Nieautoryzowane warsztaty blacharsko-lakiernicze na Mazowszu

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
delta81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1307
Rejestracja: 30 mar 2006, 0:00
Imię: Łukasz
Lokalizacja: mazowieckie

Nieautoryzowane warsztaty blacharsko-lakiernicze na Mazowszu

Post autor: delta81 » 26 wrz 2007, 21:35

Także poszukuje jakiegoś naprawde dobrego speca od blachy i lakieru, nie chce na tym oszczedzac, tylko chciałbym żeby to było naprawde konkretnie zrobione, bo moja delcina prosi się juz o pomoc :wink:

Podpowiedzcie, najlepiej WWA i okolice. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
delta81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1307
Rejestracja: 30 mar 2006, 0:00
Imię: Łukasz
Lokalizacja: mazowieckie

Nieautoryzowane warsztaty blacharsko-lakiernicze na Mazowszu

Post autor: delta81 » 09 paź 2007, 23:07

I co nikt nie odpowie? :roll:

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Nieautoryzowane warsztaty blacharsko-lakiernicze na Mazowszu

Post autor: Radicz » 10 paź 2007, 0:07

Bandit pisze:I co nikt nie odpowie? :roll:
Mińsk Mazowiecki, Roman Szostak, tel:
603-124-520
604-176-824
0-25 758-63-57

Powołaj się na gościa od szafranowej Coupety :wink:

Pozdrawiam, Radicz.

Awatar użytkownika
delta81
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1307
Rejestracja: 30 mar 2006, 0:00
Imię: Łukasz
Lokalizacja: mazowieckie

Nieautoryzowane warsztaty blacharsko-lakiernicze na Mazowszu

Post autor: delta81 » 11 paź 2007, 22:53

Thx Radicz :P

Awatar użytkownika
markul
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Marki

Nieautoryzowane warsztaty blacharsko-lakiernicze na Mazowszu

Post autor: markul » 02 lis 2007, 0:32

Jeżeli chodzi o serwis blacharsko-lakierniczy to z dużą odpowiedzialnością polecam ASO CHWALIBÓG w Markach. Potężny warsztat z dwoma kabinami lakierniczymi, ramą blacharską, laserowym przyżądem do geometrii i innym profesjonalnym sprzętem w tym zakresie. Moje spotkanie z tym serwisem rozpoczeło się od kolizji, kiedy to wjechano w moją zaparkowaną Kappę. Pewna Pani cofając u mnie na osiedlu, poprostu "wyrysowała" mi cały lewy bok. Oświadczenie, zgłoszenie szkody itp., a wkońcu moja Kappa trafiła do ASO CHWALIBÓG w Markach (został mi ten warsztat polecony). Oczywiście samochód zastępczy (no nie była to Kappa, tylko Nissan Micra, ale zawsze coś). Wszystkie formalności załatwił za mnie warsztat, naprawa Lancii trwała dosłownie 5 dni (łącznie z oględzinami przez rzecoznawcę ubezpieczyciela). Odbierając ją z serwisu byłem miło zaskoczony, nie tylko ze względu na efekt końcowy naprawy (super, pomimo naprawy lewego boku ku mojemu zdziweniu zobaczyłem, że wykoano tzw. cieniowanie innych elementów, co dało naprawdę niesamowity efekt). W trakcie naprawy zleciłem pomalowanie przedniej maski, z uwagi na "zchodzący" fragmentami lakier bezbarwny, gdzie usługę tą wykonano za 250 zł.,(chyba za lakierowanie tego elemntu to nie jest dużo). Miłym zaskoczeniem było wyczyszczenie pojazdu, łącznie z wnętrzem i komorą silnika. Odebrałem naprwdę inny samochód, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Podaję adres: 05-270 Marki, ul. Fabryczna 97, tel. 0-22 498-56-05, kom. 0-606 91-00-64, e-mail: asochwalibog@op.pl. Dodam jescze, że dysponują pomocą drogową 24h (gdzie w przypadku naprawy w warsztacie jest prawdopodobnie bezpłatna) 0-505-014-607.

Awatar użytkownika
luki
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 27
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nieautoryzowane warsztaty blacharsko-lakiernicze na Mazo

Post autor: luki » 17 wrz 2010, 11:17

Odświeżam temat.

Czy macie jakieś sprawdzone warsztaty w Warszawie i okolicach? Muszę polakierować w mojej Lucynie błotnik oraz wspawać kawałek blachy do nadkola, bo ruda sie go przyczepiła. Szukam kogoś kto by to zrobił naprawdę solidnie i uczciwie. Niestety, jak przeglądam różne fora na temat warsztatów blacharsko-lakierniczych to przeważnie są to negatywne opinie. A pozytywne są pisane przeważnie przez właścicieli warsztatów (na taki też mi wygląda post polecający ASO CHWALIBÓG - sprawdzcie na innych forach co ludzie o nich piszą).

Będe wdzięczny za informacje o jakims solidnym i sprawdzonym warsztacie.
Kappa 2.4 B LX
Punto 1.2
Seicento 1.1
126p 0.65

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nieautoryzowane warsztaty blacharsko-lakiernicze na Mazo

Post autor: grzole » 17 wrz 2010, 12:46

luki pisze:Odświeżam temat.

Czy macie jakieś sprawdzone warsztaty w Warszawie i okolicach? (...) A pozytywne są pisane przeważnie przez właścicieli warsztatów (na taki też mi wygląda post polecający ASO CHWALIBÓG - sprawdzcie na innych forach co ludzie o nich piszą).

Będe wdzięczny za informacje o jakims solidnym i sprawdzonym warsztacie.
Solidny ale nie najtańszy wskazałem kiedyś a polecenie potwierdził
skyblu pisze:polecam Sulejówek p. Kowalczyk Sławek, jest założony temat "Lakiernik z Sulejówka" :D
P.S.

Auta po naprawie u Chwaliboga są łatwe do rozpoznania (tzn. które elementy podlegały naprawie). To mówi samo za siebie.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”