LPG - dobre zakłady i partacze

Problemy, porady i opinie dotyczące LPG w Naszych Lanciach
Awatar użytkownika
kill649
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 81
Rejestracja: 13 maja 2010, 0:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: kill649 » 16 wrz 2010, 22:19

CZAKRAM Jacek Okoński Sp. J.
Warszawa ul. Maciejki 12,
tel. (0-22) 868-48-99
warszawa.czakram.pl

Jeżeli chodzi o instalacje BRC mistrzostwo. Polecam poczytać i zasięgnąć opinie czemu własnie BRC :-)

Pytałem się ile robią instalacji dziennie. I co usłyszałem? Sztuk jeden.
Bo można zrobić instalacje albo ja włożyć. Podoba mi się takie podejście.

Cala instalacja pięknie założona, nie było do czego się przyczepić. Pierwszy przegląd po 15 tyś.

SYSTEMY SEQUENT Light (wtryski zavolli)
Cena 2400 zł


Ps. Też chciałem chwalić EGP ale ceny mają ostro z kosmosu. Instalacja na Stagu to koszt 2600 zł na czerwonych Valtekach i na najtańszym reduktorze tomasetto. Do tego fuszerę w elektronice robią, że aż się załamałem jak mi niby naprawili w mondeo instalację. Dopiero jak głoś mi się uniósł to dało się to zrobić jak należy. Do tego sekretarka...lubię taki typ ale ten egzemplarz lotny zbyt nie jest.
Lancia Lybra 1.6 16V
Eksplozja mocy 103 koni :-)

kowal
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 17
Rejestracja: 24 sty 2011, 18:56
Lokalizacja: Wejherowo

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: kowal » 24 lut 2011, 18:46

Witam

Przymierzam się do zamontowania gazu w mojej Lucynce.... Lybra 2.0 154 KM. Polecają mi 2 instalacje, mianowicie STAG 300 plus (koszt 3000 zł) oraz BRC (3600-3800). Na różnych forach wyczytałem wiele dobrego zarówno na temat jednej jak i drugiej. Wg. mnie wynika z nich, że BRC jest lepsza od STAGA. Ale pytanie brzmi: czy różnica między tymi instalacjami jest warta wydania 700 stówek więcej....?
Drugie pytanie:
Czy zna ktoś dobry warsztat na pomorzu? Najlepiej oczywiście w okolicach Wejherowa.....?

KGB
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1456
Rejestracja: 17 sty 2009, 0:00
Lokalizacja: Ełk/wawa

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: KGB » 12 mar 2011, 0:05

slabe fora czytales ,jezeli wywnioskowales ,ze BRC lepsza od Staga :P ,
pytanie zasadnicze brzmi na jakich podzespolach stag ?
Stag300+ ,zavoli zeta S lub KME silver i wtryskiwacze Hana200 to lepszy wybor niz BRC,
dowiedz sie jakie wtryski i reduktor w tym zestawie staga za 3kpln daja i napisz

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: paśny » 12 mar 2011, 0:14

kill649 pisze:CZAKRAM Jacek Okoński Sp. J.
Warszawa ul. Maciejki 12,
tel. (0-22) 868-48-99
warszawa.czakram.pl
Byłem tam kiedyś na regulacji takiego cuda jak BRC Just Heavy - wrażenia bardzo pozytywne.
Viva la macchina

Awatar użytkownika
strzygonn
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 131
Rejestracja: 19 lis 2011, 12:09

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: strzygonn » 21 lis 2012, 8:07

Może ktoś z kolegów polecić dobry serwis LPG w Zamościu lub okolicach? Będę wdzięczny za wskazanie solidnych ludzi na serio znających się na rzeczy :D

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: Nat » 21 lis 2012, 10:31

paśny pisze:
kill649 pisze:CZAKRAM Jacek Okoński Sp. J.
Jeżeli chodzi o instalacje BRC mistrzostwo.
Byłem tam kiedyś na regulacji takiego cuda jak BRC Just Heavy - wrażenia bardzo pozytywne.
Jak kiedyś miałem hondę, to pomimo wielu wizyt nie potrafili instalacji BRC (założonej nota bene przez... Czakram) poprawnie wyregulować. Natraciłem tam sporo paliwa, czasu i nerwów.Choć ogólnie, to niby już wtedy mieli dobrą opinię.
No ale to było w 2004-2005 roku, jeśli od tego czasu podciągnęli się i osiągnęli "mistrzostwo" - to fajnie. Ja w każdym razie się zraziłem.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
marceli
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2091
Rejestracja: 14 cze 2010, 22:12
Skype: marcin.kasinski82
Imię: Marcin
Lokalizacja: Opatów/świętokrzyskie
Kontakt:

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: marceli » 21 lis 2012, 18:17

strzygonn pisze:Może ktoś z kolegów polecić dobry serwis LPG w Zamościu lub okolicach? Będę wdzięczny za wskazanie solidnych ludzi na serio znających się na rzeczy
A bliżej Lublina ? np http://lpg-forum.pl/lubelskie-t17782.html
dwa cztery benzyna..ale zjadająca LPG :)
Obrazek
Moja Kappa
Obrazek

Awatar użytkownika
strzygonn
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 131
Rejestracja: 19 lis 2011, 12:09

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: strzygonn » 23 lis 2012, 7:50

Ze swojej strony polecam firmę "GAZ-MAR" ul. Starowiejska 11, Zamość. Pobuszowałem w google i wielu ludzi ich poleca więc stwierdziłem że dam im szanse. Wczoraj byłem i bardzo miło zostałem potraktowany i fachowo obsłużony na pewno będę w przyszłości korzystał z ich usług :)

Awatar użytkownika
strzygonn
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 131
Rejestracja: 19 lis 2011, 12:09

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: strzygonn » 01 gru 2012, 21:20

Jednak zbyt pośpieszyłem się z pochwałą.... Gość faktycznie coś poregulował i płynniej chodziła mi na gazie ale zaczęła palić 20L na 100km ja pier.....le... z lekka rozgoryczony wpadłem na następną regulację po czym wyregulował że zalewa ją na wolnych obrotach i gaśnie...... :x Czyli gówno a nie wiedza tylko śmieszna opłata za pseudo regulację.... :x Nadal szukam kogoś kto ma faktycznie pojęcie o LPG a nie podłączaniu kuchenki do butli pseudo znawcy LPG.... jednak odradzam starowiejską 11 bo więcej "co?", "no" a fachowej wiedzy mało.... żal porażka.....

Awatar użytkownika
lancialot
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2013, 18:48
Imię: Bartek
Lokalizacja: KRK

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: lancialot » 09 sie 2013, 14:35

LPG House
ul. Klimeckiego 14 Kraków
(12) 383 40 09
www.lpghouse.pl

Bardzo pozytywne wrażenia po wizycie, choć trochę się musieli nagimnastykować z moim lancialotem, bo poprzedni gazownik zrobił sobie z niego poletko doświadczalne... po założeniu gazu z auta zrobiła się taka padaka, że rozważałem sprzedaż za psi grosz, ale okazało się (na szczęście), że to tylko wina źle założonej i dostrojonej instalacji. Polecam wszystkim z "trudnymi przypadkami".

przedszkolak
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 346
Rejestracja: 02 maja 2011, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: przedszkolak » 19 sie 2013, 22:56

Szukam kogoś dobrego do Vialle. Łódź lub Warszawa.

Awatar użytkownika
yoshimo
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 3
Rejestracja: 22 paź 2013, 14:20
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: yoshimo » 22 paź 2013, 14:27

Witam wszystkich to mój pierwszy post :)

Mam Lancia 2.4 1997 i będę zakładał gaz czy możecie cos polecić w świętokrzyskim, ewentualnie jaki gaz najlepiej będzie pasować do tego typu silnika.

Z gory dzięki za odp

Awatar użytkownika
pajdek4
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 107
Rejestracja: 12 sie 2013, 17:11
Imię: Adam
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: pajdek4 » 24 lis 2013, 11:07

Polecam z całego serca LPG HOUSE z Krakowa, ale do mojej Lucynki 2.0 zacnie gazik założyli, kompletnie bez różnicy, żadnych problemów z temperaturą pracy silnika, wprawdzie dość drogo 3650zł, mnie to kosztowało, ale jak na 5 cylindrów to i tak bez tragedii, naprawdę na regulację nie miałem po co jechać, ale przejechałem się po 3 tysiącach teraz, jeszcze raz wyregulował na poczekaniu, włączył podgrzewanie wtryskiwaczy od gazu, jak jeszcze się jedzie na benzynie, żeby na ciepłe gaz od razu szedł, bo jak na światłach mi się przełączył to czasem na zimnym czułem szarpnięcie przy pierwszym ruszeniu na gazie i już tego nie ma. Ustawione 35stopni, przełącza się szybko. Spalanie trasa 11l, miasto 14l.
http://www.lpghouse.pl/
LYBRA 2.0 + ELPIDŻI.

raputek
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 9
Rejestracja: 24 lis 2013, 11:44
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: raputek » 24 lis 2013, 15:58

Ja ze swojej strony lovato kity mogę polecić. Latwe w montażu gwarancja tez okej a nie jak w skladanych zestawach i nie ma problemu z ustawieniem. Auta nie wracaja z problemami wiec sie to zaklada :) a warsztatu w którym robie nie będę reklamowal bo tak nie ladnie :p

przedszkolak
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 346
Rejestracja: 02 maja 2011, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: LPG - dobre zakłady i partacze

Post autor: przedszkolak » 24 lis 2013, 16:35

Witam wszystkich to mój pierwszy post :)

Mam Lancia 2.4 1997 i będę zakładał gaz czy możecie cos polecić w świętokrzyskim, ewentualnie jaki gaz najlepiej będzie pasować do tego typu silnika.

Z gory dzięki za odp
Masz w Kielcach http://autonagaz.com.pl/ - tam najtaniej w kraju założysz, Vialle, wyjdzie tyle ile dobra sekwencja.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: LPG :::”