Wiem że to już to auto, innego nie szukam niż Delta III Jaki silnik na dojazdy do pracy?

Moderator: stabraf

DELTA III Jaki silnik wybierasz w przebiegu do 150k km

Diesel
5
36%
Benzyna
9
64%
 
Liczba głosów: 14

pääkäyttäjä

Re: Wiem że to już to auto, innego nie szukam niż Delta III Jaki silnik na dojazdy do pracy?

Post autor: pääkäyttäjä » 26 sty 2019, 19:39

Buahahaha, z blaku laku, Mondeo też mam "w dieslu" (i to podobno tym gorszym ale prostszym w konstrukcji) bo z benzynami też słabo ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk


Awatar użytkownika
topcio
Prezes Lancia Klub Polska
Prezes Lancia Klub Polska
Posty: 11957
Rejestracja: 20 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Lublin woj. Lubelskie

Re: Wiem że to już to auto, innego nie szukam niż Delta III Jaki silnik na dojazdy do pracy?

Post autor: topcio » 26 sty 2019, 23:12

pääkäyttäjä pisze: 26 sty 2019, 19:39 Buahahaha, z blaku laku, Mondeo też mam "w dieslu" (i to podobno tym gorszym ale prostszym w konstrukcji) bo z benzynami też słabo ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
1.8 tdci to dobry silnik, tylko trzeba pamiętać o dolnym rozrządzie, który przy pewnej wiedzy okazuje się tani w wymianie ;) . Nie na DPF a dwumasę można zastąpić sztywnym kołem.
Delta Intergale 16v
Fulvia Coupe 1.3 S 1972
Fulvia Coupe 1.3S 1971
Beta Spider Zagato 1.6
Obrazek

pääkäyttäjä

Re: Wiem że to już to auto, innego nie szukam niż Delta III Jaki silnik na dojazdy do pracy?

Post autor: pääkäyttäjä » 26 sty 2019, 23:54

Tak, z nie regenerowalnymi wtryskiwaczami Siemens/VDO ;)

darkknight
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2019, 22:27
Imię: Adam

Re: Wiem że to już to auto, innego nie szukam niż Delta III Jaki silnik na dojazdy do pracy?

Post autor: darkknight » 02 lip 2019, 22:35

Czemu auta ze Szwajcarii to tylko powypadkowe "szroty"? Czasem Szwajcarzy uznają, że nie opłaca im się naprawiać auta w takich sytuacjach jak puknięcie w zderzak na parkingu... I na rynku mnóstwo jest takich, w których naprawę nie włożysz więcej niż parę stówek a wyposażenie zazwyczaj jest bardzo bogate.
Minutę mi zajęło wygooglowanie komisów którego działalność to sprowadzanie aut ze Szwajcarii, masz np. autoscouty czy inne. Nie warto się zrażać po utartej opinii że zdzierają i sprzedają badziewie.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Delta III”