźwiał :-P
: zawstydzony : : zawstydzony : : zawstydzony :

Obiecuje, że jak zorganizujesz następnym razem coś w Muzeum, lub koledzy coś zmotają w stolicy to przyjadę nawet na rowerze ;) :D
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX / Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed / Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX Verde Olimpia
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek) / YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)
Obrazek
Obrazek

Rafako

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: Rafako » 01 gru 2009, 20:03

skyblu pisze: w grudniu zdążymy?
pozdrawiam :-P
No co TY, Krzyśku :?: :!: :?: :roll: ...

...My nie zdążymy :?: :!: :?:

:nono:
Oczywiście, że zdążymy :!: :!: :!: ;) Na małego spocika, zawsze się chwila znajdzie a i zapewne będą jacyś chętni :D Co prawda, jak napisał Nat, grudzień jest specyficzny, więc nie nastawiałbym się na frekwencję porównywalną z minioną niedzielą ale...

...tak czy owak, parafrazując pewną reklamę radiową, od socjalizmu i Mazowieckiego Spota LKP - ucieczki nie ma :!: ;)
Konkrety w najbliższych dniach i oddzielnym poście.
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ania
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 160
Rejestracja: 09 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: ania » 02 gru 2009, 8:50

Wciąż ponawiam zaproszenie do Muzeum. Jest gdzie wypić kawę (każdy musi tylko ze swoim kubkiem przyjść), jest gdzie zjeść (prowiant) ale jestem napewno gdzie usiąść i pogadać. Zapraszam w soboty od 10 do 17.30 będzie można oglądać z bardzo bliska samochody a jak ktoś osobiście zadzwoni do Piotrka to może jeszcze na coś da się go namówić. Jak na spot Gwiazdkowy chyba nie źle :lol:

ser52
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 53
Rejestracja: 11 kwie 2009, 19:26
Lokalizacja: warszawa

Odp: Spot Mazowiecki 29 listopada godz. 15. Wpadnij - Zapras

Post autor: ser52 » 08 gru 2009, 0:24

swinx__wawa pisze:Ja z Malwinką również bardzo dziękujemy za super spotkanie.
Miło było was poznać :)

Bardzo dziękuje koledze ( nicka niestety nie pamiętam) za klocuszki do Kappy :pifko: : jump2 : dość szybka transakcja była :D

Pozdrawiam i do zobaczenia na następnym :lol:
te klocuszki to od ser52 (dedra 2.0 lx 16v)nie ma za co dziekowac przynajmniej sie nie zmarnuja w piwnicy .szkoda tylko ze tak pozno przyjechalem bo mialem nadzieje poznac wiecej klubowiczow no coz nastepnym razem bede wczesniej(pierwszy raz na zlocie)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”