Cudo nad cudami w POLSCE ....

Dział stworzony specjalnie dla posiadaczy i miłośników najlepszych Lancii w historii. Znalazłeś coś ciekawego w sieci, chcesz coś udostępnić - podziel się tutaj (z wyjątkiem porad technicznych)
Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: Torell007 » 25 sie 2006, 10:57

Witam,
kto mnie zna ten wie,ze jak mam tylko chwile wolną to szlajam się gdzie diabeł ma młode :twisted: poniżej zamieszczam 2 zdjęcia wykonane wczoraj przeze mnie Lancii Stratos, samochód jest fabrycznie nowy, mimo swoich lat ma 6 tys km przejechane :roll: Właściciel prosił o pełną dyskrecje i nie zamieszczanie publicznie fotek ( posiada też wiele innych klasyków m.in. widziane przez Ewcie i Radicza Ferrari Dino - które wnioskując po rozmowie nie jest jedynym rarytasem w kolekcji ). Na koniec dowiedziałem się, że w przyszłym roku czeka kolejna niespodzianka i pomorze wzbogaci się o kolejny klasyczny włoski super samochód... a puki co mam bacznie obserwować ulice bowiem z strony właściciela czekają kolejne niespodzianki. Dziś Stratos powędrował do garażu jako eksponat prywatnej kolekcj wyżej wspomnianego właściciela. Jednak tak bardzo tym rarytasem chcę się z Wami podzielić, że złamie słowo którego nie dałem - z uwagi na dyskrecje zamazałem tablice (auto wczoraj zostało zarejestrowane w polsce jako zabytek ) ponadto jest to jedno z 2 aut na swiecie w taki stanie - poprzedni właściciel trzymał auto dosłownie na dywanie w apartamentach ;) Na koniec również proszę o pełną dyskrecje i nie rozdmuchiwanie tematu w innych działach, przenoszenie zdjęć itp.


P.S
targały mną takie emocje,że nie byłem w stanie normalnie funkcjonować ... nie włączyłem Flash'a w telefonie, zdjęcie najmiejszej rozdzielczości ustawilem .... hehehe ... ale na drugim zdjeciu widać moją Dedre stojącą na awaryjnych która celowo zajechala droge właścicielowi błagając go żeby się zatrzymał i pozwolil obejrzeć to cudo...majstersztyk włoskiej techniki motoryzacyjnej lat 70' ... :)

Obrazek

Obrazek
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: Nat » 25 sie 2006, 11:12

No to superancko, ze mamy Stratosa w Polsce!
Troche sie rozczarowałem, że czarny (tak jakoś zawsze stratos mi sie z białym oklejonym kojarzył :D).
Który to tam bogacki na Pomorzu kolekcjonuje włoskie wózki? Krauze jakiś?
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: Torell007 » 25 sie 2006, 11:29

Nat pisze:Troche sie rozczarowałem, że czarny (tak jakoś zawsze stratos mi sie z białym oklejonym kojarzył :D).
nie czarny ale granatowy, ciemno bylo juz a flash'a nie wlaczylem w telefonie ;)
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Blash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1213
Rejestracja: 09 mar 2005, 0:00

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: Blash » 25 sie 2006, 11:35

hehe dedra zajechała droge dobrze ze własciciel zachował zimną krew a nie np sięgnął pod marynarę ;)

Awatar użytkownika
bogdan
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1788
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Narew
Kontakt:

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: bogdan » 25 sie 2006, 18:33

ile to może mieć lat???
TYLKO L A N C I A

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: romlen » 25 sie 2006, 19:58

Piękne, po prostu piękne. To już wiemy że w Polsce jakiś Stratos już jest. Na udział w klubie nie liczę z tego co rozmawiałem z Torellem, właściciel nie chce rozgłosu z uwagi na wartość auta, trzyma je dla siebie. Zazdroszczę Torellowi że miał okazję takie coś wypatrzyć. Popatrzcie jaki to zbieg okoliczności - pół minuty później i gościa nie ma, zamyka auto w garażu na następne 30 lat, my dalej żyjemy w błogiej nieświadomości że w Polsce Stratosów brak... Miał być jeden pod Piłą, co kiedyś sugerowałem po otrzymaniu niepotwierdzonej informacji, w efekcie okazało się to plotką...
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Anonymous

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: Anonymous » 28 sie 2006, 19:19

To pewnie jeden z tych facetów tylko zazdrościc widoku

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: Radicz » 28 sie 2006, 19:29

O ja pierniczę!!! 8O 8O 8O Facet faktycznie wyjątkowy- ma kasę i kupuje takie cuda- prawdziwa rzadkość!!! Nie spotkałem jeszcze osoby, która ma naszą (Lancisti) mentalność i kasę Kulczyka :lol: :lol: :lol:

Tak się zastanawiam, czy mając niespełna 30 lat będzie mnie kiedyś w życiu stać na kupienie i pielegnowanie takich klasyków motoryzacji :roll: :roll: :roll:

Pozdrawiam, Radicz w szoku!

Anonymous

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: Anonymous » 28 sie 2006, 19:36

Zapewne jak nie trafimy 6 w totka, to nam pozostanie pieszczenie naszych kobiet oraz tych lucynek

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1604
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: Radicz » 28 sie 2006, 20:02

Chyba jednak nieprędko... :? :? :?

coś pięknego

Pozdrawiam, Radicz.

Awatar użytkownika
EWCIA
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 497
Rejestracja: 07 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: EWCIA » 29 sie 2006, 8:25

Niesamowite... 8) taka fura...ciekawe ile jest tak naprawdę w Polsce takich zapaleńców :roll:
kiedyś Kappa Blue Lady - obecnie Coupe 20VT ;-)

Awatar użytkownika
Aras
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 705
Rejestracja: 26 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Śląsk

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: Aras » 29 sie 2006, 15:39

Brawo Torell za poświęcenie , pewnie jak ja bym tam był to z wrażenia zapomniałbym wyjąć aparatu :)
Ciekawe czy właściciel zaszczyci jakiś zlot ogólnopolski.
Landrynka -Y 1,2 16V
zamiast Pasikonika srebrna Santarita:)

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: Torell007 » 29 sie 2006, 18:21

"Aras" pisze:Ciekawe czy właściciel zaszczyci jakiś zlot ogólnopolski.
Proponowałem ... chociażby spot regionalny ... Auto jest w tak wyśmienitym stanie, że od kilku dni jest jedynie rarytasem w kolekcji cieszącym oczy właściciela :( z jednej strony szkoda, a z drugiej bardzo się z tego cieszę :)
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Cudo nad cudami w POLSCE ....

Post autor: grzole » 30 sie 2006, 23:33

Zazdroszczę Torellowi tego spotkania. Trzymaj kontakt (o ile go posiadasz) z właścicielem bo warto go zrobić chociaż honorowym klubowiczem.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: INTEGRALE i nie tylko - superliga Lancii wszechczasów :::”