LT - LanciaTeam - temat ogólny

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Anonymous

LanciaTeam

Post autor: Anonymous » 14 maja 2007, 22:56

Witam
Jako nowa osoba która chce rozpoczac przygode z Lancia mam pytanie czy macie jakies doswiadczenia z tzw LanciaTeam z Łodzi ???..W rozmowach telefonicznych wydaja sie rzeczowi i pomocni lecz gdy chodzi o konkrety juz gorzej : cenzura : ..Czy to moja subiektywna ocena czy naprawde cos jest nie tak ??
Pozdrawiam włascicieli pieknej makaronii :D

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

LanciaTeam

Post autor: Luckyy » 15 maja 2007, 7:14

mamy.

Twoja subiektywna.
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

dellti
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 318
Rejestracja: 26 sty 2006, 0:00
Lokalizacja: w-wa

LanciaTeam

Post autor: dellti » 15 maja 2007, 15:04

"Luckyy" pisze:mamy. Twoja subiektywna.
Chyba nie tylko jego :?

Ozzi, opinie o LT na tym forum są chyba w większości pozytywne, ale nie brakuje też uwag krytycznych. Skorzystaj z opcji "szukaj", a LT traktuj jak każdego innego dealera - zero emocji, tylko chłodna kalkulacja.
Krzysiek
V6

Awatar użytkownika
_bubson_
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 08 kwie 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

LanciaTeam

Post autor: _bubson_ » 26 maja 2007, 15:29

Wszyscy doradzaja, zeby sobie poszukac w opcji :"szukaj". nie wiem moze jestem debil, ale jakos nigdy niczego tam nie znalazlem. Pozdro
Lancia Y 1.2 16v 86 KM 98' LS->była
Nissan Almera 1.5 98KM 05'
Cytryna Picasso 1.6 Hdi 07'
MB 123 230 78' zabytek

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

LanciaTeam

Post autor: darkobo » 26 maja 2007, 15:37

"_bubson_" pisze:Wszyscy doradzaja, zeby sobie poszukac w opcji :"szukaj". nie wiem moze jestem debil, ale jakos nigdy niczego tam nie znalazlem. Pozdro
Większość dyskusji była w Hyde Parku i w naturalny sposób zniknęła .....
Jak koledzy wyżej - ilu użytkowników, tyle opinii. Ja należę do grona zadowolonych.
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

LanciaTeam

Post autor: grzole » 26 maja 2007, 17:26

Moim zdaniem na pewno LT prezentuje większą wiarygodność i kompetencję w temacie niż przypadkowi importerzy czy komisy takie co dziś mają na placu dwa przechodzone Golfiki, Corsę i "rządową Kappę" (nawet jeżeli to diesel SW) a pojutrze "prawie bezwypadkowe" Mondeo, Xsarę i VW Transportera z demobilu Bundeswehry. LT działając pod presja opinii forum nie może sobie pozwolić na bezkarność i ignorancję gdyż łatwo jest stracić klientów. Jak sądzę ewentualne reklamacje załatwią szybciej i mniej problematycznie niż większość komisów. Osobiście jeszcze żadnych zakupów u nich nie robiłem ale nie mam żadnych obaw co do nich.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

LanciaTeam

Post autor: Nat » 27 maja 2007, 7:28

"_bubson_" pisze:Wszyscy doradzaja, zeby sobie poszukac w opcji :"szukaj". nie wiem moze jestem debil, ale jakos nigdy niczego tam nie znalazlem. Pozdro
Dlaczego od razu debil?
klucz szukania "lanciateam" pokazuje np. taki topic (pozytywny):
o Lanciateam
Poszukaj innych ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

stanley

lanciateam w łodzi

Post autor: stanley » 20 paź 2007, 21:10

dzień dobry. znalazłem w internecie firmę sprzedajacą używane lancie. strona to lanciateam. podobno wszystkie sprzedawane przez nich auta są po przeglądach i niezbędnych anprawach. czy warto skorzystać z ich oferty. dziękuję za odpowiedź.

benek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 184
Rejestracja: 12 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

lanciateam w łodzi

Post autor: benek » 20 paź 2007, 21:27

Moja lucynka przyjechała z Włoch,ale serwisuje ją w Lanciateam i jestem bardzo zadowolny.Panowie wiedzą co robią.Pozdro. :)
LANCIA KAPPA 2.0 20V

Awatar użytkownika
Króciak
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 240
Rejestracja: 26 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Sobienie Jeziory

lanciateam w łodzi

Post autor: Króciak » 20 paź 2007, 21:43

Miałem zamiar kupić od nich jedną Lucynkę ale okazało się, że została sprzedana zanim ją wystawili na sprzedaż (cywilowi nie komuś z ich firmy)... gdyby mnie ktoś nie uprzedził na pewno bym kupił.
Również słyszałem, że dobrze podchodzą do sprawy. Poza tym byliśmy z kolegą żeby "podkręcić" jego autko i jest zadowolony. Więc myśle, że są solidni i godni polecenia.

Pozdrawiam

dellti
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 318
Rejestracja: 26 sty 2006, 0:00
Lokalizacja: w-wa

Re: lanciateam w łodzi

Post autor: dellti » 21 paź 2007, 0:01

"stanley" pisze:dzień dobry. znalazłem w internecie firmę sprzedajacą używane lancie. strona to lanciateam. podobno wszystkie sprzedawane przez nich auta są po przeglądach i niezbędnych anprawach. czy warto skorzystać z ich oferty. dziękuję za odpowiedź.
tradycyjnie polecam przeszukanie archiwum - było "trochę" o tej firmie, zarówno opinii pozytywnych jak i negatywnych. Z własnego doświadczenia - żądaj wszystkich obietnic na piśmie, bo później "różnie" wychodzi. A poza tym pamiętaj, że to nie jest organizacja charytatywna, tylko firma która chce na sprowadzanych samochodach zarobić, więc zero emocji i opierania się na opiniach, tylko wnikliwe oglądnięcie samochodu tak jakby się to robiło na giełdzie.
Krzysiek
V6

voyteck102
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2007, 0:00

lanciateam w łodzi

Post autor: voyteck102 » 24 paź 2007, 13:22

Poprosilem ich kiedys o sprowadzenie mi dosc dobrze wyposazonej Kappy z konca produkcji, kombi w dieslu, to odpisali ze sie rozejrza i od ponad roku cisza.

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

lanciateam w łodzi

Post autor: tomek » 25 paź 2007, 9:05

Napisze tak: jezeli chodzi o serwis i pomoc w serwisowaniu - chyba nie bylo wiekszych zastrzezen.
Sa rozne zdania na temat wystawianych do sprzedazy aut - no cz taki biznes. Ja osobiscie w LT nie kupowalem auta, ale moja Kappe kilkukrotnie tam serwisowalem (powazneijsze sprawy).
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Pilar
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 170
Rejestracja: 24 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Łaziska Górne

lanciateam w łodzi

Post autor: Pilar » 28 paź 2007, 18:30

a jesli moge wiedziec to jaka to stronka bo moze by byl zainsterowany kupnem fajne lybry a moze tam jakas stoi ?
"szyba to nie dykta, Lancia to nie czinklak"

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

lanciateam w łodzi

Post autor: wujekp » 28 paź 2007, 18:41

"Pilar" pisze:a jesli moge wiedziec to jaka to stronka bo moze by byl zainsterowany kupnem fajne lybry a moze tam jakas stoi ?
http://www.lanciateam.pl/
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”