Jandar, czyli Rafał z Okrzeszyna

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
Cccasiusss
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2012, 10:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jandar, czyli Rafał z Okrzeszyna

Post autor: Cccasiusss » 04 paź 2013, 16:11

W ramach wstępu muszę zaznaczyć że u Rafała serwisuję kappę od momentu jej kupna.
U Rafała robiłem kilka rzeczy m.in. hamulce tył, sprzęgło, "dwumasę" i klika innych napraw.
W większości diagnoza była słuszna jednak sposób wykonania i niezliczone poprawki (za które Rafał chętnie weźmie pieniądze) są irytujące. Dodatkowo z trudem przychodzi mu przyznanie się że nie dołożyli staranności w wykonaną pracę (tu nie dokręcone, tam usterka znowu powraca itd).

Podsumowując Rafał posiada dużą wiedzę odnośnie aut włoskich ale z wielkim trudem przychodzi mu ją wykorzystać wykonując prace od A do Z. Poza tym jest człowiekiem który nie potrafi przyznać się że czegoś nie dopilnował, zapomniał (ludzka rzecz) tylko wymyśla historyjki i dodatkowo nierzadko każe płacić sobie za słabo uargumentowane dodatkowe prace.

Rafako

Re: Jandar, czyli Rafał z Okrzeszyna

Post autor: Rafako » 03 sty 2014, 21:06

Pierwszy raz od baaaaardzo dawna oddałem Lancię do Rafała i wbrew moim wcześniejszym doświadczeniom, kiedy pozostawały wątpliwości po wykonaniu usługi, tym razem jestem naprawdę zadowolony : ok2 :
- Wykonał zleconą pracę od A do Z i zgodnie z oczekiwaniami,
- Obejrzałem dokładnie samochód przy odbiorze i wszystkie deklarowane prace faktycznie zostały wykonane,
- Nie pytany wychwycił (i naprawił) drobne usterki, o których zapomniałem powiedzieć, a które były irytujące.

Jedyną wadą jest cena usługi, rynkowa (nie to co kiedyś ;) ) ale efekt był dla mnie wart wyższej ceny : ok2 : oraz jak zwykle, wydłużony czas oczekiwania na zrobienie auta, bo inne mają wyższy priorytet czy coś :D
Reasumując: polecam, w moim odczuciu jakość usługi się w sposób widoczny poprawiła.
Serdecznie pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”