Delta 1.4 T-jet 150KM - bolączki odnotowane po 100 tys. km

Moderator: stabraf

marianm
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 34
Rejestracja: 30 gru 2011, 21:35
Imię: Marian
Lokalizacja: Skierniewice

Delta 1.4 T-jet 150KM - bolączki odnotowane po 100 tys. km

Post autor: marianm » 30 lis 2014, 22:02

Koledzy jako, że należę do grona fanów włoskie motoryzacji, kolejny samochód musi pochodzić z tej części Europy ;)
Po lybrze, przez dwa lata woziłem się z naturalnie pożądanym przez nas fiatem cromą po lifcie;) I lybra i croma w 1.9 jtd, choć croma 150KM.
Z racji zmiany pracy (obecnie oddalonej ode mnie o 300m ...) planuję zakup tym razem benzyny.

Różne opinie czytam na temat Delty, ale będę wdzięczny za takie krótkie i konkretne podsumowanie waszych doświadczeń.

Planuje zakup z silnikiem 1.4 150KM T-jet, rocznik 2009-2011 (około 100-150 tys.) przebiegu.
Na co zwrócić szczególną uwagę, interesują mnie tylko aspekty techniczne.
Gdzie leżą najczęściej spotykane bolączki tego modelu (skrzynia biegów, silnik, turbo, zawieszenie, elektryka).
W Cromie wszystkie powtarzalne na skalę kraju wady u mnie też się pojawiły (poza awarią alternatora i skrzyni biegów m32 - zmieniam profilaktycznie olej raz na 60 tys :) ).
Czy faktycznie ten t-jet dobrze znosi instalację lpg? Pytam na zaś, może kiedyś naszłoby mnie na taką inwestycję.

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

stefano
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2014, 21:42
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Delta 1.4 T-jet 150KM - bolączki odnotowane po 100 tys.

Post autor: stefano » 07 gru 2014, 21:47

witam, mam dwa pytanka: czy T-jet 150 KM ma tą nieszczęsną skrzynie m32 ? czy ma dwumas, jeżeli tak czy były przypadki wymian właśnie w okolicach 100-150 tyś ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Delta III”