Sklepy z częściami....

Grupa Wielkopolska

Moderator: boruch

Black_Abarth

Sklepy z częściami....

Post autor: Black_Abarth » 16 gru 2005, 20:29

Zamiesczam tytaj moje pytanie...

Czy znacie jakieś godne polecenia sklepy w Poznaniu i okolicach mające części do samochodów włoskich? Oczywiście interesuje mnie Lancia, ale niektóre części pasują również od innych marek, np. Alfy czy Fiata. Może słyszeliście coś, albo macie znajomego, który może wiedzieć? Wszelkie informacje mile widziane. Jestem w tej swerze nowy, mimo, że mechaniką bawię się sam w moim autku.... Dotychczas udawało się mi wszystko naprawić samemu :D Ale, niestety :(, nie zawsze tak będzie, szczególnie, że czasami niektóre części należy wymieniać po przejechaniu iluś kilomertów lub po prostu po pewnym czasie.

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

Sklepy z częściami....

Post autor: Makgajwer » 21 gru 2005, 20:49

jeśli chodzi o "normalne" części eksploatacyjne (np. paski, oleje, filtry, klocki itp.) to kożystam z Inter-Carsu lub z Inter-Teamu obie hurtownie na Obornickiej, Jedna zaraz za rondem w strone Piły, po lewej za salonem KIA, a druga kawałek dalej na tyłach "Madbexu"

natomiast oryginalne części (...niestety czasami trzeba, np. korba 5-go gara do Kappy :( ), to pozostaje albo ASO (są chyba ze 3 duże: PolCar, ACM i AutoCentrum), ale te są dość drogie :evil:

W oryginały zaopatruje się w takiej hurtowni włośzczyzny: Vema Pol na ul. Sytkowskiej 13 (tel.8434085), przy okazji mają też wartsztat na miejscu, całkiem przyzwoity i są tańsi od ASO.
Jest jeszcze na Smochowicach tuż przy ul.Pniewskiej (po tej stronie co lotnisko), hurtownia części do włochów, ale nie pamietam jak sie nazywa. Kiedyś u nich byłem, w zasadzie też jak czegos nie maja to 1-2 dni i ściagna z innych pkt-ów.
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

Black_Abarth

Sklepy z częściami....

Post autor: Black_Abarth » 21 gru 2005, 22:54

Wielkie dzięki :)
Jak będę miał czas przed świętami, to zajrzę i porozglądam się, aby nieco się zorientować pod kątem mojego :)

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

Sklepy z częściami....

Post autor: Makgajwer » 21 gru 2005, 23:09

nie ma sprawy Abarth :)
wiadomo że Twoje autko dość rzadkie więc czasami pewnie bedzie trzeba poczekać za zamówieniem, ale spróbuj porównać zamienniki z programu "compact lancia" może po nr serwisowym da sie cos dobrać...?
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

Black_Abarth

Sklepy z częściami....

Post autor: Black_Abarth » 22 gru 2005, 14:28

A ten program to gdzie mogę znaleźć? On-line? Coś kiedyś mi się obiło o oczy, ale nie pamiętam gdzie i kiedy....

Awatar użytkownika
Makgajwer
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań - tak mniej wiecej

Sklepy z częściami....

Post autor: Makgajwer » 24 gru 2005, 0:37

moge zrobić Ci kopie....:)
Oddam w dobre ręce Jaguara XJ8 V8 3,2 Executive z 1999r. mały przebieg, kolor szaro-srebrny, wnętrze kremowa skóra,
Stan: bardzo śliczny :))

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Wielkopolska :::”