Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Awatar użytkownika
MonikaSW
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2010, 12:38
Lokalizacja: Katowice

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: MonikaSW » 14 lis 2010, 19:21

REWELACJA.... Weekend cudowny, oby takich wspaniałych wypadów w takim towarzystwie, było więcej. Choć pod koniec myślałm, że zostanę zamknięta w piwnicy przez dziewczynki i nie wypuszczona do czasu ich wyjazdu :D :D : gafa : Gratulacje dla organizatorów - spisaliście się celująco - ale nie jestem zaskoczona - bo się tego po Was spodziewałam : yesyes : : yesyes : Bardzo dziękujemy Wam za miło spędzony czas i do następnego : buja w oblokach :

ZDJĘCIA RABKA 2010

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki - które nie chciały się ode mnie odkleić : zawstydzony : : zawstydzony : : zawstydzony :
Nissan Primera P12 - moje wozidełko (ochrzczono Monisian :P)
Druga połowa LybrySW

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: mr.kura » 14 lis 2010, 20:17

Więc są już zdjęcia:
:link: - Impreza + spacer ;)

:link: - sobotni wypad z bikerem w okolice Rabki MTB XC / ENDURO :D
Ostatnio zmieniony 15 lis 2010, 13:59 przez mr.kura, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
buli2k3
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 58
Rejestracja: 15 kwie 2010, 20:05
Lokalizacja: Olkusz/Sosnowiec

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: buli2k3 » 14 lis 2010, 20:47

Bardzo wszystkim dziękujemy :!: Takiego weekendu potrzebowaliśmy... : yesyes : :D
Obrazek 2,4 Obrazek

Awatar użytkownika
artjas
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 366
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: artjas » 14 lis 2010, 21:20

Ale się działo :D ! Fantastyczny weekend. Wujostwo znowu pokazało klasę.
Wyżerka, popijawa, tańce, śpiewanie, spacery, konkursy, dyskusje do rana ? i do tego śmiechu co niemiara, aj jaj jaj co za ludzie w tym LKP :D !
Dziękujemy wszystkim ekstra atmosferę!

Fotki jutro
byłe włoszki: Lybra SW 1.9 JTD, Croma 1.9JTD 16V Aut.

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: wujekp » 14 lis 2010, 21:51

Bardzo wszystkim dziękujemy za przybycie i fantastyczną zabawę. Dla Was i takiej wspólnej zabawy warto organizować takie imprezy. Do tej pory nie mogę dojść do siebie po tym jak nas Bufi "przeczołgał" w karaoke. Wrzucam właśnie ok. 200 zdjęć na Picasę- zapodam wkrótce.
Tytułem podsumowania: wg moich obliczeń przez zlocik przewinęło się 12 Lancii i jeden "czołg" :D - co dało Lancisti w sile 30+3
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: grzole » 15 lis 2010, 0:36

mrkura pisze: :link: - Impreza + spacer ;)
Zdjęcie nr 50 wskazuje prowokację wobec miłośników aut z VAG - 200 m od serwisu tych aut podjechało tyle aut marki Lancia.
Fota nr 93 ukazuje apetyt na zdrowe górskie powietrze w wykonaniu Ewy.
mrkura pisze: :link: - Impreza + spacer ;)

:link: - sobotni wypad z bikerem w okolice Rabki MTB XC / ENDURO :D
Zmordowani jazdą i utytłani jak po dobrym cross'ie mieliście jeszcze siłę na zabawę?
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
biker
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 251
Rejestracja: 19 kwie 2010, 9:01
Imię: Marcin
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: biker » 15 lis 2010, 6:20

Ja dopiero dzisiaj zasiadłem do kompa,wczoraj po przybyciu od razu pobiegłem na piwo.Również bardzo wszystkim dziękujemy za kapitalną imprezkę!!!Dawno tak się nie ubawiliśmy.Pełen szacun za organizację!!! : yesyes : : yesyes :
Siły i po błotnej wyrypie rowerowej nam nie zabrakło :D Ja to nawet miałem jej za dużo ;)
Szkoda że Tatry na zdjęciach słabo nam wyszły,na żywo klimat był ładniejszy.
Lancia Delta III
------------------------------------------------------------------------------------------------
Santa Cruz Blur II
Pinarello(szosa)

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: wujekp » 15 lis 2010, 7:03

Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
kogut
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 182
Rejestracja: 04 mar 2008, 0:00
Imię: Mirek
Lokalizacja: Limanowa

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: kogut » 15 lis 2010, 11:26

My również dziękujemy za przepyszną zabawę!!!
Organizacja, klimat spotkania, ludzie uuu... Oby więcej takich spotkań : buja w oblokach :
była: Lancia Lybra SW 1,9 jtd
była: Lancia Thesis Emblema 2,4 jtd
jest: Alfa Romeo 166, 2.0 T.Spark

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: ciociaE » 15 lis 2010, 16:51

Jestem!
Jestem, by podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna za przybycie i wspólną zabawę - za dalsze tworzenie rodzinno-lanciowej atmosfery buziak
Wszystkim dorosłym za wyrozumiałość do naszych rozbrykanych dzieciaków (zwłaszcza tym, którzy nie mają jeszcze własnych doświadczeń) :)
A dzieciakom (a w zasadzie naszym kochanym dziewczynkom - młodszej Wiktorii, Julci, Jagódce, starszej Wiktorii i Madzi) za inwencję twórczą w przygotowywaniu "dyplomów i dodatków" oraz specjalnych pokazów (rodzice przekażą : ok2 : )
I w kolejności przybycia:
Moni (Monika SW) - za cierpliwe znoszenie bycia najukochańszą ciocią zlotową :D
Michałowi (Lybra SW) - za pomoc w transporcie z Krakowa do Rabki, za dzielne trzymanie się z nami do późnych godzin nocnych (wręcz pokonywanie własnych granic w tym względzie :D ) i nieomal już obiecaną pogadankę na temat właściwego wychowywania dzieci :D
Agatce "bufiowej" za krojenie i piękne ułożenie wszystkich słodkości oraz owoców i że mimo to nie czuła się wykorzystana :D ,
Rafałowi bufiemu - za przybliżenie nam historii powstania karaoke i cudowną konferansjerkę oraz ponadczasowe wykonanie "Białego misia wśród kryształów?, za zabranie prezentów dla dzieciaków z Krzywańca :D ,
Żanecie (Mrsraketa) za dzielne znoszenie z uśmiechem na ustach przeciwności losu (ach ta kapiąca rurka :nono:) - być może za pobicie rekordu najmniejszej liczby godzin przespanych na zlocie (szkoda, że nie zrobiliśmy rankingu) :D
Pawłowi (mrkura) ? za pomysł na karaoke i pilnowanie tematu, za jak zwykle czadowe tańczenie i ten fantastyczny look wprost po powrocie z wyprawy z bikerem :D,
Ani (kojota) ? za przepiękne wykonanie kilku utworów, za niepogniewanie się na mnie za rozłąkę z jej aniołem przy stole w sobotni wieczór :D,
Darkowi XTX ? za chęć zabawy do samego końca, a nawet dłużej, za żarty i rozmowy te na serio, za program do karaoke :D,
Marzence bikera za wspólne tany, które zaowocowały naszym autorskim układem choreograficznym :D,
Marcinowi (biker) za przyjazd Mansona do Rabki i wprowadzanie mnie w tajniki jego ulubionej muzyki, za wspólne tańce ? te hardcorowe i te delikatne z milionem obrotów :D,
Całej powyższej ekipie za piątkowy wieczór i noc nieomal do rana ? po prostu za PIĘKNY DZIEŃ

A następnie:
Faraonowi ? ?za urwanie się z kolonii?, by nawiedzić nas choć na pół dnia i to w towarzystwie trzech miłych pań :D,
Agnieszce ?bulikowej? za rockowe ?densy? :D,
Marcinowi (buli2k3) za najlepszy męski taniec na matach w rytmie ?a little bit of ecstasy? :D,
Jadzi (żonie jaro 1959) ? za umilanie spaceru po Rabce ciekawymi opowieściami :D,
Jarkowi (jaro1959) za to, że pokazał, że jednak można się oprzeć bufiemu (i wystarczyło mu jedno stanowcze NO) ? a w piątek nie było przeproś ?musieli śpiewać wszyscy (a za to akurat bufiemu nie dziękuję) :D,
Karolinie i Bartkowi (bichon) ? że znaleźli czas, by przybyć choć do Chabówki :D,
Gosieńce i Arturowi (artjas) za powiększanie lanciowej rodzinki (choć to nie za sprawą Rabki), a tak na serio ? Gosi za jej uroczy śmiech (od razu z przeprosinami raz jeszcze za te strzelające balony), za ?dwuosobowy? (dobrze zakładam?) taniec na jednej macie, Artjasowi za równie miły dla oka pokaz tańca jak w wykonaniu ?bulika? i ?przypowieść o zagubionej muzyce ze słynnego magicznego pena?, a także super instruktaż dla Gosi koguta jak dobrze wypaść na zajęciach w niedzielę po imprezie (?na zgubiony długopis?) :D
Mirowi ? że wpadł choć na chwilę z przeprosinami, że zgubiłam go w akcji :D,
I wreszcie ostatnim przybyłym w sobotę:
Gosi koguta- za przyjazd mimo nie sprzyjających okoliczności naukowych :D,
Mirkowi (kogut) za przekabacenie Gosieńki do przyjazdu i kawały- te ?z pokazywaniem? zwłaszcza :D

Ostatniemu gościowi przybyłemu w niedzielę
Wojtkowi zwanemu onegdaj Krzysztofem, czyli cocoonowi za to, że uznał że warto do nas zajrzeć choćby w niedzielę i wyciągnięcie wujka z łóżka :D

A właśnie!
Jeszcze wujkowi za to, że mnie w ogóle do Rabki zabrał :D:D

Wszystkim jeszcze raz za całą serdeczność, uśmiechy oraz za cierpliwość do mnie i mojego ględzenia : ok2 :
A ponieważ zawsze może być lepiej, mimo wszystkich ciepłych słów, za które bardzo dziękuję, proszę Was kochani również o zgłaszanie pomysłów, co można było zrobić lub nie robić, żeby było nam jeszcze lepiej. Bo zostało ze składkowego kilka butelek napojów i trzeba będzie na wiosnę następny zlocik skręcić.

PS. ...a nogi ciotki dziękują samej ciotce, że trudno im chodzić, co dla niej samej objawia się trochę boleśnie, a dla osób postronnych wręcz przeciwnie... Widok mojej osoby sprawił dziś w pracy innym wiele radości (na szczęście koleżanka z pokoju po intensywnym fitnesie kuśtyka podobnie ;) )
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
jaro1959
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 410
Rejestracja: 20 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: jaro1959 » 15 lis 2010, 17:27

Również od nas podziękowania dla wszystkich za miło spędzony czas, mamy nadzieję że następna impreza będzie równie udana.
Lybra 1,9 jtd SW ,Ypsilon 1,1 , (wcześniej 14 szt. innej Włoszczyzny)

Awatar użytkownika
MonikaSW
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2010, 12:38
Lokalizacja: Katowice

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: MonikaSW » 15 lis 2010, 19:41

Uwielbiam być "najukochańszą zlotową ciocią" : yesyes : - nie wiem za co, ale dzieci mnie uwielbiają, mam nadzieje, że te własne też będę mnie uwielbiać : buja w oblokach : : yesyes :
Nissan Primera P12 - moje wozidełko (ochrzczono Monisian :P)
Druga połowa LybrySW

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: ciociaE » 15 lis 2010, 20:11

Nie może być inaczej :D
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
buli2k3
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 58
Rejestracja: 15 kwie 2010, 20:05
Lokalizacja: Olkusz/Sosnowiec

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: buli2k3 » 15 lis 2010, 20:47

Poniżej link do zdjęć, których nasza Wiki nie chcę oglądać :roll: : gafa :

A dlaczego nie chcę oglądać :?: :?: :?: :-?

Wiki odpowiada:
- bo jak na nie patrzę to chcę mi się tam wracać... : beczy : :!: :lol: :lol: :lol:

LINK
Obrazek 2,4 Obrazek

Awatar użytkownika
artjas
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 366
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Rabka 12-14.11 - parowozy i szaleństwa okołoandrzejkowe!

Post autor: artjas » 15 lis 2010, 21:04

...i jeszcze parę naszych fotek:
Rabka
byłe włoszki: Lybra SW 1.9 JTD, Croma 1.9JTD 16V Aut.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”