Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: ciociaE » 29 paź 2010, 21:37

Wreszcie....
Możemy ogłosić i serdecznie zaprosić do Rabki na trochę zwiedzania i dużo zabawy w towarzystwie miłośników włoszczyzny oczywiście :D

Propozycja jest w dwóch wariantach, jako że część osób już sygnalizowała, że pisze się na wyjazd od soboty (z jednym noclegiem). Jednak wchodzi w grę wariant dłuższy (z noclegiem z piątku na sobotę)- właścicielka dała nam na tą noc ?kuszące ceny?. Każdy może wybrać, który wariant go interesuje.

Na ten moment plan w zarysie, abyście mogli podejmować decyzje co do wyjazdu.

Wariant krótszy pobytu
SOBOTA
1. Zaczynamy od spotkania w Chabówce w sobotę około południa. Zwiedzamy skansen taboru kolejowego.
Wstęp wolny przysługuje pilotowi lub opiekunowi grupy i dzieciom do 4 roku życia. Bilet ulgowy kosztuje 2,5zł i przysługuje dzieciom pomiędzy 4 a 14 rokiem życia a także po okazaniu ważnej legitymacji młodzieży szkolnej i studentom do 26 roku życia. Bilet normalny kosztuje 5zł. Przewodnik - dla grupy nie większej niż 35 osób: 20zł. Bilety specjalne: uprawniający do fotografowania: 10zł, uprawniający do filmowania amatorskiego: 25zł. Orientacyjny czas zwiedzania 1-1,5h. Skansen najlepiej zwiedzać w chłodne dni.
Co jak co, ale chłodno na pewno będzie, choć ? liczymy na gorącą atmosferę.
Więcej informacji praktycznych . :link: .

Osoby dojeżdżające w sobotę (wariant krótszy lub tylko na zwiedzanie skansenu) - zbiórka o godz. 12 na parkingu przed skansenem.

2. Przejazd do Rabki, w miejsce docelowe spotkania i zabawy Willa Wiesia, rozlokowanie się w pokojach, następnie obiad (ok. 15-16, to ustalimy bliżej przyjazdu)
3. Czas wolny pomiędzy obiadem a kolacją: gra w bilard i piłkarzyki, inne gry i zabawy (może jakieś niespodzianki), z założenia pora na relaks, żebyśmy wieczorem mieli siłę na zabawę.
4. Kolacja imprezowa (ok. 19-19.30) rozpoczynająca zabawę, ?po drodze? czyli w trakcie coś na ciepło dwa razy, żeby regenerować siły ? pogaduchy i potańcuchy dokąd damy radę.

NIEDZIELA
5. Śniadanie (godzina do ustalenia, ok. 9-10)

Koszt tego co powyżej bez Chabówki (czyli nocleg z obiadem i kolacją sobotnią oraz niedzielnym śniadaniem : około 100 zł osoba dorosła, 50 zł dziecko do lat 13, dzieci do lat 4 bez świadczeń śpiące z rodzicami 5 zł (możliwość użyczenia przez Panią 2 łóżeczek bez pościeli)
Dodatkowo można dokupić obiad w niedzielę płatny oddzielnie (osoba dorosła 15 zł, dziecko ? nie ustaliliśmy, może się uda 10 zł)

Wariant dłuższy
Pobyt od piątku po południu/wieczora
Kolacja ciepła (drugie danie obiadowe) oraz nocleg ze śniadaniem

Koszt (przy założeniu, że dotyczy osób, które będą dłużej, czyli również z soboty na niedzielę):
Około 50 zł osoba dorosła, 30 zł dziecko do lat 13, dzieci do lat 4 bez świadczeń śpiące z rodzicami 5 zł (możliwość użyczenia przez Panią 2 łóżeczek bez pościeli).

Podsumowując pobyt z dwoma noclegami osoby dorosłej około 150 złotych, dzieci do lat 13: 80 złotych, dzieci do lat 4 bez świadczeń śpiące z rodzicami 10 zł.
W tej cenie będziemy też mieli "on-line" gorące i zimne napoje, owoce,
Do tego koszty ?napojów rozweselających? we własnym zakresie ? czyli każdy bierze, co lubi. Ja przywiozę słodycze i jakieś winko może.
Ceny są ?około? (ale blisko około!), bo jesteśmy w trakcie finalizacji uzgodnień, a nie chcemy zwlekać dłużej z informacją dla Was.

Osoby rzeczywiście zainteresowane wyjazdem proszę o zgłaszanie się w wątku lub poprzez PW i wpisanie WSZYSTKICH pasujących terminów spośród (1: 12-14.11, 2: 19-21.11 lub 3: 26-28.11 z podaniem czy 1 czy 2 noclegi i liczby osób, przy czym 1 nocleg oznacza nocleg z soboty na niedziele, 2 noclegi - od piątku do niedzieli)
np. ktoś kto deklaruje przyjazd z 2 noclegami w weekend 1 lub 3 podaje: 1 (2 noclegi, 4 osoby) i 3 (2 noclegi, 3 osoby).
Na podstawie liczby chętnych na poszczególne terminy 5 listopada ustalimy ostateczną datę i zaczniemy przyjmować rezerwacje.
UWAGA. Będziemy mieli do dyspozycji 16 pokoi z łazienkami (od 2 do 4-osobowych z możliwością utworzenia jednej jedynki i trzech piątek), a w przypadku weekendu 2 lub 3 wchodzą w grę dodatkowe dwie trójki i jedna jedynka we wspólnym apartamencie (wspólna łazienka), który będzie zajęty w weekend 1.
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: mr.kura » 29 paź 2010, 22:28

Oferta super, lepszej na pewno nie znajdziemy, więc jedziemy : yesyes : nam pasuje termin w wariancie 1. lub 3. (tylko jeden nocleg). Mam nadzieję, że wieczorne disco będzie co najmniej jak Kieleckie "hulanie." :lol:

ps.
A może karaoke :?:

Awatar użytkownika
MonikaSW
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2010, 12:38
Lokalizacja: Katowice

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: MonikaSW » 29 paź 2010, 23:09

My też chcemy jechać : yesyes : : yesyes : (ale to chyba oczywiste) :D : yesyes : : yesyes : Nam najbardziej pasuje termin w wariancie 3. z jednym noclegiem. Chyba, że większość będzie za innym terminem - to postaramy się dostosować. : gafa :
Nissan Primera P12 - moje wozidełko (ochrzczono Monisian :P)
Druga połowa LybrySW

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: mr.kura » 29 paź 2010, 23:14

: yesyes : to pojedziemy jednym wozidłem :D . Ciocia może zrób listę obecności, tak żeby nikt się nie wymigał ;)

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: mr.kura » 31 paź 2010, 9:11

Nie ma więcej chętnych :roll: :?:

Lukasz KrK
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 681
Rejestracja: 30 sie 2009, 18:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: Lukasz KrK » 31 paź 2010, 9:47

My bardziej sie piszemy na jeden nocleg sobota/niedziela ze wzglegu na finanse
Obrazek
Obrazek
IV- miejsce w konkursie piękności na zlocie LKP w Sielpii,oraz specjalne wyróżnienie :-)
www.close2you.pl - drogeria internetowa Agnieszki Zapraszam.

Awatar użytkownika
buli2k3
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 58
Rejestracja: 15 kwie 2010, 20:05
Lokalizacja: Olkusz/Sosnowiec

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: buli2k3 » 31 paź 2010, 10:28

My bardzo chętnie wybieramy wariant 1 lub 3 (1 nocleg,2+1).
Pozdrawiam
Obrazek 2,4 Obrazek

Awatar użytkownika
XTX
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 247
Rejestracja: 10 lut 2010, 23:46
Imię: Darek
Lokalizacja: Księstwo Raciborskie

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: XTX » 01 lis 2010, 8:18

Wchodzimy w to z Anią :D termin 1, lub 2 (2 os, 1 nocleg).
...nie ukrywam, że najbardziej pasowałby nam termin 1 (13-14.11.2010r) :D ...niestety termin nr 3 mamy już zajęty :-?
Lybra 1,9 jtd <== moja pierwsza Lancia :D

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: mr.kura » 01 lis 2010, 9:02

:tany: no to ładnie się zapowiada, bedzie się działo :pirate:

Awatar użytkownika
artjas
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 366
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: artjas » 01 lis 2010, 19:46

Hej, my też się wstępnie piszemy na opcję dwudniową :)
a co do terminu to się dostosujemy :)
byłe włoszki: Lybra SW 1.9 JTD, Croma 1.9JTD 16V Aut.

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: ciociaE » 02 lis 2010, 12:48

No to wygląda na to, że będzie termin 1 lub 3 :D
Co do karaoke - myślałam o tym ewentualnie na piątkowy wieczór (o ile mrkura by się zgodził poprowadzić :D), ale jak widać, wszyscy preferują wariant dwudniowy, więc ta atrakcja zostanie chyba na następny raz. Myślę, że bilard, piłkarzyki i jeszcze coś, co mi świta po głowie (musi być jakaś niespodzianka, a co) wystarczy na te około 3 godziny między obiadem a imprezą.
Tak więc niezdecydowani zgłaszajcie się, bo czas ucieka.... :D
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: mr.kura » 02 lis 2010, 13:17

hmmm, ja tam mogę poprowadzić karaoke :gitara: ;) Ciocia: Ty organizujesz, Ty rządzisz :D . Ja jestem zawsze chętny do pomocy : ok2 : .

Awatar użytkownika
mrs.raketa
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1431
Rejestracja: 14 sty 2010, 12:56
Imię: Żaneta
Lokalizacja: TYCHY

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: mrs.raketa » 02 lis 2010, 14:24

Ewuniu, proponuję wysłać do wszystkich z regionu :: Śląsk i Małopolska :: PW z informacją o spotkaniu w Rabce. W ten sposób trafisz do szerszego grona użytkowników forum. Czasem ktoś może nie zaglądać regularnie i się nie udzielać, a otrzyma maila z informacją o PW.
Buziaki!
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
...wake up...survive...go 2 bed...

Awatar użytkownika
XTX
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 247
Rejestracja: 10 lut 2010, 23:46
Imię: Darek
Lokalizacja: Księstwo Raciborskie

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: XTX » 03 lis 2010, 10:17

ciociaE pisze:(...)
Co do karaoke - myślałam o tym (...)
Jeśli impreza wypali w terminie, w którym możemy być, to zobowiązuję się do przywozu lapka z programem do karaoke (ok. 300 kawałków) :D Ktoś musiałby tylko załatwić wzmacniacz ;)

p.s. ... i "wystawiam" swojego Zawodnika(czkę) : yesyes : :D : gafa :
Lybra 1,9 jtd <== moja pierwsza Lancia :D

Awatar użytkownika
mrs.raketa
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1431
Rejestracja: 14 sty 2010, 12:56
Imię: Żaneta
Lokalizacja: TYCHY

Re: Rabka czeka...., czyli szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: mrs.raketa » 03 lis 2010, 18:08

XTX pisze:
ciociaE pisze:(...)
Co do karaoke - myślałam o tym (...)
Jeśli impreza wypali w terminie, w którym możemy być, to zobowiązuję się do przywozu lapka z programem do karaoke (ok. 300 kawałków) :D Ktoś musiałby tylko załatwić wzmacniacz ;)

p.s. ... i "wystawiam" swojego Zawodnika(czkę) : yesyes : :D : gafa :
Biedna Anula ;) Już widzę jak się cieszy :lol: :lol:
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
...wake up...survive...go 2 bed...

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”