Odradzam zakupy w DEXX-Auto z Allegro

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Adrian.

Odradzam zakupy w DEXX-Auto z Allegro

Post autor: Adrian. » 22 lut 2016, 17:50

Witam

Tak co by ostrzec innych kupujących - radzę dobrze się zastanowić nad zakupem u tego sprzedawcy.
Piękne opisy - części renomowanych marek - ale nazw brak, zamawiasz, a przychodzi hart & maxgear.
Wszystko byłoby ok gdyby te ceny też były adekwatne do w/w firm. Ale nie dość że płacisz więcej to "niespodzianka".
Także wyciągając wnioski - zanim coś zamówisz to zadzwoń niech Ci podają firmy części ( poległem na filtrach i świecach żarowych ). Dałem jeden komentarz neutralny, drugi pozytywny z uwagą - w zamian dostałem dwa negatywy - ot taka uczciwość kupiecka, dlatego też PRZESTRZEGAM i NIE POLECAM

pozdrawiam

bronx
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1842
Rejestracja: 04 lip 2012, 13:09
Lokalizacja: Gliwice

Re: Odradzam zakupy w DEXX-Auto z Allegro

Post autor: bronx » 22 lut 2016, 18:30

Zawsze pytaj sie mailowo o producenta.

Adrian.

Re: Odradzam zakupy w DEXX-Auto z Allegro

Post autor: Adrian. » 22 lut 2016, 18:35

wiesz jak to jest? jakbyś wiedział to........

patrzyłem bo negatywach od innych dla nich i ludzie często im wyrzucają że opisy, zdjęcia, informacje są mylące.

Postanowiłem napisać żeby obudzić czujność innych, tym bardziej że mają do naszych aut części.

Awatar użytkownika
meqqex
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2393
Rejestracja: 05 wrz 2012, 18:15
Skype: pr2em0
Imię: Przemek
Lokalizacja: Chojna - ZGR
Kontakt:

Re: Odradzam zakupy w DEXX-Auto z Allegro

Post autor: meqqex » 22 lut 2016, 19:07

Ok, ale jak bronx słusznie zauważył mimo wszystko, że ważne jest wykonanie telefonu w końcu teraz to nie majątek albo opcja dłuższej odpowiedzi jakim jest email i szybko się wyjaśni co i jak. Co do samych komentarzy to druga kwestia skoro dajesz neutral lub pozytyw a w zamian 2x negatywy.
[Lancia_Lybra_SW_LX_1.9_JTD_85kW_2004R]
6cio biegowy manual
BREMBO Brakes System
Novitec 18 inch wheels
ECU soft update STAGE 1 150 KM / 340 Nm by Ramzes_II

Awatar użytkownika
volf
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3996
Rejestracja: 07 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: powiat Bełchatów

Re: Odradzam zakupy w DEXX-Auto z Allegro

Post autor: volf » 22 lut 2016, 19:20

Nie chce bronić sprzedającego ale chyba nie myślałeś, że za 19 złotych to będą świece Boscha albo Beru :)
KAPPA TDS & JTD

Awatar użytkownika
Ventura
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 274
Rejestracja: 04 lis 2009, 11:01
Imię: Marcel
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Odradzam zakupy w DEXX-Auto z Allegro

Post autor: Ventura » 22 lut 2016, 19:38

Przede wszystkim skoro jest szrot - oddaj to, masz na to 10-14 dni. Po drugie, jesli coś jest gówniane to negatyw a nie sranie się z pozytyw bo właśnie przez takie głaskanie na allegro jest syf i multum manipulatorów i oszustów.

Adrian.

Re: Odradzam zakupy w DEXX-Auto z Allegro

Post autor: Adrian. » 22 lut 2016, 19:57

volf pisze:Nie chce bronić sprzedającego ale chyba nie myślałeś, że za 19 złotych to będą świece Boscha albo Beru :)
wystarczyły by mi nasze polskie ISKRY jeśli już o to chodzi : yesyes :
meqqex pisze: Co do samych komentarzy to druga kwestia skoro dajesz neutral lub pozytyw a w zamian 2x negatywy.
nie pamiętam żebym komuś przywalił negatywa bo to już wymagałoby moim zdaniem zgłoszenia na Policję.

Awatar użytkownika
wladek-15
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 718
Rejestracja: 27 cze 2014, 23:00
Imię: Radek
Lokalizacja: Siemiatycze

Re: Odradzam zakupy w DEXX-Auto z Allegro

Post autor: wladek-15 » 22 lut 2016, 20:28

to standard jeśli komuś wstawisz neutrala, to cham ci wystawi negatywa. I tak taki koment jest nic nie warty, ponieważ to ty jesteś kupującym i oceniasz sprzedającego ...;) nie przejmuj się też tak ostatni zarobiłem negatywa ;)
Były Dedra Turbo DS 1.9 67kw, Peugeot 405 1.9D 55kw, 2xBMW E46 2.0D 100kw ŚMIERDZIELE
Tempra SW 4x4 2.0b 83kw, Rover 416 1.6b 84kw,Golf 4 Do zadań specjalnych LPG
Jest Audi A3 1.6 8v następca Golfa 4 1.6 b 105KM BĘZIN + LPG (Pojazd użytkowy)
Jest następna zabawka BMW Z4 E86 Coupe ;)
Jest Yamaha - YZF R1, Suzuki - DR 650 RS, Honda - CR 500 AF
Dedra Integrale ;) 2.0TB 124kw JEST JAZDA

Adrian.

Re: Odradzam zakupy w DEXX-Auto z Allegro

Post autor: Adrian. » 22 lut 2016, 20:46

wladek-15 pisze:to standard jeśli komuś wstawisz neutrala, to cham ci wystawi negatywa. I tak taki koment jest nic nie warty, ponieważ to ty jesteś kupującym i oceniasz sprzedającego ...;) nie przejmuj się też tak ostatni zarobiłem negatywa ;)
nie chodzi o przejmowanie, ale o jakieś standardy, w każdym bądź razie trzeba uważać na cwaniactwo, bo każdym sposobem kombinuje żeby tylko naciągnąć na zakup u siebie! nigdy nie miałem takich sytuacji i zawsze trafiałem na uczciwych ludzi interesu. Tym razem dostałem nauczkę i w nagrodę moja Lybra pojeździ na maxgear i hart co kolejnym zakupem sobie odbijemy.
Dobrze że olej Valvoline kupiłem u normalnego człowieka w stacjonarnej hurtowni :lol:

Awatar użytkownika
Michal1906
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 323
Rejestracja: 09 lip 2008, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Odradzam zakupy w DEXX-Auto z Allegro

Post autor: Michal1906 » 22 lut 2016, 21:41

Może trochę odbiegnę od tematu; ale to wredne allegro (jak i użytkownicy niektórzy) powinno coś z tym zrobić; jeśli kupujący płaci (poprzez payU na przykład) z automatu powinien być wystawiany pozytywny komentarz (lub blokowane pozostałe-neutralny i negatyw)-przecież ja jako kupujący się wywiązałem z mojego zadania! Zapłaciłem za towar! I teraz tylko od sprzedawcy zależy jak się to dalej potoczy-czytaj czy zasłuży na pozytywną ocenę czy też odwrotnie. Dużo kupuję, dużo też ostatnio sprzedawałem i od razu po wpłacie pieniędzy po sprzedaży mojego przedmiotu kupujący dostawał ocenę pozytywną. W USA, na ebayu po wpłacie przez paypal otrzymywałem pozytywną ocenę a czasem wysyłka następowała kilka dni później-można? Dużo nas w tej materii dzieli niestety a komentarze służą tylko do mszczenia się za wytknięcie "jaśnie" panującym sprzedawcom ich błędu. No ale alledrogo dba głównie o zmianę stron i walenie reklamami gdzie popadnie...(i podnoszeniem opłat...)

Awatar użytkownika
Bartek-Lodz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 20 cze 2010, 9:08
Imię: Bartek
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Odradzam zakupy w DEXX-Auto z Allegro

Post autor: Bartek-Lodz » 22 lut 2016, 22:06

Ja w DEXX Auto kupowałem trzy raz - firma jest z Łodzi a od siebie do domu gdzie gościu to prowadzi mam 3 kilometry.
Pierwszy raz kupiłem rozrząd do Omegi B - napinacz paska rozsypał się po 12 tysiącach mimo, że wszystko było niby firmowe. Drugi raz kupiłem przepływomierz do Omegi B i miał być oryginalny a okazał się jakimś zamiennikiem, który powodował tylko tyle, że się kontrola silnika nie zapalała a auto jak było mułowate tak do wymiany na oryginał dalej muliło.
Trzeci zakup to rozrząd do Kappy 3.0 - Pasek Dayco zamiast Gates, pompa nie ta, napinacz nie ten, rolki nie te!!!! - Rozrząd oddałem - więcej zakupów nie robiłem od 2010 roku.
Wynajem aut, auta do ślubu - imprezy okolicznościowe - pojazdy zastępcze z OC sprawcy - pomoc w dochodzeniu roszczeń od ubezpieczycieli
Kappa 3.0 V6 1999 [204KM] AUTOMATIC ZF PB+LPG, Thesis 3.0 V6 2002 [215] PB+LPG, Thesis 3.2 V6 2003 [230KM] PB+LPG, Thesis Sportiva 2006 [200KM], Thesis Sportiva 2008 [185KM], Thesis 2.4 JTDm 2007 [185KM], Thesis 2.4 JTDm 2008 [185KM], Phedra 2.0 JTD 2005 [110KM], Citroen C8 2.0 JTD 2005 [109KM], Audi A6 C7 2.0 Ultra 2014 [190KM], Audi A8 D3 3.0 2008 [300 KM], Audi S8 D3 5.2 2007 [520 KM],Porsche Cayenne Turbo S 2003 [550 KM]

Awatar użytkownika
Rutuś
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2497
Rejestracja: 17 mar 2011, 22:44
Imię: Leszek
Lokalizacja: Warszawa-WJ

Re: Odradzam zakupy w DEXX-Auto z Allegro

Post autor: Rutuś » 22 lut 2016, 22:27

Bartek-Lodz pisze:Ja w DEXX Auto kupowałem trzy raz - firma jest z Łodzi a od siebie do domu gdzie gościu to prowadzi mam 3 kilometry.
Pierwszy raz kupiłem rozrząd do Omegi B - napinacz paska rozsypał się po 12 tysiącach mimo, że wszystko było niby firmowe. Drugi raz kupiłem przepływomierz do Omegi B i miał być oryginalny a okazał się jakimś zamiennikiem, który powodował tylko tyle, że się kontrola silnika nie zapalała a auto jak było mułowate tak do wymiany na oryginał dalej muliło.
Trzeci zakup to rozrząd do Kappy 3.0 - Pasek Dayco zamiast Gates, pompa nie ta, napinacz nie ten, rolki nie te!!!! - Rozrząd oddałem - więcej zakupów nie robiłem od 2010 roku.
To jest konkretny komentarz
jest Lancia Delta 1.6 2010 Alfa Romeo Mito 1.4 16V 2010 Alfa Romeo Giulietta 1.4 2011

była Lancia Lybra SW 1.9JTD 2003 Fiat Grande Punto 1.4 2005

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”