Rzeszów - poszukiwany mechanik znający włoszczyzne

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Marioggi
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 8
Rejestracja: 18 lut 2011, 19:49
Lokalizacja: Rzeszów

Rzeszów - poszukiwany mechanik znający włoszczyzne

Post autor: Marioggi » 15 sie 2011, 18:14

Mam Kappe 2.0 z 95 i mam aktualnie problem z odpaleniem samochodu, wszystko wskazuje na problem z pompką paliwową jednak nie jestem w 100% pewny (nie znam się zbytnio na samochodach i nie chcę nic namieszać). Do tego mam LPG i bardzo ciężko jest mi się połapać w tym co jest przy silniku.

Poszukuję jakiegoś mechanika znającego samochód w Rzeszowie.
Przyznam że zależy mi najbardziej na tym żeby naprawa była wykonana jak należy gdyż nie znoszę wracać po kilka razy w to samo miejsce w celu korekty, korekty, korekty z naprawy.

Czy jest ktoś kogo możecie polecić?

Awatar użytkownika
ESSOX
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 489
Rejestracja: 08 lip 2009, 21:59
Imię: Robert
Lokalizacja: Rzeszów

Re: RZESZÓW - poszukiwany mechanik znający włoszczyzne

Post autor: ESSOX » 21 sie 2011, 20:27

U mnie w aucie grzebał TEN

tel. 17 863-47-98
Lybra SW 2,4JTD

Marioggi
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 8
Rejestracja: 18 lut 2011, 19:49
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Rzeszów - poszukiwany mechanik znający włoszczyzne

Post autor: Marioggi » 31 sie 2011, 20:01

Jakby ktoś szukał to:
* Odradzam Moto Car na Matuszczaka (zrobili co mieli zrobić ale słono sobie liczą, nie dają rachunków, faktur [spotkałem się z dziwnym wyrazem twarzy jak o to zapytałem, tak jakbym był np z urzędu skarbowego i szukał dziury w całym], a do tego dziwnym zbiegiem okoliczności pojawiły się inne problemy z samochodem)
* Do podwozia to oczywiście HPA na podkarpackiej (jak ktoś jest z Rzeszowa to nie muszę chyba polecać)
* Do tłumików Pan z Euro Serwis LINK zachwala swój profesjonalizm, niestety nie widziałem jak był spawany tłumik aczkolwiek efekt końcowy jak najbardziej dobry i całkiem przystępna cena.

Aktualnie szukam jakiegoś sprawdzonego elektryka lub specjalistę od włoskich samochodów [nadal]

Jak ktoś ma jakiś namiar to proszę o info.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”