Zakład regenerujący maglownice

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
bronx
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1842
Rejestracja: 04 lip 2012, 13:09
Lokalizacja: Gliwice

Zakład regenerujący maglownice

Post autor: bronx » 16 lip 2012, 19:46

Witam, zna ktoś ten zakład regenerujący maglownice?
http://sosnowiec.maglownica.eu/

Może zna ktoś jakiś serwis zajmujący się tym problemem kompleksowo tzn. podstawiam auto wymontuja zamontuja a na dodatek naprawią i zamontują moją maglownice ??

bronx
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1842
Rejestracja: 04 lip 2012, 13:09
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zakład regenerujacy maglownice

Post autor: bronx » 07 paź 2012, 18:45

Halo, żadnej odpowiedzi?
Cieknie mi maglownica i jedyny polecanu serwis to w Łodzi jest do którego mam 200km. A chcę jechać autem na kompleksową robotę. Czy może z okolic Gliwic, Śląska jest coś godnego polecenia, z renomą?
Średni mi się uśmiecha o 4 rano dymać do Łodzi, tam kiblowac cały dzień i wieczorem znów (lub nastepnego dnia) do gliwic....

Awatar użytkownika
marceli
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2091
Rejestracja: 14 cze 2010, 22:12
Skype: marcin.kasinski82
Imię: Marcin
Lokalizacja: Opatów/świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Zakład regenerujący maglownice

Post autor: marceli » 11 paź 2012, 23:00

Hmm,dziwnie piszesz, ciężko Ci "dymać" do Łodzi ale tam robią...Skoro nikt się nie odezwał to widać nikogo nie ma w okolicy.A jak jest to widocznie nie polecany lub go po prostu niema.
W zasadzie na upartego mógłbyś napisać dokładnie skąd Ci cieknie, bo jak nie z samej przekładni a np z wałka co do krzyżaka wychodzi to da się to zrobić samemu mając co nieco pojęcie i garaż,kanal bądź podnośnik.
Opis w dziale zrób to sam.
dwa cztery benzyna..ale zjadająca LPG :)
Obrazek
Moja Kappa
Obrazek

bronx
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1842
Rejestracja: 04 lip 2012, 13:09
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zakład regenerujący maglownice

Post autor: bronx » 15 paź 2012, 15:00

marceli pisze:Hmm,dziwnie piszesz, ciężko Ci "dymać" do Łodzi ale tam robią...Skoro nikt się nie odezwał to widać nikogo nie ma w okolicy..
Problem rozchodzi się o gwarancję, 200km w jedną stronę na reklamacje to jednak cholerne utrudnienie ...
Dodatkowo, czas, człowiek nie ma czasu skoczyć na pocztę paczkę wysłać a co dopiero brać urlop i na 2 dni się zmyć ...
Niemniej problem już z tym zakładem nie istnieje, z tego co się dowiedziałem do 2010r robili robotę porządnie.
Od 2011r polecieli z jakością łeb na szyję.
Wyszukałem warsztat w okolicy : http://autofest.com.pl/strona_glowna
Jak tylko znajdę chwile czasu to tam oddam auto, dają gwarancje na 2 lata.
A teraz szybko lecę do działu zrób to sam odszukać co tam jest opisane.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”